Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Samsung Galaxy M31 Model Telefon Nasıl Sıfırlanır?


02.11.2020
345
Samsung Galaxy M31 Model Telefon Nasıl Sıfırlanır?

Samsung Galaxy M31 Model Telefon Nasıl Sıfırlanır? Samsung Galaxy M31 Model telefonunuzu aldıktan ve kullanmaya başladıktan sonra zaman ilerledikçe istemsizde olsa cihazda yavaşlama işlemi olmaktadır. Geçen zamanın ardından cihazda gerçekleşen yavaşlama işlemi için çözüm olarak ise en kolay ve kısa yöntem ise sıfırlama işlemi olmaktadır. Bazı durumlarda cihaz için yeniden başlamak işe yarasada bazen bu işlem başarısızlıkla sonuçlanmaktadır. Bu işlemlerin ardından en sonunda yerini sıfırlama işlemi almak durumunda kalmaktadır. Çünkü cihazı yeniden başlatma işlemi geçici bir çözüm olmaktadır. Cihaz sıfırlama işlemi için aşağıda belirtilen işlemleri sırası ile takip ederek sizde başarılı bir şekilde cihazınızı sıfırlayabilirsiniz.

Samsung Galaxy M31 Model Cihaz Ayarlar Menüsünden Nasıl Sıfırlanır?

Samsung Galaxy M31 Model Cihaz Ayarlar Menüsünden Nasıl Sıfırlanır? Samsung Galaxy M31 model cihazın sıfırlanması işlemi için, cihaz üzerinde yapılması gereken adımları sırası ile aşağıdaki gibi takip ederek uygulamanız gerekmektedir.

 • Samsung Galaxy M31 model cihazınızın sıfırlanması işlemine başlamadan önce, telefonunuzun en az % 50 şarjının olduğundan emin olun. Ve eğer mümkün olmakta ise cihazınızı şarja takınız.
 • Samsung Galaxy M31 model cihazınızın sıfırlanma işleminin öncesinde, cihazınızda yer alan bilgileri yedeklemeyi unutmayınız. Samsung Galaxy M31 model cihazınızın sıfırlanması işlemini ardından cihazın içerisinde herhangi bir bilgi birikimi kalmayacaktır.
 • Samsung Galaxy M31 model cihazınızın Ayarlar Menüsünü açınız,
 • Genel Yönetim seçeneğine tıklayın, Yedekle ve Sıfırla bölümünü açınız,
 • Samsung Galaxy M31 cihazda tüm verileri sil yani Fabrika Ayarlarını sıfırla seçeneğine tıklayınız.
 • Samsung Galaxy M31 model cihazınızın sıfırlanması işlemini ardından, telefon yeniden başlayacak ve fabrika ayarlarına dönecektir. Fabrika ayarlarına dönen Samsung Galaxy M31 telefonunuzun kurulumunu yaparak kullanmaya başlayabilirsiniz.

General Mobile GM 10 Model Telefon Nasıl Sıfırlanır? Hakkında bilgi alabilirsiniz.

Samsung Galaxy M31 Model Cihaz Kurtarma Modundan Nasıl Sıfırlanır?

Samsung Galaxy M31 Model Cihaz Kurtarma Modundan Nasıl Sıfırlanır? Samsung Galaxy M31 model cihazın sıfırlama işlemi için, Kurtarma Modu üzerinden sırası ile yapılması gerekli olan işlemleri aşağıdaki yazımızın detaylarından bulabilirsiniz.

 • Samsung Galaxy M31 model cihazınızın sıfırlanması işleminden önce cihazınızı kapalı olduğundan emin olun.
 • Samsung Galaxy model cihazınızın kapalı iken Ses Açma ve Güç tuşlarında Samsung Logosu gelene kadar basılı tutun ve karşınıza çıkacak olan dil seçeneklerinden English seçerek telefonu açın.
 • Samsung Galaxy M31 model cihazınız üzerinden yukarıda belirtilen işlemlerin ardından Recovery bölümünde yer alan Ses Kısma tuşu ile birlikte Wipe data / factory reset menüsüne gelerek, bir defa Güç tuşuna basınız.
 • Cihazınızda Yes seçeneğine gelin ve bir kere Güç tuşuna basınız.
 • Samsung Galaxy M31 model cihazınızda bu işlem sonlanana kadar bekleyin,
 • Samsung Galaxy M31 model cihazınız üzerinde en son olarak da Reboot System Now seçeneğine gelerek bir kere Güç tuşuna basın,
 • Samsung Galaxy M31 model cihazınızda yukarıda belirtilen işlemlerin ardından cihaz Fabrika Ayarlarına geri dönecektir. Samsung Galaxy M31 model cihazınızda gerekli yüklemeleri yaparak, cihazı kullanmaya başlayabilirsiniz.

Oppo Realme C2 Model Telefon Nasıl Sıfırlanır?

Casper Via A3 Model Telefon Nasıl Sıfırlanır?

General Mobile Discovery’de Ekran Görüntüsü Alma İşlemi

Xiaomi Redmi Note 6 Pro Model Telefon Nasıl Sıfırlanır?

İnternet Hızınızı ve Wi-Fi Gücünü Arttıracak Yöntemler Nelerdir?

[Toplam: 1   Ortalama: 5/5]

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.