Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Samsung Galaxy J7’de Ekran Görüntüsü Alma İşlemi


17.11.2020
1.131
Samsung Galaxy J7’de Ekran Görüntüsü Alma İşlemi

Samsung Galaxy J7 telefon modelinde diğer bir çok akıllı telefon modellerinde olduğu gibi ekran görüntüsü alma özelliği dahili olarak bulunmaktadır.

Ekran görüntüsü alma özelliği sayesinde hiç bir uygulama yüklemeden telefonun ekranında bulunan görüntüyü fotoğraf olarak kayıt altına alabilirsiniz. Kayıt edeceğiniz ekran görüntülerini dilerseniz sosyal platformlarda paylaşabilirsiniz veya not amaçlı saklayabilirsiniz.

Samsung Galaxy J7 telefon modelinde ekran görüntüsü alma işlemini gerçekleştirmek için her hangi bir bir ayar yapmanıza gerek yoktur, basit bir tuşlama ile bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

Samsung Galaxy J7 Ekran Görüntüsü Nasıl Alınır?

İlk olarak kayıt etmek istediğiniz ekranı açın, daha sonra telefonun yan yüzeyinde yer alan kilit tuşu ile birlikte ön kısımda bulunan home (ana sayfa) tuşlarına aynı anda basın ve 2 saniye kadar basılı tutun.

Tuşlamayı hatasız yaptığınız taktirde telefona bir bildirim gelecektir. Bu bildirim işlemin başarılı olduğu ve ilgili ekranın görüntüsü telefonun galeri bölümüne kayıt edildiği anlamına gelir.

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.