Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Samsung Eski Batarya Yöntemine Geri Dönmeye Hazırlanıyor!


02.06.2020
399
Samsung Eski Batarya Yöntemine Geri Dönmeye Hazırlanıyor!

Samsung Eski Batarya Yöntemine Geri Dönmeye Hazırlanıyor! Samsung akıllı telefonlarda özlenen batarya dönemine geri dönmeye hazırlanıyor. Samsung firmasının bu konusu gündeme oldukça etkili bir şekilde düştü. Gelen bilgilere göre Samsung markasının en son akıllı ürünü olan Samsung Galaxy A01 modelinin bataryası günümüzdeki bataryalardan oldukça farklı olmaktadır. Akıllı telefonlar henüz piyasalarda daha yerini yeni yeni almaya başlamışken, telefonlarda bir furya bulunuyordu. Öyle ki şarjı biten telefonların bataryası çıkartılıp yerine dolu olan bir batarya ile değişiklik sağlanabiliyordu. Bu durum sayesinde şarj kablosuna bağlı bir yaşam sürdürülmemekteydi. Fakat akıllı telefonların gelişimlerinde suya dayanıklılık özelliği konulmaya başlandığından bu yana belirttiğimiz bu furya sona ermiş bulunuyor. Samsung ve birçok akıllı telefon markaları telefon ve bataryaları birbirilerine özleştirdi. Fakat gelen bilgiye göre Samsung artık bu özellikten vazgeçmekten yana işlem yapmaya başlamış bulunuyor.

Samsung Artık Çıkarılabilir Batarya Kullanacak

Samsung Artık Çıkarılabilir Batarya Kullanacak, gelen son bilgilere göre Samsung artık çıkarılabilir batarya kullanacak. İddialara göre Samsung bu yöntemdeki ilk geri döndüğü telefonu ise Samsung Galaxy A01 olmaktadır. Samsung Galaxy A01 model cihazın aynı diğer eski modellerinde olduğu gibi bataryası çıkartılabilir olmaktadır. SamMobile tarafından paylaşılmakta olan bilgiler de Samsung Galaxy A01 bataryadaki görsel de bu durumu doğrular nitelik taşımaktadır.

Samsung Galaxy A01 model cihaz giriş seviyesi bir akıllı telefon olmaktadır. Samsung bu batarya yöntemini daha üst model cihazlarda kullanabilir fakat bu cihazlarda kullanması durumunda, cihazların suya dayanabilirlik özelliğinden vazgeçmesi gerekecektir. Henüz Samsung tarafından yapılan resmi bir açıklama bulunmamaktadır.

Xiaomi Redmi 9 Kendini Aşan Cihaz Tanıtıldı!

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.