Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Teknosa Bilgi Güncelleme Samsung Galaxy S20 Çekiliş Kampanyası


26.12.2020
200
Teknosa Bilgi Güncelleme Samsung Galaxy S20 Çekiliş Kampanyası

Teknosa Bilgi Güncelleme Samsung Galaxy S20 Çekiliş Kampanyasında yapılacak olan çekiliş işlemine katılmak isteyen herkesin 21 Ocak 2021 tarihine kadar teknosa.com.tr internet sitesine üye olmalar gerekmektedir. Teknosa Bilgi Güncelleme Samsung Galaxy S20 Çekiliş Kampanyasında yapılacak hediye çekiliş işlemine nazaran katılmak isteyenlerin, 21 Ocak 2021 tarihine kadar teknosa.com.tr internet sitesine giriş yaparak üyelik işlemi gerçekleştirmesi gerekmektedir. Belirtilen internet adresi olan teknosa.com.tr adresine üyelik işlemini gerçekleştiren ya da var olan üyelik bilgilerini güncelleyen herkes çekilişe katılım sağlayabileceklerdir. Teknosa Bilgi Güncelleme Samsung Galaxy S20 Çekiliş Kampanyasında yapılacak olan hediye çekiliş işleminin ardından dağıtılacak olan ürün içeriği aşağıda belirtilmiştir.

 • 1 Adet; Samsung Galaxy S20 FE Cep Telefonu
 • 1 Adet; Philips Perfect Care Buhar Kazanlı Ütü
 • 1 Adet; Philips Speedpro Kablosuz Şarjlı Dikey Süpürge
 • 1 Adet; Philips Sonicare Diamond Claen Sonic Şarjlı Diş Fırçası
 • 1 Adet; Philips Erkek Bakım Seti
 • 1 Adet; Bood Aksiyon Kamera

Teknosa Bilgi Güncelleme Samsung Galaxy S20 Çekiliş Kampanyasına Nasıl Katılabilirim?

Teknosa Bilgi Güncelleme Samsung Galaxy S20 Çekiliş Kampanyasına Nasıl Katılabilirim? Düzenlenen kampanya kapsamında belirtilen tarihler arasında teknosa.com.tr internet adresine giriş yaparak Üye Ol butonuna tıklanarak yeni üyelik başlatılması ya da var olan üyeliğin güncellenmesi gerekmektedir. teknosa.com.tr internet adresine giriş yaparak üyelik başlangıcında ad, soyad, e-posta, doğum tarihi ve telefon bilgileri ile birlikte eksiksiz bir şekilde üyelik işlemini gerçekleştirmesi gerekmektedir. Teknosa Bilgi Güncelleme Samsung Galaxy S20 Çekiliş Kampanyasında belirtilen işlemleri sorunsuz bir şekilde gerçekleştiren herkese 1 çekiliş hakkı verilecektir.

Turkcell Dergilik 2020 Çekiliş Kampanyası Hakkında bilgi alabilirsiniz.

