Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Samsung Galaxy A5’te Ekran Görüntüsü Alma İşlemi


22.07.2020
682
Samsung Galaxy A5’te Ekran Görüntüsü Alma İşlemi

Samsung Galaxy A5’te Ekran Görüntüsü Alma İşlemi, Akıllı telefonlarda en çok sevilen, daha doğrusu en çok işe yarayan özelliklerden biri olan ekran görüntüsü alma özelliği Samsung Galaxy A5 telefon modelinde de bulunmaktadır.

Ekran görüntüsü alma özelliği sayesinde, cihazın ekranında bulunan görüntüyü fotoğraf olarak telefonun galeri bölümüne kayıt edebilirsiniz. Özellikle sosyal medya sitelerinde paylaşımda bulunmayı seviyorsanız ekran görüntüsü alma özelliği bir çok konuda işinize yarayacaktır.

Samsung Galaxy A5’te ekran görüntüsü alma işlemini gerçekleştirebilmek için her hangi harici bir uygulama indirmenize gerek yoktur, özellik cihazda dahili olarak bulunmaktadır ve basit bir tuşlama yaparak işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

Samsung Galaxy A5’te Ekran Görüntüsü Nasıl Alınır?

Samsung Galaxy A5’te Ekran Görüntüsü Nasıl Alınır? İlk olarak görüntüsünü kayıt etmek istediğiniz ekranı açın, sonrasında cihazın yan yüzeyinde bulunan kilit tuşu ile birlikte ön yüzeyde bulunan home (anasayfa) tuşuna aynı anda basın ve ekrana bir bildirim gelinceye kadar basılı tutun.

Bu işlemi doğru yaptığınız zaman fotoğraf çekme sesi gelecektir. Gelen bu ses işlemi doğru yaptığınızın göstergesi olmaktadır. Tuşlama işlemini doğru yaptığınız taktirde bildirim paneline bir bildirim gelecektir, bu bildirim işlemin başarılı olduğunu ve ilgili görüntünün galeri bölümüne kayıt edildiğini ifade etmektedir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.