Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Samsung Galaxy A7’de Ekran Görüntüsü Alma İşlemi


11.01.2021
735
Samsung Galaxy A7’de Ekran Görüntüsü Alma İşlemi

Samsung Galaxy A7 dahil olmak üzerine akıllı telefon modellerinin büyük bir kısmında ekran görüntüsü alma özelliği bulunmaktadır.

Ekran görüntüsü alma özelliği ile telefonun ekranında açacağınız görüntüyü fotoğraf biçiminde kayıt edebilirsiniz. Kayıt edeceğiniz ekran görüntülerini dilediğiniz platformda paylaşıma sunabilirsiniz. Özellikle sosyal medya platformlarında paylaşım yapmayı seviyorsanız ekran görüntüsü alma özelliği sizin bir çok işinize yarayacaktır.

Samsung Galaxy A7 telefon modelinde ekran görüntüsü alma özelliğinden faydalanmak için herhangi bir uygulama indirip kurmanıza gerek yoktur, diğer bir çok akıllı telefon modelinde olduğu gibi basit bir tuşlama yaparak özellikten faydalanabilirsiniz.

Samsung Galaxy A7 Ekran Görüntüsü Nasıl Alınır?

İlk olarak görüntüsünü kayıt etmek istediğiniz ekranı açın. Daha sonra kilit tuşu ile birlikte ön kısımda yer alan home (ana sayfa) tuşuna aynı anda basın ve yaklaşık olarak 2-3 saniye kadar basılı tutun.

Tuşlamayı doğru yaptığınız taktirde telefona bir bildirim gelecektir, bu bildirim ekran görüntüsünün kayıt edildiğiniz ifade etmektedir. Bu aşamada ilgili ekranın görüntüsü telefonun galeri bölümüne kayıt edilmiştir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.