Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Sütaş Ayran Bedava İnternet Kampanyası


28.02.2019
987
Sütaş Ayran Bedava İnternet Kampanyası

Sütaş Ayran 100 MB Hediye İnternet Kampanyası: Bedava internet kampanyasına bir destekte Sütaş’tan geliyor. İnternetim yetmiyor, ayranı zaten içiyorum diyorsanız tam size göre kampanya. 04.02.2019 – 31.03.2019 tarihleri arasında promosyonlu Sütaş Ayran 250 ml, Sütaş Ayran 1 Litre, Sütaş Ayran 1,5 Litre, Sütaş Ayran 2 Litre ürünlerinden herhangi birini satın almalısınız. Ürünlerin kapaklarının altında bulunan kampanya katılım şifresini ad – soyad ve cep telefon numarası bilgilerinizi www.100mbhediye.com adresindeki forma eksiksiz dolduran herkes kampanyaya katılmış sayılır. Gönderdiğiniz her şifre için kampanyaya katıldığınız cep telefon numarasına yüklenecek günlük 100 MB internet paketi kazanırlar.

Sütaş Ayran Bedava İnternet Kampanyası kapsamında tüketicilerin kampanyadan yararlanabilmelerinin ön koşulu, işbu “Kampanya Katılım Koşullarını” ve “Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Aydınlatma Metnini” eksiksiz bir biçimde okumak, anlamak ve kabul ediyor iseniz kampanyaya katılmaktır. Kampanyaya katılan herkes promosyon kurallarını kabul etmiş sayılmaktadır.

Sütaş Ayran Bedava İnternet Kampanyası katılımcıları Turkcell, Türk Telekom ve Vodafone olarak tanımlanmıştır. Operatörü Turkcell, Türk Telekom ve Vodafone olan kullanıcılarımız kampanyaya katılabilirler. Kampanyada kazanılacak günlük data paketi promosyonu cep telefonu başına günlük 1 ile sınırlıdır. Sütaş Ayran Bedava İnternet Kampanyasına her cep telefon kullanıcısı günde 1 kez katılım sağlayabilir.

Bu kampanya abone alımına kapatılmıştır.

KATILIM KOŞULLARI

 • Bu kampanya Sütaş Süt Ürünleri A.Ş. tarafından Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü’nün 04.01.2019 tarihli ve 40453693-255.01.02-E.169 sayılı izni ile düzenlenmektedir.
 • 02.2019 (saat:00:01) – 31.03.2019 (saat:23:59) tarihleri arasında Türkiye genelindeki satış noktalarından promosyonlu Sütaş Ayran ürünlerinden (250 ml için 1 çekiliş hakkı; 1 Lt, 1,5 lt, 2 lt ve 2,5 lt için 3 çekiliş hakkı) herhangi birinden satın alıp ürün kapağı içerisindeki şifreyi ad, soyad, adres, telefon numarası bilgileriyle birlikte www.calkalasutasayrani.com (ücretsiz) internet sitesindeki ilgili alana girenler kampanyaya katılacaklardır.
 • Katılımlarda şifre, ad soyad bilgilerinden herhangi biri eksik olanlara çekiliş hakkı verilmeyecektir.
 • Aynı şifreye ait mükerrer katılımlar elenerek, ilk gönderilen şifreli katılım kabul edilecektir.
 • Katılımda sunulan tüm bilgilerinin doğruluğu ve yeterliliğinin ispatı katılımcının sorumluluğundadır. Çekilişte 3 kişi Renault Megane Sedan Touch 1.5 DCI EDC 110 bg 2018 Model Otomobil (birim değeri: 161.250,00 TL) ikramiyesi kazanacaktır.
 • Çekilişte bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz. Çekiliş 05.04.2019 tarihinde saat 11.00’da U2 Tanıtım ve Promosyon Hizmetleri Tic. Ltd. Şti. Sütlüce Mah. Bayrak Sok. No:4-A Beyoğlu İstanbul adresinde, noter huzurunda ve izlemek isteyen herkesin katılımına açık olarak gerçekleştirilecektir.
 • Çekiliş sonuçları 10.04.2019 tarihinde Takvim Gazetesi Türkiye Baskısı’nda duyurulacaktır. Asil ve yedek talihlilere taahhütlü posta yolu ile tebligat yapılacaktır. Postada meydana gelen gecikmelerden Sütaş Süt Ürünleri A.Ş. sorumlu tutulamaz. Katılımcının ikramiye kazanması durumunda, adres bilgileri eksik veya bilinmiyor ise gazetede yapılan ilan tebliğ için yeterlidir.
 • Asil talihlilerin 25.04.2019 yedek talihlilerin 10.05.2019 tarihine kadar kimlik fotokopileri, ikramiye kazandıkları şifreli ürün kapakları ve iletişim bilgileri ile [email protected] mailine, 0212 217 41 21 nolu faksa ya da U2 Tanıtım’ın yukarıda belirtilen adresine şahsen başvurmaları ve istenilen belgeleri eksiksiz teslim etmedikleri gerekmektedir.
 • Belirtilen tarihlere kadar başvurmayan ve istenilen belgeleri eksiksiz teslim etmeyen talihliler ikramiyelerini alamazlar.
 • İkramiye tesliminde, ikramiye kazanılan okunabilir şifreli ürün kapağının ibrazı zorunludur. Şifreli ürün kapağının okunabilir şekilde saklanması katılımcıların sorumluluğundadır.
 • Belirtilen kampanya tarihleri arasında, gönderilen her şifre için kampanyaya katılım yapılan cep telefonu numarasına 1 adet günlük 100 MB internet paketi yüklenecektir.
 • Kampanyada kazanılacak olan internet paketi, cep telefonu numarası başına günlük 1 ile sınırlıdır. Kazanılan internet paketi aboneler arasında transfer edilemez.
 • Kazanılan internet paketinin yüklemesi katılımcının cep telefonu numarasına gönderilen bilgilendirme mesajının ardından 1 gün boyunca geçerli olacaktır.
 • Turkcell internet paketi yüklemelerinde birinci başarılı katılımdan sonraki başarılı katılımlar ilk yükleme zamanından 27 saat sonra sistem tarafından yüklenecektir.
 • Turkcell, Türk Telekom Mobil ve Vodafone sistem yoğunluğu nedeniyle günlük paket yüklemelerinde gecikme hakkını saklı tutar. 1 günlük internet paketi 100 MB ile sınırlıdır.
 • Mevcutta internet paketi olan kullanıcılar öncelikle Sütaş Ayran kampanyasından kazandıkları günlük ücretsiz internet paketini kullanabileceklerdir. İlgili internet paketleri yurt içinde operatör kapsama alanı içerisinde kullanılabilir, yurt dışı kullanımlarında geçerli değildir. Yurt dışında kullanılan internet, uluslararası dolaşım tarifesi üzerinden ücretlendirilir.
 • Günlük internet paketinin sona ermesinin ardından internet kullanımları kademeli düşüşe tabi olarak devam edecektir. Kampanya kapsamında yükleme yapılan faturalı hatların iptal, devir ve ihyasında yüklemesi yapılan hediye internet paketleri geçerliliğini yitirecektir.
 • Bu kampanya diğer kampanyalarla birleştirilemez, değişiklik talep edilemez, nakde çevrilemez. Katılımcının verdiği telefon numarası bilgisinin yanlış veya eksik olması sebebiyle hediye internet paketinin yüklenememesi halinde Sütaş Süt Ürünleri A.Ş. ve U2 Tanıtım ve Promosyon Hizmetleri Tic. Ltd. Şti. sorumlu tutulamaz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.