Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Samsung Galaxy Grand Prime Ekran Görüntüsü Alma


03.07.2020
1.555
Samsung Galaxy Grand Prime Ekran Görüntüsü Alma

Samsung Galaxy Grand Prime Ekran Görüntüsü Alma, Ekran görüntüsü alma özelliği sayesinde telefonun ekranında açacağınız görüntüyü fotoğraf olarak kayıt edebilirsiniz. Kayıt edeceğiniz ekran görüntülerini dilediğiniz platformda arkadaşlarınız ile paylaşabilirsiniz.

Ekran görüntüsü alma özelliği günümüzde tüm akıllı telefonlarda dahili olarak bulunmaktadır. Bu sayede hiç bir uygulama yüklemeye gerek kalmadan ve hiç bir ayar yapmadan işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

Samsung Galaxy Grand Prime akıllı telefon modelinde ekran görüntüsü alma işlemi diğer Samsung telefon modellerinde olduğu gibi oldukça kolaydır. Basit bir tuşlama ile dilediğiniz ekranın görüntüsünü kayıt edebilirsiniz.

Samsung Galaxy Grand Prime Ekran Görüntüsü Nasıl Alınır?

İlk olarak kayıt etmek istediğiniz ekranı açın. Daha sonra kilit tuşu ile birlikte ön kısımda bulunan home (anasayfa) tuşuna aynı anda basın ve 2-3 saniye kadar basılı tutun.

Tuşlamayı doğru yaptığınız taktirde işlemin başarılı olduğuna dair bir bildirim gelecektir, bu aşamada ilgili ekranın görüntüsü telefonun galeri bölümüne kayıt edilmiştir. Samsung Galaxy Grand Prime cihaz ile ekran görüntüsünü aldığınız resimlere cihazınızda bulunan Galeri uygulamasından erişebilirsiniz.

Samsung Galaxy C7’de Ekran Görüntüsü Alma İşlemi

Samsung Galaxy Note 10, Note 10+ Ekran Görüntüsü Alma İşlemi

Samsung Galaxy A50 Ekran Görüntüsünü Alma İşlemi

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. blank Elif dedi ki:

    Güncelleme geldikten sonra ekran görüntüsü alamaz oldum