Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Samsung Galaxy Grand 2’de Ekran Görüntüsü Alma İşlemi

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
2 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 4,50
Loading...

26.01.2016
528
Samsung Galaxy Grand 2’de Ekran Görüntüsü Alma İşlemi

Akıllı telefonlarda dahili olarak bulunan ekran görüntüsü alma özelliği sayesinde, telefonun ekranında bulunan görüntüyü fotoğraf olarak galeri bölümüne kayıt edebilirsiniz.  Sonrasında görüntüyü dilediğiniz platform üzerinde paylaşıma sunabilirsiniz.

Ekran görüntüsü alma işlemi, önceden çeşitli uygulamalar aracılığı ile yapılıyordu. Ancak Galaxy Grand 2 dahil olmak üzere günümüzde tüm akıllı telefon modellerinde ekran görüntüsü alma özelliği dahili olarak bulunmaktadır.

Samsung Galaxy Grand 2‘de ekran görüntüsü alma işlemi diğer akıllı telefon modellerinde olduğu gibi oldukça kolaydır, basit bir tuşlama ile işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

Samsung Galaxy Grand 2’de Ekran Görüntüsü Almak

İlk olarak görüntüsünü kayıt etmek istediğiniz, ilgili ekranı açın. Sonrasında cihazın yan yüzeyinde yer alan kilit tuşu ile birlikte ön yüzeyinde yer alan home (anasayfa) tuşuna aynı anda basın. Tuşlara yaklaşık olarak 2-3 saniye kadar basılı tutun.

Tuşlamayı doğru yaptığınız taktirde görüntü telefonun galeri bölümüne kayıt olarak ve kayıt olduğunu dair bir bildirim gelecektir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.