Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Samsung Galaxy S20+ Ekran Görüntüsü Alma İşlemi


08.04.2020
386
Samsung Galaxy S20+ Ekran Görüntüsü Alma İşlemi

Samsung Galaxy S20+ Ekran Görüntüsü Alma İşlemi hayatımızı kolaylaştıran teknoloji işlemleri ile sizlere destek olmaya devam ediyoruz. Teknoloji çağında bulunmanın gerekliliklerinden biriside bulunduğunuz zamana ayak uydurmak ve ürünleri gerektiği gibi kullanmak olmaktadır. Hayatımıza girdikleri günden beri her geçen gün yeni bir özellik eklenen akıllı telefonların en çok kullanılan özelliklerinden sadece biri ekran görüntüsünü alma işlemi olmaktadır. En zor zamanda bir iki tuş işlemi ya da hareket işlemi ile oldukça basit olarak alabileceğiniz ekran görüntüsü alma işlemi her cihaz için biraz farklılıklar gösterebilmektedir. Her cihaz için farklı olsa da çalışma prensibi aynı olmaktadır.

Samsung S20 model akıllı telefonlar için S20 ve S20+ serilerinin ekran görüntüsü almak için birden fazla seçenek bulunmaktadır. Sizler için bu seçenekleri bir araya toplayarak detaylı olarak yazımızda açıklamış bulunmaktayız. Yazımızın devamında detaylı olarak ekran görüntüsü alma işleminin nasıl olduğunu gözlemleyebilir ve kendiniz de uygulayabilirsiniz.

Samsung S20 model akıllı cihazlar için ekran görüntüsü almak için 2 seçenek bulunmaktadır. Bunlardan ilki tuş kombinasyonu diğeri de Google sesli komut sistemi asistan yöntemi ile olmaktadır.

Samsung Galaxy S20+ Tuş Yöntemi İle Ekran Görüntüsü Alma İşlemi

Samsung Galaxy S20+ Tuş Yöntemi İle Ekran Görüntüsü Alma İşlemi, ile almak istediğiniz ekranın görüntüsünü rahatlıkla alabilir ve dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Diğer pek çok Samsung telefonlarda olduğu gibi Samsung S20+ modelinde de Ses Kısma ve Güç tuşlarına aynı anda basarak ekran görüntüsü alma işlemini yapabiliriz. Tuşları bu şekilde birlikte yaptığınızda fotoğraf çekme sesi gelmektedir. Bu ses ekran görüntüsü alma işleminin başarılı bir şekilde alındığını belirtmektedir. Aldığınız ekran görüntüsüne telefonunuzun galerisinden ulaşabilirsiniz.

Samsung Galaxy S20+, Sesli Komut Google Asistanı İle Ekran Görüntüsü Alma İşlemi

Samsung Galaxy S20+, Sesli Komut Google Asistanı İle Ekran Görüntüsü Alma İşlemi, elinizdeki cihaz içerisinde yüksek bir ihtimal olarak Google Asitan mevcut olmaktadır. Google Asistan’ına sadece ekran görüntüsünü al demeniz bu işlem için yeterli olmaktadır. Yine aldığınız ekran görüntüsü cihazınızın galerisinde kayıt edilecektir. 

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.