Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Samsung Galaxy A5 Model Telefon Nasıl Sıfırlanır?


27.11.2020
283
Samsung Galaxy A5 Model Telefon Nasıl Sıfırlanır?

Samsung Galaxy A5 Model Telefon Nasıl Sıfırlanır? Hangi marka olursa olsun yeni de almış olsak akıllı cep telefonları kullanıma bağlı olarak zamanla yavaşlamaya eğilim göstermektedir. Bunun en büyük nedeni ise her zaman için cep telefonuna yaptığımız yüklemeler ve kullanımlar olarak gösterilebilir. Bazı durumlarda telefonun yeniden başlamak işe yarayabilse de Samsung Galaxy A5 Model Telefonunuzu sıfırlayarak cihazınızın ilk günkü performansı yakalayabilirsiniz. Samsung Galaxy A5 Model Cep telefonunuzu sıfırlayabilmek için izleyeceğimiz adımlar ve yöntemler aşağıdaki gibi olmaktadır.

Samsung Galaxy A5 Model Cihaz Ayarlar Menüsünden Nasıl Sıfırlanır?

Samsung Galaxy A5 Model Cihaz Ayarlar Menüsünden Nasıl Sıfırlanır? Samsung Galaxy A5 model cihazın sıfırlanması işlemi için, cihaz üzerinde yapılması gereken adımları sırası ile yazımızda belirtmiş bulunmaktayız.

 • Samsung Galaxy A5 model cihazınızın sıfırlanması işlemine başlamadan önce, telefonunuzun en az % 50 şarjının olduğundan emin olun. Ve eğer mümkün olmakta ise cihazınızı şarja takınız.
 • Samsung Galaxy A5 model cihazınızın sıfırlanma işleminin öncesinde, cihazınızda yer alan bilgileri yedeklemeyi unutmayınız. Samsung Galaxy A5 model cihazınızın sıfırlanması işlemini ardından cihazın içerisinde herhangi bir bilgi kalmayacaktır.
 • Samsung Galaxy A5 model cihazınızın Ayarlar Menüsünü açınız,
 • Genel Yönetim seçeneğine tıklayın, Sıfırla bölümünü açınız,
 • Fabrika Ayarlarını sıfırla seçeneğine tıklayınız ve ekranda yer alan bilgileri okuyarak sıfırlama işlemini başlatınız.
 • Samsung Galaxy A5 model cihazınızın sıfırlanması işlemini ardından, telefon yeniden başlayacak ve fabrika ayarlarına dönecektir. Fabrika ayarlarına dönen Samsung Galaxy A5 telefonunuzun kurulumunu yaparak kullanmaya başlayabilirsiniz.

Coca Cola İle Bedava 1 GB İnternet Kampanyası hakkında bilgi alabilirsiniz.

Samsung Galaxy A5 Model Cihaz Kurtarma Modundan Nasıl Sıfırlanır?

Samsung Galaxy A5 Model Cihaz Kurtarma Modundan Nasıl Sıfırlanır? Samsung Galaxy A5 model cihazın sıfırlama işlemi için, Kurtarma Modu üzerinden sırası ile yapılması gerekli olan işlemleri aşağıdaki yazımızın detaylarından bulabilirsiniz.

 • Samsung Galaxy A5 model cihazınızın sıfırlanması işlemine başlamadan önce, telefonunuzun en az % 50 şarjının olduğundan emin olun. Ve eğer mümkün olmakta ise cihazınızı şarja takınız.
 • Samsung Galaxy A5 model cihazınızın sıfırlanması işleminden önce cihazınızı kapatın, ardından biraz bekleyerek kapalı olduğundan emin olun.
 • Samsung Galaxy A5 model cihazınızın kapalı iken Ses Açma ve Güç tuşlarında titreşim gelene kadar basılı tutunuz.
 • Samsung Galaxy A5 model cihazınız üzerinden yukarıda belirtilen işlemlerin ardından Recovery bölümünde yer alan Ses Kısma tuşu ile birlikte Wipe data / factory reset menüsüne gelerek, bir defa Güç tuşuna basınız.
 • Samsung Galaxy A5 model cihazınızda Yes seçeneğine basın ve bir kere Güç tuşuna basın,
 • Samsung Galaxy A5 model cihazınız üzerinde en son olarak da Reboot System Now seçeneğine gelerek bir kere Güç tuşuna basın,
 • Samsung Galaxy A5 model cihazınızda yukarıda belirtilen işlemlerin ardından cihaz Fabrika Ayarlarına geri dönecektir. Samsung Galaxy A5 model cihazınızda gerekli yüklemeleri yaparak, cihazı kullanmaya başlayabilirsiniz.

Beylikdüzü Migros AVM BMW Araba Çekiliş Kampanyası

Shell 1.500.000TL Değerinde Hediye Yakıt Veriyor!,

Türk Telekom / Faturalı İçim Rahat Kampanyası – 20TL

2020 İstMarina AVM 100.000TL Çekiliş Kampanyası

Vodafone / Faturasız Süper Kolay 25 GB Paketi – 30TL

Haribo 100. Yıl Mini Cooper Çekiliş Kampanyası

Rüyada Kabak Görmek Ne Anlama Gelir?

[Toplam: 1   Ortalama: 5/5]

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.