Teknosa Bilgi Güncelleme Samsung Galaxy S20 Çekilişi Kampanya Detayları

 • Teknosa Bilgi Güncelleme Samsung Galaxy S20 Çekiliş Kampanyası, Teknosa İç ve Dış Tic. A.Ş. adına Milli Piyango İdaresinin 16.12.2020 tarihli izni ile düzenlenmektedir.
 • Teknosa Bilgi Güncelleme Samsung Galaxy S20 Çekiliş Kampanyası, 21.12.2020 – 21.01.2021 tarihleri arasında düzenlenmektedir.
 • Teknosa Bilgi Güncelleme Samsung Galaxy S20 Çekiliş Kampanyasında belirtilen tarihler arasında teknosa.com.tr internet adresine giriş yaparak Üye Ol butonuna tıklanarak yeni üyelik başlatılması ya da var olan üyeliğin güncellenmesi gerekmektedir.
 • Teknosa Bilgi Güncelleme Samsung Galaxy S20 Çekiliş Kampanyası, teknosa.com.tr internet adresine giriş yaparak üyelik başlangıcında ad, soyad, e-posta, doğum tarihi ve telefon bilgileri ile birlikte eksiksiz bir şekilde üyelik işlemini gerçekleştirmesi gerekmektedir.
 • Teknosa Bilgi Güncelleme Samsung Galaxy S20 Çekiliş Kampanyasında belirtilen işlemleri sorunsuz bir şekilde gerçekleştiren herkese 1 çekiliş hakkı verilecektir.
 • Teknosa Bilgi Güncelleme Samsung Galaxy S20 Çekiliş Kampanyasında yapılacak olan hediye çekiliş işlemi 02.02.2021 tarihinde gerçekleştirilecektir.
 • Teknosa Bilgi Güncelleme Samsung Galaxy S20 Çekiliş Kampanyasında gerçekleştirilen hediye çekiliş işleminin ardından dağıtılacak olan hediyelerden 1 kişi Samsung Galaxy S20 FE Cep Telefonu kazanacaktır. Ürün perakende satış bedeli 5.999TL olmaktadır.
 • Teknosa Bilgi Güncelleme Samsung Galaxy S20 Çekiliş Kampanyasında gerçekleştirilen hediye çekiliş işleminin ardından dağıtılacak olan hediyelerden 1 kişi Philips Perfect Care Buhar Kazanlı Ütü kazanacaktır. Ürün perakende satış bedeli 1.799TL olmaktadır.
 • Teknosa Bilgi Güncelleme Samsung Galaxy S20 Çekiliş Kampanyasında gerçekleştirilen hediye çekiliş işleminin ardından dağıtılacak olan hediyelerden 1 kişi Philips Philips Speedpro Kablosuz Şarjlı Dikey Süpürge kazanacaktır. Ürün perakende satış bedeli 1.699TL olmaktadır.
 • Teknosa Bilgi Güncelleme Samsung Galaxy S20 Çekiliş Kampanyasında gerçekleştirilen hediye çekiliş işleminin ardından dağıtılacak olan hediyelerden 1 kişi Philips Sonicare Diamond Claen Sonic Şarjlı Diş Fırçası kazanacaktır. Ürün perakende satış bedeli 1.639TL olmaktadır.
 • Teknosa Bilgi Güncelleme Samsung Galaxy S20 Çekiliş Kampanyasında gerçekleştirilen hediye çekiliş işleminin ardından dağıtılacak olan hediyelerden 1 kişi Philips Erkek Bakım Seti kazanacaktır. Ürün perakende satış bedeli 1.429TL olmaktadır.
 • Teknosa Bilgi Güncelleme Samsung Galaxy S20 Çekiliş Kampanyasında gerçekleştirilen hediye çekiliş işleminin ardından dağıtılacak olan hediyelerden 1 kişi Bood Aksiyon Kamera kazanacaktır. Ürün perakende satış bedeli 249TL olmaktadır.
 • Teknosa Bilgi Güncelleme Samsung Galaxy S20 Çekiliş Kampanyasında hediye kazanan talihliler 05.02.2021 tarihinde Birgün Gazetesinde yayımlanacaktır.
 • Teknosa Bilgi Güncelleme Samsung Galaxy S20 Çekiliş Kampanyasında hediye kazanan asiller 20.02.2021 tarihine kadar, hediye kazanan yedek talihliler ise 07.03.2021 tarihine kadar başvuruda bulunmaları gerekmektedir.
 • Teknosa Bilgi Güncelleme Samsung Galaxy S20 Çekiliş Kampanyasında yukarıda belirtilen tarihlere kadar başvuruda bulunmayan talihlilere hediyeleri verilmeyecektir.
 • Teknosa Bilgi Güncelleme Samsung Galaxy S20 Çekiliş Kampanyasında katılımcıların bilgilerinin doğruluğu kendilerine ait olmaktadır.
 • Teknosa Bilgi Güncelleme Samsung Galaxy S20 Çekiliş Kampanyasına 18 yaşından küçükler katılamaz, katılıp ikramiye kazansalar dahi hediyeleri kendilerine teslim edilmez.
 • Teknosa Bilgi Güncelleme Samsung Galaxy S20 Çekiliş Kampanyasına katılan herkes yukarıdaki şartları kabul etmiş sayılır.

Siirt Park AVM Mini Cooper Çekiliş Kampanyası

Arcadium AVM City Coco Çekiliş Kampanyası

Tecno Mobil Seat Çekiliş Kampanyası

Parke Profil Volkswagen Transporter Çekiliş Kampanyası

Tıkla Gelsin Burger King PlayStation 5 Çekiliş Kampanyası

fizy İPhone 11 Çekiliş Kampanyası

Turkcell GNÇ Burger King % 50 Kral İndirim Kampanyası

Teknosa İPhone 11 Çekiliş Kampanyası

Lifebox İPhone Çekiliş Kampanyası

[Toplam: 1   Ortalama: 5/5]

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.