Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Sony Xperia Xa Ekran Görüntüsü Alma İşlemi


23.09.2020
784
Sony Xperia Xa Ekran Görüntüsü Alma İşlemi

Sony Xperia Xa Ekran Görüntüsü Alma İşlemi, Akıllı telefonlarda bulunan ve bir çok kullanıcının ciddi anlamda faydalandığı ekran görüntüsü alma özelliği Sony Xperia Xa telefon modelinde de dahili bulunuyor.

Ekran görüntüsü alma özelliği sayesinde telefonun ekranında açacağınız her hangi bir görüntüyü, fotoğraf biçiminde kayıt edebilirsiniz. Böylece kayıt ettiğiniz ekran görüntüsünü saklayabilir veya dilediğiniz platformda arkadaşlarınız ile paylaşabilirsiniz.

Bahsettiğimiz üzere Sony Xperia Xa telefon modelinde ekran görüntüsü alma özelliği dahili olarak bulunmaktadır ve basit bir tuşlama işlemi ile özellikten faydalanabilirsiniz.

Sony Xperia Xa Ekran Görüntüsü Nasıl Alınır ?

İlk olarak kayıt etmek istediğiniz görüntüyü telefonda açın. Daha sonra ses kısma tuşu ile birlikte kilit tuşuna aynı anda basın ve yaklaşık olarak 2-3 saniye kadar basılı tutun. Tuşlama işlemini doğru yaptığınız taktirde, ilgili ekranın görüntüsü telefonun galeri bölümüne kayıt edilecektir.

Sony Xperia XA cihazınız ile başarılı bir şekilde aldığınız ekran görüntüsünü dilediğiniz şekilde paylaşabilir ve dilediğiniz değişiklikleri yapabilirsiniz.

[Toplam: 1   Ortalama: 5/5]

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.