Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Samsung Galaxy A8 Model Telefon Nasıl Sıfırlanır?


11.11.2020
293
Samsung Galaxy A8 Model Telefon Nasıl Sıfırlanır?

Samsung Galaxy A8 Model Telefon Nasıl Sıfırlanır? Akıllı cep telefonlarına her geçen gün yaptığımız yüklemeler ve uygulamalar nedeni ile cihazlar zamanla yüklenen bilgiler ve yoğunluk nedeniyle yavaşlamaya başlamaktadır. Yavaşlayan telefonlar için yapılabilecek en iyi şey ise telefonu sıfırlayarak ilk günkü performansını yakalamaya çalışmak olmaktadır. Samsung Galaxy A8 model cep telefonu sıfırlama işlemi için hangi adımları izleyebiliriz yazımızda sizler için hazırlamış bulunmaktayız.

Samsung Galaxy A8 Model Cihaz Ayarlar Menüsünden Nasıl Sıfırlanır?

Samsung Galaxy A8 Model Cihaz Ayarlar Menüsünden Nasıl Sıfırlanır? Samsung Galaxy A8 model cihazın sıfırlanması işlemi için, cihaz üzerinde yapılması gereken adımları sırası ile yazımızda belirtmiş bulunmaktayız.

 • Samsung Galaxy A8 model cihazınızın sıfırlanması işlemine başlamadan önce, telefonunuzun en az % 50 şarjının olduğundan emin olun. Ve eğer mümkün olmakta ise cihazınızı şarja takınız.
 • Samsung Galaxy A8 model cihazınızın sıfırlanma işleminin öncesinde, cihazınızda yer alan bilgileri yedeklemeyi unutmayınız. Samsung Galaxy A8 model cihazınızın sıfırlanması işlemini ardından cihazın içerisinde herhangi bir bilgi kalmayacaktır.
 • Samsung Galaxy A8 model cihazınızın Ayarlar Menüsünü açınız,
 • Genel Yönetim seçeneğine tıklayın, Sıfırla bölümünü açınız,
 • Fabrika Ayarlarını sıfırla seçeneğine tıklayınız ve ekranda yer alan bilgileri okuyarak sıfırlama işlemini başlatınız.
 • Samsung Galaxy A8 model cihazınızın sıfırlanması işlemini ardından, telefon yeniden başlayacak ve fabrika ayarlarına dönecektir. Fabrika ayarlarına dönen Samsung Galaxy A8 telefonunuzun kurulumunu yaparak kullanmaya başlayabilirsiniz.

Xiaomi Redmi Note 7 Model Telefon Nasıl Sıfırlanır? Hakkında bilgi alabilirsiniz.

Samsung Galaxy A8 Model Cihaz Kurtarma Modundan Nasıl Sıfırlanır?

Samsung Galaxy A8 Model Cihaz Kurtarma Modundan Nasıl Sıfırlanır? Samsung Galaxy A8 model cihazın sıfırlama işlemi için, Kurtarma Modu üzerinden sırası ile yapılması gerekli olan işlemleri aşağıdaki yazımızın detaylarından bulabilirsiniz.

 • Samsung Galaxy A8 model cihazınızın sıfırlanması işlemine başlamadan önce, telefonunuzun en az % 50 şarjının olduğundan emin olun. Ve eğer mümkün olmakta ise cihazınızı şarja takınız.
 • Samsung Galaxy A8 model cihazınızın sıfırlanması işleminden önce cihazınızı kapatın, ardından biraz bekleyerek kapalı olduğundan emin olun.
 • Samsung Galaxy A8 model cihazınızın kapalı iken Ses Açma ve Güç tuşlarında titreşim gelene kadar basılı tutunuz.
 • Samsung Galaxy A8 model cihazınız üzerinden yukarıda belirtilen işlemlerin ardından Recovery bölümünde yer alan Ses Kısma tuşu ile birlikte Wipe data / factory reset menüsüne gelerek, bir defa güç tuşuna basınız.
 • Samsung Galaxy A8 model cihazınızda Yes seçeneğine basın ve bir kere Güç tuşuna basın,
 • Samsung Galaxy A8 model cihazınız üzerinde en son olarak da Reboot System Now seçeneğine gelerek bir kere Güç tuşuna basın,
 • Samsung Galaxy A8 model cihazınızda yukarıda belirtilen işlemlerin ardından cihaz Fabrika Ayarlarına geri dönecektir. Samsung Galaxy A8model cihazınızda gerekli yüklemeleri yaparak, cihazı kullanmaya başlayabilirsiniz.

Oppo Reno 3 Model Telefon Nasıl Sıfırlanır?

İnternet Hızınızı ve Wi-Fi Gücünü Arttıracak Yöntemler Nelerdir?

General Mobile GM 9 Pro Model Telefon Nasıl Sıfırlanır?

Samsung Marka Telefonlarda Uygulama Durduruldu Hatası Gelince Yapılması Gerekenler!

Casper Via A4 Model Telefon Nasıl Sıfırlanır?

Xiaomi Redmi Note 9 Pro Model Telefon Nasıl Sıfırlanır?

[Toplam: 1   Ortalama: 5/5]

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.