Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Samsung Galaxy A80 Model Telefon Nasıl Sıfırlanır?


15.10.2020
351
Samsung Galaxy A80 Model Telefon Nasıl Sıfırlanır?

Samsung Galaxy A80 Model Telefon Nasıl Sıfırlanır? Akıllı cep telefonlarına her geçen gün yaptığımız yüklemeler ve uygulamalar nedeni ile cihazlar zamanla yüklenen bilgiler ve yoğunluk nedeniyle yavaşlamaya başlamaktadır. Bu gibi bazı durumlarda telefon için yapılacak olan en iyi işlem cihazları sıfırlamak olmaktadır. Samsung markasının en çok satan modelleri arasında yer alan cihazlarından olan Samsung Galaxy A80 model cihazı için sıfırlama işlemi bazen kaçınılmazlar arasında yer almaktadır. Samsung Galaxy A80 model cep telefonu sıfırlama işlemi için nasıl yol alınır yazımızda sizler için hazırlamış bulunmaktayız.

Samsung Galaxy A80 Model Cihaz Ayarlar Menüsünden Nasıl Sıfırlanır?

Samsung Galaxy A80 Model Cihaz Ayarlar Menüsünden Nasıl Sıfırlanır? Samsung Galaxy A80 model cihazın sıfırlanması işlemi için, cihaz üzerinde yapılması gereken adımları sırası ile yazımızda belirtmiş bulunmaktayız.

 • Samsung Galaxy A80 model cihazınızın sıfırlanması işlemine başlamadan önce, telefonunuzun en az % 50 şarjının olduğundan emin olun. Ve eğer mümkün olmakta ise cihazınızı şarja takınız.
 • Samsung Galaxy A80 model cihazınızın sıfırlanma işleminin öncesinde, cihazınızda yer alan bilgileri yedeklemeyi unutmayınız. Samsung Galaxy A80 model cihazınızın sıfırlanması işlemini ardından cihazın içerisinde herhangi bir bilgi birikimi kalmayacaktır.
 • Samsung Galaxy A80 model cihazınızın Ayarlar Menüsünü açınız,
 • Genel Yönetim seçeneğine tıklayın, Sıfırla bölümünü açınız,
 • Fabrika Ayarlarını sıfırla seçeneğine tıklayınız ve ekranda yer alan bilgileri okuyarak sıfırlama işlemini başlatınız.
 • Samsung Galaxy A80 model cihazınızın sıfırlanması işlemini ardından, telefon yeniden başlayacak ve fabrika ayarlarına dönecektir. Fabrika ayarlarına dönen Samsung Galaxy A80 telefonunuzun kurulumunu yaparak kullanmaya başlayabilirsiniz.

Instagram’da Takip Etmeyenler Nasıl Bulunur? Hakkında bilgi alabilirsiniz.

Samsung Galaxy A80 Model Cihaz Kurtarma Modundan Nasıl Sıfırlanır?

Samsung Galaxy A80 Model Cihaz Kurtarma Modundan Nasıl Sıfırlanır? Samsung Galaxy A80 model cihazın sıfırlama işlemi için, Kurtarma Modu üzerinden sırası ile yapılması gerekli olan işlemleri aşağıdaki yazımızın detaylarından bulabilirsiniz.

 • Samsung Galaxy A80 model cihazınızın sıfırlanması işlemine başlamadan önce, telefonunuzun en az % 50 şarjının olduğundan emin olun. Ve eğer mümkün olmakta ise cihazınızı şarja takınız.
 • Samsung Galaxy A80 model cihazınızın sıfırlanması işleminden önce cihazınızı kapalı olduğundan emin olun.
 • Samsung Galaxy A80 model cihazınızın kapalı iken Ses Açma ve Güç tuşlarında titreşim gelene kadar basılı tutunuz.
 • Samsung Galaxy A80 model cihazınız üzerinden yukarıda belirtilen işlemlerin ardından Recovery bölümünde yer alan Ses Kısma tuşu ile birlikte Wipe data / factory reset menüsüne gelerek, bir defa güç tuşuna basınız.
 • Samsung Galaxy A80 model cihazınızda Yes seçeneğine basın ve bir kere Güç tuşuna basın,
 • Samsung Galaxy A80 model cihazınız üzerinde en son olarak da Reboot System Now seçeneğine gelerek bir kere Güç tuşuna basın,
 • Samsung Galaxy A80 model cihazınızda yukarıda belirtilen işlemlerin ardından cihaz Fabrika Ayarlarına geri dönecektir. Samsung Galaxy A80 model cihazınızda gerekli yüklemeleri yaparak, cihazı kullanmaya başlayabilirsiniz.

Xiaomi Redmi Note 9 Pro Model Telefon Nasıl Sıfırlanır?

Samsung Galaxy S10, S10e ve S10+ Model Cihazlar Nasıl Sıfırlanır?

İnternet Hızınızı ve Wi-Fi Gücünü Arttıracak Yöntemler Nelerdir?

Cep Telefonlarında Fastboot Modu Nedir? Hangi Telefonla Nasıl Girilir?

[Toplam: 1   Ortalama: 5/5]

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.