Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Sütaş Ayran Bedava İnternet Kampanyası


1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
3 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 4,67
Loading...

14.11.2018
216

Sütaş Ayran 100 MB Hediye İnternet Kampanyası: Bedava internet kampanyasına bir destekte Sütaş’tan geliyor. İnternetim yetmiyor, ayranı zaten içiyorum diyorsanız tam size göre kampanya. 17.09.2018 – 26.11.2018 tarihleri arasında promosyonlu Sütaş Ayran 250 ml, Sütaş Ayran 1 Litre, Sütaş Ayran 1,5 Litre, Sütaş Ayran 2 Litre ürünlerinden herhangi birini satın almalısınız. Ürünlerin kapaklarının altında bulunan kampanya katılım şifresini ad – soyad ve cep telefon numarası bilgilerinizi www.100mbhediye.com adresindeki forma eksiksiz dolduran herkes kampanyaya katılmış sayılır. Gönderdiğiniz her şifre için kampanyaya katıldığınız cep telefon numarasına yüklenecek günlük 100 MB internet paketi kazanırlar.

Sütaş Ayran Bedava İnternet Kampanyası kapsamında tüketicilerin kampanyadan yararlanabilmelerinin ön koşulu, işbu “Kampanya Katılım Koşullarını” ve “Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Aydınlatma Metnini” eksiksiz bir biçimde okumak, anlamak ve kabul ediyor iseniz kampanyaya katılmaktır. Kampanyaya katılan herkes promosyon kurallarını kabul etmiş sayılmaktadır.

Sütaş Ayran Bedava İnternet Kampanyası katılımcıları Turkcell, Türk Telekom ve Vodafone olarak tanımlanmıştır. Operatörü Turkcell, Türk Telekom ve Vodafone olan kullanıcılarımız kampanyaya katılabilirler. Kampanyada kazanılacak günlük data paketi promosyonu cep telefonu başına günlük 1 ile sınırlıdır. Sütaş Ayran Bedava İnternet Kampanyasına her cep telefon kullanıcısı günde 1 kez katılım sağlayabilir.

Bu kampanyaya katılım sona ermiş bulunmaktadır.

KATILIM KOŞULLARI

  • 09.2018 (saat: 00:01) ile 26.11.2018 (saat: 23:59) tarihleri arasında T.C. Sınırları içinde promosyonlu Sütaş Ayran 250 ml, Sütaş Ayran 1 Litre, Sütaş Ayran 1,5 Litre, Sütaş Ayran 2 Litre ürünlerinden birini satın alıp ürün kapağı içerisindeki katılım şifresini, ad-soyad ve cep telefon numarası bilgilerini www.100mbhediye.com adresindeki forma eksiksiz dolduran herkes, gönderdikleri her şifre için kampanyaya katıldıkları cep telefonuna yüklenecek günlük 100 MB internet paketi kazanacaktır.
  • Tüketicilerin kampanyadan faydalanabilmelerinin ön koşulu, işbu “Kampanya Katılım Koşullarını” ve “Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Aydınlatma Metnini” eksiksiz bir biçimde okumak, anlamak ve kabul ediliyor ise kampanyaya katılmaktır. Promosyona katılan herkes promosyon kurallarını eksiksiz kabul etmiş sayılır.
  • Burada geçen tüm “Kampanya Katılım Koşulları” Türkiye Cumhuriyeti Kanunlarına tabidir. Katılımda sunulan tüm bilgilerin doğruluğu ve yeterliliğinin ispatı katılımcının sorumluluğundadır. Kampanya boyunca her kod yalnızca 1 kez kullanılabilir, aynı kod ile yapılan katılımlarda ilk gönderilen katılım geçerli olacak, mükerrer katılımlar elenecektir. Kampanya kapsamında kazanılan günlük data paketi ödülleri aboneler arasında transfer edilemez. Kampanyada kazanılacak günlük data paketi promosyonu cep telefonu başına günlük 1 ile sınırlıdır. Kampanya katılımcıları için paket yüklemesi gelecek bilgilendirme mesajının ardından 1 gün boyunca geçerli olacaktır. Turkcell data paketi yüklemelerinde birinci başarılı katılımdan sonraki başarılı katılımlar ilk yükleme zamanından 27 saat sonra sistem tarafından yüklenecektir. Turkcell, Türk Telekom ve Vodafone sistem yoğunluğu nedeniyle günlük paket yüklemelerinde gecikme hakkını saklı tutar. 1 günlük data paketi 100 MB ile sınırlıdır. Mevcutta data paketi olan kullanıcılar öncelikle Sütaş kampanyasından kazandıkları günlük ücretsiz data paketini kullanabilecektir. İlgili internet paketleri yurt içinde operatör kapsama alanı içerisinde kullanılabilir, yurt dışı kullanımlarında geçerli değildir. Yurt dışında kullanılan data, uluslararası dolaşım tarifesi üzerinden ücretlendirilir. Günlük data paketinin sona ermesinin ardından data kullanımları kademeli düşüşe tabi olarak devam edecektir. Kampanya kapsamında yükleme yapılan faturalı hatların iptal, devir ve ihyasında yüklemesi yapılan hediye internet paketleri geçerliliğini yitirecektir.
  • Katılımcılar data promosyonu hediyelerini nakit karşılığı olarak talep edemez, haklarını devredemez ve satamaz. Bu kampanya diğer kampanyalarla birleştirilemez, değişiklik talep edilemez. Katılımcının verdiği telefon bilgisinin yanlış veya eksik olması sebebiyle data promosyon hediyesinin yüklenememesi halinde Sütaş Süt Ürünleri A.Ş. ve U2 Tanıtım ve Promosyon Hizmetleri Tic. Ltd. Şti. sorumlu tutulamaz.
  • Kampanyaya katılım için internet erişim maliyeti tüketiciye aittir. Katılımcılardan veya web erişim operatörlerinden kaynaklanan nedenlerle katılımın gerçekleşememesi ya da geç gerçekleşmesi ya da web erişim operatörlerinin veya katılımcıların ihmal veya hatası sebebiyle eksik ve/veya hatalı katılım yapılması durumunda Sütaş Süt Ürünleri A.Ş. bu durumdan sorumlu tutulamaz. 26.11.2018 (saat: 23:59) sonrasında gönderilecek olan ürün kapakları içerisindeki kodlar kabul edilmeyecektir.
  • Promosyon kurallarının tamamını promosyona katılan satış noktalarından, Sütaş Danışma hattından (444 4 788), www.sutas.com.tr ve www.100mbhediye.com adresinden öğrenebilirsiniz. Sütaş Süt Ürünleri A.Ş. promosyon süresince promosyon koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar. Promosyona ilişkin değişiklikler www.sutas.com.tr ve www.100mbhediye.com’da duyurulacaktır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.