Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Rüyada Yumurta Görmek Ne Anlama Gelir?


21.08.2020
413
Rüyada Yumurta Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Yumurta Görmek Ne Anlama Gelir? Rüyada görülen yumurta para, mutluluk ve evlilik olarak tabir edilir. Rüyayı gören kimse evli ise yakın bir zaman içerisinde mal ve mülke sahip olarak yüksek kazanç elde edeceğine tabir edilir. Rüya sahibinin bekar olması durumu ise oldukça hayırlı bir evlilik gerçekleştireceğine ve evlilik yolunda mutlu bir şekilde ilerleyeceğine tabir edilir. Rüyasında yumurta gören kimse için bir diğer anlamda görülen yumurtanın çocuk anlamına gelmesidir. Oldukça hayırlı bir çocuk ile gelecekte gurur duyulacak bir evlat haline geleceğine tabir edilir.

Rüyada Haşlanmış Yumurta

Rüyada Haşlanmış Yumurta, Rüyada haşlanmış yumurta gören rüya sahibinin elinde bulunan değerlerin ve insanların kıymetini bilmesi gerektiği tabir edilir. Aynı zamanda uzun bir zaman sonrasında yeniden düze çıkacağına ve oldukça mutlu olacağına delalet etmektedir. Verilen emeklerin boşa çıkmayacağını ve karşılığının en iyi şekilde alacağı üzerine rivayet edilmektedir.

Rüyada Yumurta Yemek

Rüyada Yumurta Yemek, Rüyada yumurta yediğini gören kimseler için yakın zamanda kısmetinin açılacağına, yeni işlere atılacağı anlamına gelmektedir. Rüya sahibini iş hayatında oldukça iyi başarılar elde ederek maddi anlamda rahatlığa kavuşacağına tabir edilir. Evli olan bir kişini rüyasında yumurta yemesi, yakın zamanda hayırlı ve oldukça sağlıklı bir evlada sahip olacağına tabir edilir. Bekar bir kimsenin rüyasında yumurta yediğini görmesi, hayırlı kısmetler ile karşılaşacağına ve bu kısmetlerin sonunda evleneceğine, güzel bir evlilik yapmaya tabir edilir.

Rüyada Kümesten Yumurta Almak

Rüyada Kümesten Yumurta Almak, Rüyasında kümesten tavuk yumurtası aldığını gören kimseler için yumurta topladığını gören kişilerin iş hayatında beklemediği şekilde yükseleceğine ve karşısına hayırlı ve güzel fırsatlar çıkacağına tabir edilir. Rüyasında yumurta topladığını gören kimse için kişini maddi anlamda rahatlayacağına yorumlanır. Bazı rüya tabircileri tarafından ise bu durum rüya sahibinin arkasından konuşan boş insanlara tabir edilir.

Rüyada Kırık Yumurta Görmek

Rüyada Kırık Yumurta Görmek, Rüyada kırık yumurta gören kimse için rüya sahibinin yakın zaman içerisinde isteklerinin gerçeğe dönüşeceğine delalet etmektedir. Rüya sahibinin yakın çevresinden bir kimseyi de çok üzeceğine, bu durumu fark ettikten sonra büyük bir mutsuzluk ve üzüntü içerisinde bulunacağına tabir edilir.

Rüyada Yumurta Sarısı Görmek

Rüyada Yumurta Sarısı Görmek, Rüyada görülen yumurta sarısı sarı rengi itibarı ile altına yorumlanır. Rüya sahibinin evlenmesi ile beraber sarı bir çocuğu olacağına tabir edilir. İlerleyen yıllarda yüklü miktarda para kazanacağına, oldukça parlak ve hayırlı bir evlada sahip olacağına tabir edilir.

Rüyada Yumurta Soymak

Rüyada Yumurta Soymak, Rüyada görülen yumurta para ve mal olarak tabir edildiği için rüyasında yumurta soyduğunu gören kişinin yakın zamanda mal ve mülk sahibi olacağına tabir edilir. Rüyasında yumurta soyduğunu gören kimse için az ya da çok miktarda para elde edeceğine tabir edilir.

Rüyada Yumurta Satın Almak

Rüyada Yumurta Satın Almak, Rüyasında yumurta satın aldığını gören kimsenin evinde bereketin artmasına ve rüya sahibinin oldukça bol ve helal rızık kazanmasına tabir edilir. Rüyasında yumurta aldığını gören kimse için para sıkıntısı çekmeden rahat bir hayat geçireceğine ve yeni işlere başlayacağına tabir edilir. Evli kimseler için evliliğin huzur ve sevgi içerisinde devam etmesine, bekar kimseler için kısmetlerin açılmasına tabir edilir.

Rüyada Yumurta Çalmak

Rüyada Yumurta Çalmak, Rüyasında yumurta çaldığını gören kimse için haksız yoldan elde ettiği kazanca tabir elde edilir. Pek de hayırlara yorumlanmayan bu rüya, rüya sahibinin kendi elleri ile mutluluğunu bozacağına tabir edilir. Rüya sahibinin geçmişte yaptığı haksızlıklara da tabir edilir.

Rüyada Yumurta Kolisi Görmek

Rüyada Yumurta Kolisi Görmek, Rüyasında yumurta kolisi gören rüya sahibi için bazı şansız durumlar ile karşı karşıya olacağına tabir edilir. Rüya sahibi için hayırsız olan rüyalar arasında yer almaktadır. Bir diğer açıdan da rüya sahibinin başının belaya gireceğine tabir edilir.

Rüyada Birden Fazla Yumurta Görmek

Rüyada Birden Fazla Yumurta Görmek, Rüyasında birden fazla yumurta gören kimseler için karşısına birçok iş fırsatı geçeceğine tabir edilir. Ancak karar vermeden önce muhakkak aile büyüklerine danışması gerektiğine yönelik olarak bir uyarı niteliği taşımaktadır. Rüyasında birden fazla yumurta gören kimselerin hanesine bolluk ve bereket gireceğine tabir edilir.

Rüyada At Görmek Ne Anlama Gelmektedir?

Rüyada Okula Gittiğini Görmek Ne Anlama Geliyor?

[Toplam: 1   Ortalama: 5/5]

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.