Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Samsung Galaxy E5’te Ekran Görüntüsü Alma İşlemi

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
1 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 5,00
Loading...

06.02.2016
458
Samsung Galaxy E5’te Ekran Görüntüsü Alma İşlemi

Samsung Galaxy E5 ile diğer akıllı telefonlarda olduğu gibi ekran görüntüsü alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca piyasada bulunan akıllı telefonların %90 gibi büyük kısmında olduğu gibi E5’te de ekran görüntüsü alma özelliği dahili olarak bulunmaktadır.

Galaxy E5 ile ekran görüntüsü almak için hiç bir harici uygulama indirmeniz gerek yoktur. Basit bir tuşlama yaparak işlemi gerçekleştirmeniz mümkün.

Ekran görüntüsü alma özelliği sayesinde dilediğiniz görüntüyü fotoğraf olarak kayıt edebilir ve dilediğiniz platformda paylaşabilirsiniz. Sosyal medya platformlarında çok fazla vakit geçiriyor ve paylaşımda bulunmayı seviyorsanız bu özellik oldukça işinize yarayacaktır.

Samsung Galaxy E5 Ekran Görüntüsü Alma

Görüntüsünü kayıt etmek istediğiniz ekranı açtıktan sonra cihazın yan yüzeyinde yer alan kilit tuşu ile birlikte ön yüzeyde yer alan home (anasayfa) tuşuna aynı anda basın ve yaklaşık olarak 2 saniye kadar basılı tutun.

Tuşlamayı yaptığınızda işlem başarılı olduğu taktirde ekranda beyaz bir çerçeve oluşacak ve işlemin başarılı olduğuna dair bir bildirim gelecektir. Bu aşamada ilgili ekranın görüntüsü telefonun galeri bölümüne kayıt edilmiştir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.