Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Samsung Galaxy A71, 128 GB Ekran Görüntüsü Alma İşlemi


12.04.2020
559
Samsung Galaxy A71, 128 GB Ekran Görüntüsü Alma İşlemi

Samsung Galaxy A71, 128 GB Ekran Görüntüsü Alma İşlemi, akıllı cihaz piyasasında en çok satılan marka olan Samsung, piyasaya sunduğu her cihazında en az bir adet ekran görüntüsü alma işlemi bulunmaktadır. Ekran görüntüsü alma işlemi hayatımıza girdiğinden bu yana en çok kullanılan ve aranan özellikler arasında yer almaya başlamış bulunmaktadır. Samsung Galaxy serisinin en yeni modellerinden birisi olan Samsung Galaxy A71, 128 GB model cihaz en çok satanlar arasında yer almaktadır.

Samsung Galaxy A71, 128 GB model cihazın da en çok aranan ve en çok kullanılan özelliklerinden birisi de ekran görüntüsünü alma işlemi olmaktadır. Bu bakımdan birden fazla ekran görüntüsü alma işlemini yer aldığı model olmaktadır. Yazımızda sizler için bu özellikleri derlemiş ve tek tek belirtmiş bulunmaktayız. Sizler kendiniz için en uygun olan ekran görüntüsü alma işlemini seçebilir ve kullanabilirsiniz.

Ekran Görüntüsü Alma İşlemi

Ekran Görüntüsü Alma İşlemi, Samsung Galaxy A71 model cihazda ekran görüntüsü alma işlemi üç farklı şekilde bulunmaktadır. Bu işlemleri sırası ile sizlere sunmaktayız.

  1. Yöntem; Samsung Galaxy A71, 128 GB ekran görüntüsünü alma işlemini ilki tuş kombinasyonları ile yapılmaktadır. İlk olarak ses kısma ve güç tuşlarına aynı anda basılı tutmanız gerekmektedir. Bu işlemi birkaç saniye basılı olacak şekilde yapmanız dahilinde işlem başarılı bir şekilde geçekleşecektir. Denklaşör sesini duyduğunuzda işlem başarılı olmuş demektir.
  2. Yöntem; Samsung Galaxy A71, 128 GB için ikinci ekran görüntüsü alma yöntemi ise görüntüsünü almak istediğiniz ekranı belirledikten sonra, üst menüyü alt kısma kaydırarak yapılmaktadır. Karşınıza gelen ekran görüntüsüne tıklayınız. Ekranın görüntüsünü almak istediğiniz kısım için seçim yapmanız gerekmektedir. Tamam’a bastığınızda işlem gerçekleşmiş olacaktır. Cihaz resmi kaydetmiş olacaktır.
  3. Yöntem; Samsung Galaxy A71, 128 GB cihaz için üçüncü ekran görüntüsü alma yöntemi ise, cihazın ayarlar kısmına girdikten sonra, Gelişmiş’e basınız. Yakalamak için Palm seçeneğini etkinleştiriniz. Palm işlemini aktif hale getirdikten sonra görüntüsünü almak istediğiniz ekranı seçiniz. Ekran görüntüsünü almak için avuç içini hafifçe oynatmanız yeterli olacaktır. İşleminiz başarılı olarak gerçekleşmiş bulunmaktadır. 
[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.