Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Samsung Galaxy M31 Ekran Görüntüsü Alma İşlemi


03.07.2020
480
Samsung Galaxy M31 Ekran Görüntüsü Alma İşlemi

Samsung Galaxy M31 Ekran Görüntüsü Alma İşlemi, Akıllı cihaz kullanımı ortaya çıktığından bu yana cihaz satın alma işlemi sırasında en çok aranan ve en çok sorgulanan özellikler arasından olan bir uygulama olmaktadır. Akıllı cihazlarda ekran görüntüsünü almak için bazen birden fazla seçenekler bulunabilmektedir. Yaptığımız yazı çalışmalarında hangi cihaz için nasıl bir işlem uygulayarak ekran görüntüsü alınabilir bu konu hakkında ayrıntılı açıklamaları sizler için hazırlamış bulunmaktayız.

Dünya çağında en çok satılan marka olan Samsung piyasaya çıktığı günden bu güne sürekli kendini geliştiren altyapısı ile birlikte bu özelliğini hala elinde tutmayı başarmış bulunuyor. Samsung piyasaya sunduğu akıllı cihazlardan bir tanesi olan Samsung Galaxy M31 model cihazın ekran görüntüsü alma işlemi ile ilgili yöntemleri yazımızın devamından ulaşım sağlayabilirsiniz.

Samsung Galaxy M31 Cihazın Ekran Görüntüsü Alma İşlemi Nasıl Yapılır?

Samsung Galaxy M31 Cihazın Ekran Görüntüsü Alma İşlemi Nasıl Yapılır? Samsung Galaxy M31 model cihazın ekran görüntüsünü alabilmek için birbirinden farklı olarak 2 yöntemi bulunmaktadır.  Ekran görüntüsü alma işlemi belgeleri ve görüntüleri anında yakalayabilmek için oldukça kullanılan bir yöntem. Samsung Galaxy M31 model cihazda bu yöntemleri kullanarak rahatlıkla ekran görüntüsünü alabilirsiniz.

Samsung Galaxy M31 Tuş Kombinasyonlarını Kullanarak Ekran Görüntüsü Alma

Samsung Galaxy M31 Tuş Kombinasyonlarını Kullanarak Ekran Görüntüsü Alma, Pek çok Samsung akıllı cihazlarda olduğu gibi Samsung Galaxy M31 model cihazda da ekran görüntüsünü almak için Ses Kısma ve Güç tuşlarına aynı anda bastığınızda görüntüsünü almak istediğiniz ekranı rahatlıkla yakalayabilirsiniz. Samsung Galaxy M31 model cihazda belirtilen tuşlara aynı anda bastığınızda denklaşör sesini duyduğunuzda işlem başarılı olarak gerçekleşmiş ve aldığınız ekran görüntüsü cihazınızın galerisine başarılı bir şekilde kaydedilmiş demektir.

Samsung Galaxy M31 Google Asistan Sesli Komut Kullanarak Ekran Görüntüsü Alma

Samsung Galaxy M31 Google Asistan Sesli Komut Kullanarak Ekran Görüntüsü Alma, Samsung Galaxy M31 model cihazlarda ekran görüntüsünü almak için kullanılan bir diğer yöntem de Google Asistanı kullanarak gerçekleştirmektir. Samsung Galaxy M31 Model cihazınızda Goolge Asistan büyük bir ihtimalle mevcut olmaktadır. Google Asistana, ekran görüntüsü al dediğinizde ekranın görüntüsü hızlı bir şekilde alınacaktır. Eğer isterseniz Google Asistana, ekran görüntüsünü al ve whatsapp’ta paylaş bile diyebilirsiniz. Bu şekilde Google Asistan, ekran görüntüsünü alarak hemen paylaşım işlemini gerçekleştirecektir.

LG G5’te Ekran Görüntüsü Alma İşlemi

Samsung Galaxy Grand Prime Ekran Görüntüsü Alma 

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.