Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Sony Xperia XA Ultra’da Ekran Görüntüsü Alma İşlemi


03.06.2020
1.307
Sony Xperia XA Ultra’da Ekran Görüntüsü Alma İşlemi

Sony Xperia XA Ultra’da Ekran Görüntüsü Alma İşlemi, Bir çok akıllı telefon modelinde dahili olarak bulunan ekran görüntüsü alma özelliği Sony Xperia XA Ultra’da da bulunmaktadır.

Bu özellik sayesinde telefonun ekranında açacağınız her hangi bir görüntüyü fotoğraf biçiminde kayıt edebilirsiniz. Böylece bazı şeyleri not almak yerine ekran görüntüsü olarak kayıt edebilir veya arkadaşlarınız ile paylaşmak istediğiniz görüntüleri kayıt ederek paylaşabilirsiniz.

Sony Xperia XA Ultra‘da ekran görüntüsü alma özelliğinden faydalanabilmek için diğer bir çok akıllı telefon modelinde olduğu gibi basit bir tuşlama yapmanız yeterli olacaktır.

Sony Xperia XA Ultra’da Ekran Görüntüsü Nasıl Alınır?

İlk olarak kayıt etmek istediğiniz ekranı açın. Daha sonra kilit tuşu ile birlikte ses kısma tuşuna aynı anda basın ve yaklaşık olarak 2-3 saniye kadar basılı tutun. Tuşlama işlemini doğru yaptığınız taktirde ilgili ekranın görüntüsü telefonun galeri bölümüne kayıt edilecektir.

Sony Xperia XA Ultra Telefon Modelinin bir diğer ekran görüntüsü alma işlemi ise Güç düğmesine uzun süre basılı tutmak olmaktadır. Güç düğmesine uzun süre basılı tuttuğunuz takdirde açılacak olan menüden Ekran Görüntüsü Al seçeneğini tıklayarak bulunduğunuz ekranın resmini çekebilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.