Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Samsung Galaxy J5’te Ekran Görüntüsü Alma İşlemi


16.05.2020
1.006
Samsung Galaxy J5’te Ekran Görüntüsü Alma İşlemi

Samsung Galaxy J5’te Ekran Görüntüsü Alma İşlemi, Samsung‘un en çok ilgi gören orta segmentli telefon modellerinden Galaxy J5’te de, diğer akıllı telefon modellerinde olduğu gibi ekran görüntüsü alabilirsiniz. Ekran görüntüsü alma özelliği akıllı telefonlarda sabit özellik haline gelmiş ve oldukça işe yarar bir özelliktir.

İnternette dolaşırken veya sosyal medyada not almanızı gerektirecek bir şey ile karşılaştığınızda ekran görüntüsü alma özelliği sizi uğraştan kurtaracaktır. Basit bir tuşlama ile hiç bir uygulama gerekmeden Samsung Galaxy J5 telefon modelinde ekran görüntüsü alabilirsiniz.

Samsung Galaxy J5’te Ekran Görüntüsü Alma İşlemi

ilk olarak görüntüsünü almak istediğiniz ekranı açın, sonrasında cihazın yan kısmında yer alan kilit ve ön kısımda bulunan home (ana sayfa) tuşuna aynı anda basın ve ekrana bir bildirim gelinceye kadar basılı tutun.

Tuşlamayı doğru yaptığınız taktirde yaklaşık olarak 2-3 saniye kadar sonra bildirim panele gelir ve ilgili ekran görüntüsü cihazın galeri kısmına kayıt edilir. Aldığınız ekran görüntüsünü dilediğiniz gibi paylaşabilir ve kullanabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.