Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Siirt Park AVM Mini Cooper Çekiliş Kampanyası


25.01.2021
419
Siirt Park AVM Mini Cooper Çekiliş Kampanyası

Siirt Park AVM Mini Cooper Çekiliş Kampanyası, Düzenlenen kampanya kapsamında yapılacak olan çekiliş işlemine katılmak için 14 Mart 2021 tarihine kadar, Siirt Park AVM’de bulunan mağazalardan 100TL ve katlarında alış veriş yapılması gerekmektedir. Siirt Park AVM Mini Cooper Çekiliş Kampanyasına katılmak için 14 Mart 2021 tarihine kadar Türkiye Siirt ilimizde bulunan Siirt Park AVM içerisinde bulunan mağazalardan 100TL ve katlarında alış veriş yapması gerekmektedir. Yapılan alış veriş işlemlerinin ardından kampanya kapsamında yapılacak olan çekiliş işleminin ardından hediye olarak verilecek ürünler aşağıda belirtildiği gibi olmaktadır.

 • 1 Adet; Mini Cooper Countryman Araba

Siirt Park AVM Mini Cooper Çekilişine Nasıl Katılabilirim?

Siirt Park AVM Mini Cooper Çekilişine Nasıl Katılabilirim? Gerçekleştirilen kampanyada belirtilen tarihler arasında Siirt ilinde bulunan, Siirt Park AVM içerisinde yer alan mağazalardan 100TL ve katlarında alış veriş yapılması gerekmektedir. Siirt Park AVM içerisinde yapılacak olan çekiliş kampanyasına dahil olmayan işlemler ise AVM içerisinde yapılan bankamatiklerden yapılan işlemlere ait makbuzlar, her türlü hediye çeki ile yapılan alış verişler, Mobil-sabit telefon ve internet fatura ödemeleri, TL – DK yüklemeleri, şans ve talih oyunu harcamaları, tütün ve tütün mamulleri, alkollü içecek alış verişleri ile AVM içerisinde bulunan mağazalardan internet üzerinden yapılan alışverişler kampanyaya dahil olmamaktadır. Kampanya kapsamında Siirt Park AVM’den yapılan her 100TL alış verişe 1 çekiliş hakkı verilecektir. Yapılan alış veriş işlemlerinin ardından fiş, fatura ve a-arşiv faturaları ile kampanya katılım noktalarına giderek, üzerinde çekilişe katılın numarası bulunan ad, soyad, adres, telefon ve kampanya bilgilerinin bulunduğu bilgisayar çıktısı verilecektir.

Bu kampanya sona ermiş bulunmaktadır. 

Siirt Park AVM Mini Cooper Çekilişi Kampanya Detayları

 • Siirt Park AVM Mini Cooper Çekiliş Kampanyası, Üçyol Day. Tük. Mal. Teks. Ve Dış Tic. A.Ş. adına Milli Piyango İdaresi adına 22.09.2020 tarihli izni ile düzenlenmektedir.
 • Siirt Park AVM Mini Cooper Çekiliş Kampanyası, 24.09.2020 – 14.03.2021 tarihleri arasında düzenlenmektedir.
 • Siirt Park AVM Mini Cooper Çekiliş Kampanyasına katılmak için Siirt ilinde bulunan, Siirt Park AVM içerisinde yer alan mağazalardan 100TL ve katlarında alış veriş yapılması gerekmektedir.
 • Siirt Park AVM Mini Cooper Çekiliş Kampanyasına Siirt Park AVM içerisinde yapılacak olan çekiliş kampanyasına dahil olmayan işlemler ise AVM içerisinde yapılan bankamatiklerden yapılan işlemlere ait makbuzlar, her türlü hediye çeki ile yapılan alış verişler, Mobil-sabit telefon ve internet fatura ödemeleri, TL – DK yüklemeleri, şans ve talih oyunu harcamaları, tütün ve tütün mamulleri, alkollü içecek alış verişleri ile AVM içerisinde bulunan mağazalardan internet üzerinden yapılan alışverişler kampanyaya dahil olmamaktadır.
 • Siirt Park AVM Mini Cooper Çekiliş Kampanyasında, Siirt Park AVM’den yapılan her 100TL alış verişe 1 çekiliş hakkı verilecektir.
 • Siirt Park AVM Mini Cooper Çekiliş Kampanyasında Yapılan alış veriş işlemlerinin ardından fiş, fatura ve a-arşiv faturaları ile kampanya katılım noktalarına giderek, üzerinde çekilişe katılın numarası bulunan ad, soyad, adres, telefon ve kampanya bilgilerinin bulunduğu bilgisayar çıktısı verilecektir.
 • Siirt Park AVM Mini Cooper Çekiliş Kampanyasında yapılacak çekiliş işlemi 21.03.2021 tarihinde gerçekleştirilecektir.
 • Siirt Park AVM Mini Cooper Çekiliş Kampanyasında yapılan çekiliş işleminin ardından hediye olarak verilecek olan ürünlerden 1 kişi Mini Cooper Countryman Araba kazanacaktır. Ürün perakende satış bedeli 342.824TL olmaktadır.
 • Siirt Park AVM Mini Cooper Çekiliş Kampanyasında yapılan çekiliş işleminde hediye kazanan talihliler 24.03.2021 tarihinde Posta Gazetesinde yayımlanacaktır.
 • Siirt Park AVM Mini Cooper Çekiliş Kampanyasına katılan herkesin bilgilerinin doğruluğu ve yeterliliği katılımcıya ait olmaktadır.
 • Siirt Park AVM Mini Cooper Çekiliş Kampanyasına 18 yaşından küçükler katılamaz, katılıp ikramiye kazansalar dahi ikramiyeleri kendilerine ibraz edilmez.
 • Siirt Park AVM Mini Cooper Çekiliş Kampanyasına katılan herkes yukarıdaki şartları kabul etmiş sayılmaktadır.

Paycell Büyük Yılbaşı Çekiliş Kampanyası

Çağdaş Market Citroen Çekiliş Kampanyası

AvivaSA Akıllı Hareket Çekiliş Kampanyası

Trendyol Yeni Yıl Çekiliş Kampanyası

CarrefourSA Lysol Çekiliş Kampanyası

[Toplam: 1   Ortalama: 5/5]

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.