Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Samsung Galaxy C5’te Ekran Görüntüsü Alma İşlemi


14.06.2020
1.436
Samsung Galaxy C5’te Ekran Görüntüsü Alma İşlemi

Samsung Galaxy C5’te Ekran Görüntüsü Alma İşlemi ile günümüz akıllı telefon modellerinde onlarca özelliklik bulunuyor. Neredeyse her yeni telefon modelinde yeni özellikler kullanıcıya sunuluyor. Bu özellikler arasında en çok kullanılan ve sevilen özellik ise ekran görüntüsü alma özelliğidir.

Samsung Galaxy C5’te Ekran Görüntüsü Alma İşlemi sahip olduğunuz cihazın, Ekran görüntüsü alma özelliği ile telefonunuzda açacağınız her hangi bir görüntüyü fotoğraf olarak kayıt edebiliyorsunuz. Kayıt edeceğiniz ekran görüntüleri, çekmiş olduğunuz fotoğraf biçiminde kayıt edilir ve istenildiği şekilde düzenleme işlemi yapılabilir.

Samsung Galaxy C5 telefon modelinde ekran görüntüsü alma işlemi diğer akıllı telefon modellerinde olduğu gibi oldukça basit. Aşağıda belirtmiş olduğumuz tuşlama kombinasyonunu uygulayarak ekran görüntüsü alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Samsung Galaxy C5 Ekran Görüntüsü Nasıl Alınır?

Öncelikle kayıt etmek istediğiniz ekranı açın. Daha sonra telefonun ön kısmında bulunan home tuşu ile birlikte kilit tuşuna aynı anda basarak 2 saniye kadar basılı tutun. Tuşlamayı doğru olarak uyguladığınız taktirde ilgili ekranın görüntüsü telefonun galeri bölümüne kayıt edilecektir.

Samsung Galaxy C5 serisi telefonlarda ekran görüntüsü almak için diğer bir yöntem ise el hareketi ile ekran resmi çekmektir. Bunun için elinizi ekrana dik gelecek şekilde bastırıp elinizi sağdan sola veya soldan sağa doğru kaydırmanız yeterli olacaktır. Bu özellik telefonunuzda aktif değilse Ayarlar, Gelişmiş Özellikler, Ekranı yakalamak için Elinizin kenarı ile kaydırın yolunu izleyip aktif hale getirebilirsiniz.

Samsung Galaxy C7’de Ekran Görüntüsü Alma İşlemi

Samsung Galaxy Note 10, Note 10+ Ekran Görüntüsü Alma İşlemi

Samsung Galaxy A50 Ekran Görüntüsünü Alma İşlemi

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.