Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Sony, PlayStation Sahiplerine 60TL Dağıtıyor!


27.07.2020
323
Sony, PlayStation Sahiplerine 60TL Dağıtıyor!

Sony, PlayStation Sahiplerine 60TL Dağıtıyor! Sony, PlayStation oyuncularına 60TL hediye ediyor. Sony’nin hediye dağıtmasının en önemli sebebi ise Sony’nin PlayStation Plus platformunun 10.yılını dolduruyor olmasıdır. Sony PlayStation Plus abonelik sisteminin 10.yıl dönümü nedeni ile PlayStation abonesi olan kullanıcılara Türkiye genelinde 60TL dağıtmaya başlamış bulunmaktadır.

Bu abonelik sistemine sahip olan kullanıcıların hesaplarına 60 TL yükleyecek olan Sony, oyuncuların dilediği oyun ve içerik içinde hediye edilen 60 TL’yi kullanabilmesi için olanak sağlamaktadır. Sony tarafından kullanıcılara gönderilen e-postalarda şu ifade yer almaktadır. Playsation Plus’ın 10. Yılını kutlamak için hesabınıza 60,00TL Playstation Store kredisi yüklemiş bulunmaktayız. Playsation Plus’ı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Tüm Kullanıcılara Yüklenemedi!

Tüm Kullanıcılara Yüklenemedi! Sony her ne kadar tüm kullanıcılara 60TL yüklediğini söylese de, pek çok kullanıcı tarafından hesabını kontrol etmesinin ardından parayı hesabında göremediğini belirtmektedir. Sony düzenlemiş olduğu kampanya kapsamında ya sınırlı sayıda PS Plus abonesine bu yüklemeyi gerçekleştirdi ya da ortada oldukça ciddi bir sorun var bu nedenle yükleme gerçekleştirilemedi.

Eleştirilerin artması durumunda ise Sony Türkiye genelindeki tüm PS Plus aboneleri için 60TL gönderimini tekrarlayabilir ya da gönderilmeyenlere gönderebilir. Diğer yandan ise bu yıl dönümüne özel PS Plus aboneleri NBA 2K20, Rise of the Tomb Raider: 20 Year Celebration ve Erica isimli oyunları ücretsiz oynayabilecekler.

Twitter Ücretli Olabilir Sürpriz Açıklama Geldi!

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.