Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Sterk Ultron X-1’de Ekran Görüntüsü Alma İşlemi


26.08.2020
1.181
Sterk Ultron X-1’de Ekran Görüntüsü Alma İşlemi

Sterk Ultron X-1’de Ekran Görüntüsü Alma İşlemi, Ekran görüntüsü alma özelliği diğer bir çok telefon modelinde dahili olarak bulunduğu gibi Sterk Ultron X-1’de de bulunmaktadır.

Bu özellik sayesinde telefonun ekranında bulunan görüntüyü, telefonun galeri bölümüne fotoğraf olarak kayıt edebilirsiniz. Sonrasında ilgili görüntüyü dilediğiniz platformda paylaşabilirsiniz. Özellikle sosyal medya platformlarında paylaşımda bulunmayı sevenler için ekran görüntüsü alma özelliği oldukça işe yaramaktadır.

Sterk Ultron X-1 telefon modelinde ekran görüntüsü alma işlemi diğer akıllı telefon modellerinde olduğu gibi oldukça kolaydır, basit bir tuşlama ile işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

Sterk Ultron X-1 Ekran Görüntüsü Almak

İlk olarak görüntüsünü kayıt etmek istediğiniz ekranı açın. Sonrasında ses kısma tuşu ile birlikte kilit tuşuna aynı anda basın ve yaklaşık olarak 1-2 saniye kadar basılı tutun. Tuşlamayı yaptığınızda ekranda bir hareketlenme oluşacaktır, bu aşamada ilgili ekranın görüntüsü telefonun galeri bölümüne kayıt edilmiştir. Aldığınız ekran görüntüsünü dilerseniz üzerinde istediğiniz değişiklikleri yapabilir ve dilediğiniz gibi paylaşımlar yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. blank Alp dedi ki:

    Teşekkürler