Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Samsung Galaxy A70 Model Telefon Nasıl Sıfırlanır?


24.09.2020
376
Samsung Galaxy A70 Model Telefon Nasıl Sıfırlanır?

Samsung Galaxy A70 Model Telefon Nasıl Sıfırlanır? Her zaman için boş olarak aldığımız cihazlar zamanla yüklenen bilgiler ve yoğunluk nedeni ile yavaşlamaya başlamaktadır. Bu gibi bazı durumlarda telefon için yapılacak olan en iyi işlem cihazları sıfırlamak olmaktadır. Samsung markasının en çok satan modelleri arasında yer alan cihazlarından olan Samsung Galaxy A70 model cihaz için gerekli olan bazı durumlarda sıfırlama işlemi ile ilgili nasıl yol alınır yazımızda sizler için hazırlamış bulunmaktayız.

Samsung Galaxy A70 Model Cihaz Ayarlar Menüsünden Nasıl Sıfırlanır?

Samsung Galaxy A70 Model Cihaz Ayarlar Menüsünden Nasıl Sıfırlanır? Samsung Galaxy A70 model cihazın sıfırlanması işlemi için, cihaz üzerinde yapılması gereken adımları sırası ile aşağıda yazımızda belirtmiş bulunmaktayız.

 • Samsung Galaxy A70 model cihazınızın sıfırlanması işlemine başlamadan önce, telefonunuzun en az % 50 şarjının olduğundan emin olun. Ve eğer mümkün olmakta ise cihazınızı şarja takınız.
 • Samsung Galaxy A70 model cihazınızın sıfırlanma işleminin öncesinde, cihazınızda yer alan bilgileri yedeklemeyi unutmayınız. Samsung Galaxy A70 model cihazınızın sıfırlanması işlemini ardından cihazın içerisinde herhangi bir bilgi birikimi kalmayacaktır.
 • Samsung Galaxy A70 model cihazınızın Ayarlar Menüsünü açınız,
 • Genel Yönetim seçeneğine tıklayın, Sıfırla bölümünü açınız,
 • Fabrika Ayarlarını sıfırla seçeneğine tıklayınız ve ekranda yer alan bilgileri okuyarak sıfırlama işlemini başlatınız.
 • Samsung Galaxy A70 model cihazınızın sıfırlanması işlemini ardından, telefon yeniden başlayacak ve fabrika ayarlarına dönecektir. Fabrika ayarlarına dönen Samsung Galaxy A70 telefonunuzun kurulumunu yaparak kullanmaya başlayabilirsiniz.

Samsung Galaxy A70 Model Cihaz Kurtarma Modundan Nasıl Sıfırlanır?

Samsung Galaxy A70 Model Cihaz Kurtarma Modundan Nasıl Sıfırlanır? Samsung Galaxy A70 model cihazın sıfırlama işlemi için, Kurtarma Modu üzerinden sırası ile yapılması gerekli olan işlemleri aşağıdaki yazımızın detaylarından bulabilirsiniz.

 • Samsung Galaxy A70 model cihazınızın sıfırlanması işlemine başlamadan önce, telefonunuzun en az % 50 şarjının olduğundan emin olun. Ve eğer mümkün olmakta ise cihazınızı şarja takınız.
 • Samsung Galaxy A70 model cihazınızın sıfırlanması işleminden önce cihazınızı kapalı olduğundan emin olun.
 • Samsung Galaxy A70 model cihazınızın kapalı iken Ses Açma ve Güç tuşlarında titreşim gelene kadar basılı tutunuz.
 • Samsung Galaxy A70 model cihazınız üzerinden yukarıda belirtilen işlemlerin ardından Recovery bölümünde yer alan Ses Kısma tuşu ile birlikte Wipe data / factory reset menüsüne gelerek, bir defa güç tuşuna basınız.
 • Samsung Galaxy A70 model cihazınızda Yes seçeneğine basın ve bir kere Güç tuşuna basın,
 • Samsung Galaxy A70 model cihazınız üzerinde en son olarak da Reboot System Now seçeneğine gelerek bir kere Güç tuşuna baın,
 • Samsung Galaxy A70 model cihazınızda yukarıda belirtilen işlemlerin ardından cihaz Fabrika Ayarlarına geri dönecektir. Samsung Galaxy A70 model cihazınızda gerekli yüklemeleri yaparak, cihazı kullanmaya başlayabilirsiniz.

ASUS Zenfone 7 Pro Model Telefon Tanıtıldı!

Cep Telefonu IMEI Sorgulama İşlemi Nasıl Yapılır?

Kadınlarda Yüz Şekline Göre Saç Kesimi Nasıl Olmalı?

[Toplam: 1   Ortalama: 5/5]

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.