Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Samsung Galaxy Z Flip Ekran Görüntüsü Alma İşlemi Nasıl Yapılır?


17.09.2020
437
Samsung Galaxy Z Flip Ekran Görüntüsü Alma İşlemi Nasıl Yapılır?

Samsung Galaxy Z Flip Ekran Görüntüsü Alma İşlemi Nasıl Yapılır? Bu gün her marka akıllı telefonlarda olduğu gibi Samsung marka akıllı telefonlarda da en çok aranan özellikler arasında yer almayı başaran bir özelliktir ekran görüntüsü alma işlemi. Samsung model diğer telefonlarda olduğu gibi yine bir Samsung modeli olan Samsung Galaxy Z Flip katlanır telefonda da en çok aranan özellik olma konusunda yine ilk sıralarda yer alan bir özelliktir. Samsung Galaxy Z Flip marka ve model telefonlarda ekran görüntüsü almak için değişik yöntemler de kullanılması mümkündür. Cihazın ekran görüntüsü alma özelliği ile telefonun ekranında yer alan herhangi bir görüntüyü telefonunuza ekran görüntüsü olarak kayıt etmek mümkün olmaktadır.

Samsung Galaxy Z Flip model cihazlarda ekran görüntüsünü alabilmek için cihazınızda herhangi bir harici uygulama ya da program kullanmanıza gerek bulunmamaktadır. Samsung Galaxy Z Flip model cihazlarda, diğer cihazlarda olduğu gibi standart bir ekran görüntüsü alma işlemi bulunmaktadır. Sadece ekran görüntüsünü almak için birkaç işlem yapmanız gerekmektedir.

Samsung Galaxy Z Flip Cihazda Ekran Görüntüsü Alma İşlemi

Samsung Galaxy Z Flip Cihazda Ekran Görüntüsü Alma İşlemi, Samsun Galaxy Z Flip model cihazlarda bulunduğunuz ekranın görüntüsünü almak için aşağıdaki adımları sırası ile izleyebilirsiniz.

  • Samsung Galaxy Z Flip model cihazda görüntüsünü almak istediğiniz ekranı açın,
  • Daha sonra cihaz üzerinde yer alan ses kısma ve Güç tuşuna aynı anda birkaç saniye basmanız yeterli olacaktır.
  • Bulunduğunuz ekranın görüntüsünü başarılı bir şekilde aldığınızı belirten denklaşör sesi, ekran görüntüsünü başarılı bir şekilde aldığınızı belirtmektedir.
  • Belirtilen adımları doğru bir şekilde takip ederek gerçekleştirdiğinizde ekran görüntüsü alma işlemi başarılı bir şekilde gerçekleşmiş demektir.
  • Samsung Galaxy Z Flip model cihazınızda, aldığınız ekran görüntüsüne cihazın galeri bölümünden ulaşabilirsiniz.

Sony Xperia Xa Ekran Görüntüsü Alma İşlemi

Huawei P9 Ekran Görüntüsü Alma İşlemi

Samsung Galaxy Note 10, Note 10+ Ekran Görüntüsü Alma İşlemi

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.