Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Siemens Hediye Rüzgarı Çekiliş Kampanyası


15.11.2020
468
Siemens Hediye Rüzgarı Çekiliş Kampanyası

Siemens Hediye Rüzgarı Çekiliş Kampanyası, Düzenlenen kampanya kapsamında yapılacak olan çekiliş için Siemens Çağrı merkezini aramak ve kayıt bırakmanız yeterli olacaktır. Siemens Hediye Rüzgarı Çekiliş Kampanyası Kasım ayı kapsamında, 25 Kasım 2020 tarihine kadar Siemens çağrı merkezini aramak ve herhangi bir sebepten dolayı kayıt bırakmanız çekilişe katılabilmek için yeterli olacaktır. Siemens çekiliş kampanyası kapsamında 25 Kasım 2020 tarihine kadar, Siemens çağrı merkezini 444 66 88 numaralı hattan arayarak bir sebeple ile kayıt bırakan herkes için düzenlenen çekilişe katılmak için 1 çekiliş hakkı kazanacaktır. Yapılacak olan çekiliş sonrasında ise hediye olarak dağıtılacak olan ürünler aşağıdaki gibi olmaktadır.

 • 1 Adet; Siemens Kurutma Makinesi
 • 1 Adet; Siemens Kahve Makinesi
 • 1 Adet; Siemens Kahve Makinesi
 • 2 Adet; Siemens Kahve Makinesi

Siemens Hediye Rüzgarı Çekiliş Kampanyasına Nasıl Katılabilirim?

Siemens Hediye Rüzgarı Çekiliş Kampanyasına Nasıl Katılabilirim? Siemens Hediye Rüzgarı Çekiliş kampanyasına katılmak için 25 Kasım 2020 tarihine kadar Siemens çağrı merkezini aramanız ve herhangi bir sebep ile kayıt bırakmanız yeterli olacaktır. Düzenlenen kampanaya tarihleri arasında BSH Ev Aletleri San. Ve Tic. A.Ş.’ya ait olan Siemens markası için 444 66 88 numaralı çağrı merkezini aramanız ve herhangi bir nedenle müşteri kaydı bırakmanız, düzenlenen hediye çekilişine katılmak için yeterli olmaktadır. Kampanya kapsamında bayiler ya da çağrı merkezi aracılığı ile montaj kaydı yaptıran ya da onarım için yetkili servis teknisyen ziyareti yapılan müşterinin cep telefon numarasını ya da e-mail adresini ibraz eden bireylere katılım içim SMS gönderimi yapabileceklerdir. Gönderilecek olan SMS ya da e-posta ile paylaşılacak ya da web sayfası reklam alanlarında soysam medya hesaplarında ya da ücretsiz olarak siemens.com.tr adresinden ulaşılabilen kampanya linkine ücretsiz olarak giriş yaparak bilgileri eksiksiz olarak doldurmaları gerekmektedir. Açılan form üzerinde belirtilen ve istenilen bilgilerin eksiksiz bir şekilde ad, soyad, cep telefonu, e-mail ve adres bilgilerini girenler için 1 adet çekiliş hakkı tanınacaktır.

Türk Telekom Faturalı tarifeler hakkında bilgi alabilirsiniz.

Bu kampanya sona ermiş bulunmaktadır. 

Siemens Hediye Rüzgarı Çekiliş Kampanyası Detayları

 • Siemens Hediye Rüzgarı Çekiliş Kampanyası, BSH Ev Aletleri San. Ve Tic A.Ş. adıma Milli Piyango İdaresinin 24.09.2020 tarihli izni ile düzenlenmektedir.
 • Siemens Hediye Rüzgarı Çekiliş Kampanyası, 25.09.2020 – 25.11.2020 tarihleri arasında düzenlenmektedir.
 • Siemens Hediye Rüzgarı Çekiliş Kampanyasına katılmak için Siemens Çağrı Merkezi 444 66 88 numaralı telefonu arayarak herhangi bir nedenden dolayı arayarak müşteri kaydı oluşturmak düzenlenen kampanyaya katılmanız için yeterli olmaktadır.
 • Siemens Hediye Rüzgarı Çekiliş Kampanyasına katılım 1 çekiliş hakkı ile sınırlı olmaktadır.
 • Siemens Hediye Rüzgarı Çekiliş Kampanya kapsamında Siemens çağrı merkezini arayarak ya da siemens.com.tr adresi üzerinden kayıt oluşturan ve karşısına çıkan bilgileri eksiksiz olarak dolduran herkes için düzenlenen çekilişe katılmak için 1 adet çekiliş hakkı verilecektir.
 • Siemens Hediye Rüzgarı Çekiliş Kampanyasında, Siemens Çağrı merkezini arayarak müşteri kaydı oluşturan ya da siemens.com.tr adresi üzerinden kampanya linkine tıklayarak gerekli bilgileri eksiksiz olarak gerekli alanlara doldurarak çekilişe katılan herkese çekilişe katılım hakkı tanımlanacaktır.
 • Siemens Hediye Rüzgarı Çekiliş Kampanyasında düzenlenecek olan çekiliş sonrasında hediye olarak verilecek olan ürünlerden 1 kişi, Siemens Kurutma Makinesi WT45RV00TR hediye olarak kazanacaktır. Ürün perakende satış bedeli 7.511TL olmaktadır.
 • Siemens Hediye Rüzgarı Çekiliş Kampanyasında düzenlenecek olan çekiliş sonrasında hediye olarak verilecek olan ürünlerden 1 kişi, Siemens Kahve Makinesi TE653311RW hediye olarak kazanacaktır. Ürün perakende satış bedeli 6.875TL olmaktadır.
 • Siemens Hediye Rüzgarı Çekiliş Kampanyasında düzenlenecek olan çekiliş sonrasında hediye olarak verilecek olan ürünlerden 1 kişi, Siemens Kahve Makinesi TI351209RW hediye olarak kazanacaktır. Ürün perakende satış bedeli 4.248TL olmaktadır.
 • Siemens Hediye Rüzgarı Çekiliş Kampanyasında düzenlenecek olan çekiliş sonrasında hediye olarak verilecek olan ürünlerden 2 kişi, Siemens Kahve Makinesi TI303203RW hediye olarak kazanacaktır. Ürün perakende satış bedeli 4.171TL olmaktadır.
 • Siemens Hediye Rüzgarı Çekiliş Kampanyasında çekiliş 09.12.2020 tarihine yapılacaktır.
 • Siemens Hediye Rüzgarı Çekiliş Kampanyası kapsamında düzenlenen çekilişin ardından çekiliş sonuçları 11.12.2020 tarihinde Takvim Gazetesi’nde yayımlanacaktır.
 • Siemens Hediye Rüzgarı Çekiliş Kampanyasına 18 yaşından küçükler katılamaz, katılıp kazansalar dahi ikramiyeleri kendilerine verilmez.
 • Siemens Hediye Rüzgarı Çekiliş Kampanyası kapsamında çekilişe katılım sağlayan herkes yukarıda belirtilen şartları kabul etmiş sayılmaktadır.

Paycell İPhone 11 Çekiliş Kampanyası

Patos, Cipso, Çerezos, Chips Master Şanslı Çark, Monster Arba Laptop Çekiliş Kampanyası

Tespo Suzuki Vitara ve Samsung A 51 Hediye Çekiliş Kampanyası

2020 Magnun 2 Adet Posrche Çekiliş Kampanyası

[Toplam: 1   Ortalama: 5/5]

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.