Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Samsung Ekran Altı Kameralı Telefonu Tanıtmaya Hazırlanıyor!


15.09.2020
407
Samsung Ekran Altı Kameralı Telefonu Tanıtmaya Hazırlanıyor!

Samsung Ekran Altı Kameralı Telefonu Tanıtmaya Hazırlanıyor! Güney Kore merkezli teknoloji üreten marka Samsung model telefonlarda ekran altına gizlemeyi başardıkları, özel tasarım olan cihazı tanıtmaya hazırlanmaktadır. Samsung, son tasarımları ile ön kamera sisteminin tamamen ekrana gömmeyi planlamaktadır. 2021 yılında tamamen açıklanması planlana fakat henüz herhangi bir açıklama yapılmayan bu model telefonda ön ekranda yer alan kamerayı açık bir şekilde görmemiz mümkün olmayacak. Samsung şirketi belirtilen teknolojiyi kullanmak için yeteri kadar donanıma sahip olmasına karşın, yapılan test süreci hala devam ettiği için cihaz henüz bir telefon şeklini almış bulunmamaktadır.

Zayıflamak İçin Okunacak Dualar Hangileridir? Daha fazla bilgi alabilirsiniz.

Çin Merkezli ZTE Bu Tasarım İçin İlk Adımı Çoktan Attı!

Çin Merkezli ZTE Bu Tasarım İçin İlk Adımı Çoktan Attı! Samsung şirketi tasarladığı modeli bir telefon şekline dönüştürmeyi başardığında, ön kamera artık ekran üzerinde herhangi bir yer kaplamayacak. Bu kapsamda ekranı tamamen kullanıcı görebilecek durumda olacak. Bu şekilde de artık aç – kapa gereksinimi ön kameralarda ortadan kaldırmış olacak. Belirtilen ön kameralar nedeni ile telefonların mekanizması oldukça ağır bir yapıda bulunuyordu.

Samsung belirtilen teknoloji üzerinde çalışmalarına devam etse de, Çin merkezli ZTE belirtilen tasarımı kullanarak ilk telefonunu satışa sunmuş bulunuyor. Ürün üretimi ön sipariş yolu ile üretilmekte olup, ürünü satın alan kullanıcıların ise nasıl tepki göstereceği ise oldukça merak edilenler arasında. Bu kapsamda da Samsung’un ZTE’ye ait ürünü izleyerek yoluna devam etmesi bekleniyor.

Cep Telefonu IMEI Sorgulama İşlemi Nasıl Yapılır?

Midye Yemek Günah mı?

[Toplam: 1   Ortalama: 5/5]

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.