Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Samsung Galaxy A6 Model Telefon Nasıl Sıfırlanır?


20.12.2020
263
Samsung Galaxy A6 Model Telefon Nasıl Sıfırlanır?

Samsung Galaxy A6 Model Telefon Nasıl Sıfırlanır? Akıllı cep telefonları kullanıma bağlı olarak zamanla yavaşlamaya başlaması en çok yaşanan sıkıntılardan bir tanesi olmaktadır. Bunun en büyük nedeni ise her zaman için cep telefonuna yaptığımız yüklemeler ve kullanımlar olarak gösterilebilir. Bazı durumlarda telefonun yeniden başlamak işe yarayabilse de Samsung Galaxy A6 Model Telefonunuzu sıfırlayarak cihazınızın ilk günkü performansı yakalayabilirsiniz. Samsung Galaxy A6 Model Cep telefonunuzu sıfırlayabilmek için izleyeceğimiz adımlar ve yöntemler aşağıdaki gibi olmaktadır.

Samsung Galaxy A6 Model Cihaz Ayarlar Menüsünden Nasıl Sıfırlanır?

Samsung Galaxy A6 Model Cihaz Ayarlar Menüsünden Nasıl Sıfırlanır? Samsung Galaxy A6 model cihazın sıfırlanması işlemi için, cihaz üzerinde yapılması gereken adımları sırası ile yazımızda belirtmiş bulunmaktayız.

 • Samsung Galaxy A6 model cihazınızın sıfırlanması işlemine başlamadan önce, telefonunuzun en az % 50 şarjının olduğundan emin olun. Ve eğer mümkün olmakta ise cihazınızı şarja takınız.
 • Samsung Galaxy A6 model cihazınızın sıfırlanma işleminin öncesinde, cihazınızda yer alan bilgileri yedeklemeyi unutmayınız. Samsung Galaxy A6 model cihazınızın sıfırlanması işlemini ardından cihazın içerisinde herhangi bir bilgi kalmayacaktır.
 • Samsung Galaxy A6 model cihazınızın Ayarlar Menüsünü açınız,
 • Genel Yönetim seçeneğine tıklayın, Sıfırla bölümünü açınız,
 • Fabrika Ayarlarını sıfırla seçeneğine tıklayınız ve ekranda yer alan bilgileri okuyarak sıfırlama işlemini başlatınız.
 • Samsung Galaxy A6 model cihazınızın sıfırlanması işlemini ardından, telefon yeniden başlayacak ve fabrika ayarlarına dönecektir. Fabrika ayarlarına dönen Samsung Galaxy A6 telefonunuzun kurulumunu yaparak kullanmaya başlayabilirsiniz.

Instagram Özellikleri ve Hesap Silme İşlemi Hakkında bilgi alabilirsiniz.

Samsung Galaxy A6 Model Cihaz Kurtarma Modundan Nasıl Sıfırlanır?

Samsung Galaxy A6 Model Cihaz Kurtarma Modundan Nasıl Sıfırlanır? Samsung Galaxy A6 model cihazın sıfırlama işlemi için, Kurtarma Modu üzerinden sırası ile yapılması gerekli olan işlemleri aşağıdaki yazımızın detaylarından bulabilirsiniz.

 • Samsung Galaxy A6 model cihazınızın sıfırlanması işlemine başlamadan önce, telefonunuzun en az % 50 şarjının olduğundan emin olun. Ve eğer mümkün ise cihazınızı şarja takınız.
 • Samsung Galaxy A6 model cihazınızın sıfırlanması işleminden önce cihazınızı kapatın, ardından biraz bekleyerek kapalı olduğundan emin olun.
 • Samsung Galaxy A6 model cihazınızın kapalı iken Ses Açma ve Güç tuşlarında titreşim gelene kadar basılı tutunuz.
 • Samsung Galaxy A6 model cihazınız üzerinden yukarıda belirtilen işlemlerin ardından Recovery bölümünde yer alan Ses Kısma tuşu ile birlikte Wipe data / factory reset menüsüne gelerek, bir defa Güç tuşuna basınız.
 • Samsung Galaxy A6 model cihazınızda Yes seçeneğine basın ve bir kere Güç tuşuna basın,
 • Samsung Galaxy A6 model cihazınız üzerinde en son olarak da Reboot System Now seçeneğine gelerek bir kere Güç tuşuna basın,
 • Samsung Galaxy A6 model cihazınızda yukarıda belirtilen işlemlerin ardından cihaz Fabrika Ayarlarına geri dönecektir. Samsung Galaxy A6 model cihazınızda gerekli yüklemeleri yaparak, cihazı kullanmaya başlayabilirsiniz.

Modem Işığı Neden Yanmıyor?

İnternet Hızınızı ve Wi-Fi Gücünü Arttıracak Yöntemler Nelerdir?

Whatsapp Silinen Mesajı Geri Getirme İşlemi

Samsung Galaxy E5’te Ekran Görüntüsü Alma İşlemi

Cep Telefonu TV’ye Nasıl Bağlanır?

Instagram’da Takip Etmeyenler Nasıl Bulunur?

Cep Telefonlarında Fastboot Modu Nedir? Hangi Telefonla Nasıl Girilir?

[Toplam: 1   Ortalama: 5/5]

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.