Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Samsung Galaxy J2’de Ekran Görüntüsü Alma İşlemi


11.08.2020
1.442
Samsung Galaxy J2’de Ekran Görüntüsü Alma İşlemi

Samsung Galaxy J2’de Ekran Görüntüsü Alma İşlemi, Ekran görüntüsü alma özelliği sayesinde, telefonun ekranında bulunan görüntüyü fotoğraf olarak telefonunuza kayıt edebilirsiniz. Özellikle sosyal medya platformlarında paylaşım yapmayı seviyorsanız, ekran görüntüsü alma özelliği bir çok işinize yarayacaktır.

Samsung Galaxy J2 telefon modelinde ekran görüntüsü alma işlemini gerçekleştirebilmek için herhangi bir uygulama indirmenize gerek yoktur, Galaxy J2’de ekran görüntüsü alma özelliği dahili olarak bulunmaktadır. Diğer Samsung telefon modellerinde olduğu gibi Galaxy J2’de de basit bir tuşlama ile işlemi gerçekleştirmeniz mümkün.

Samsung Galaxy J2 Ekran Görüntüsü Almak

Görüntüsünü kayıt etmek istediğiniz ekranı açtıktan sonra, cihazın yan bölümünde yer alan kilit tuşu ile birlik ön yüzeyde yer alan home (anasayfa) tuşuna aynı anda basın ve bir kaç saniye kadar tuşlara basılı tutun.

Tuşlamayı doğru yaptığınız taktirde, telefona bir bildirim gelecektir. Bu bildirim işlemin başarılı olduğunu ifade eder, ayrıca bildirim geldiğinde ilgili ekranın görüntüsü alınmış olup telefonun galeri bölümüne kayıt edilmiştir. İstediğiniz ekran resmini doğru tuşlama işlemi yaptığınız zaman denklaşör sesini duyduğunuzda başarılı bir şekilde ekran görüntüsünü aldığınızı belirtmektedir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.