Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Rüyada Uçurum Görmek Ne Anlama Gelir?


11.11.2020
302
Rüyada Uçurum Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Uçurum Görmek Ne Anlama Gelir? Rüyasında uçurum görmek meşakkate, zor ve sıkıntılı günlere, maddi kayba, maneviyatın çökmesine, güvende olmamaya ve kıtlıkla geçecek olan günlerin geldiğine delalet eder. Rüya sahibi kendisini uçurumun kenarında görür ise o kişi tehlikelere ve belalara çok yakın olduğunu işaret etmektedir. Kişi kendisini uçurumdan atar ya da kaza olarak uçurumdan düşer ise bu durum vefat anlamına gelmektedir. Rüyasında uçurum görmek, nahoş şeyler duyarak kişinin gerginleşmesi ve moralinin bozulması anlamına gelir. Rüyada çok derin ve çok büyük bir uçurum görmek kişinin çok sevdiği bir yakınını yitirmesi, meslek hayatında irtifa kaybetmesi ve hane içinde sorunlar yaşamasına işaret eder.

Rüyada Uçurum Kenarında Olduğunu Görmek

Rüyada Uçurum Kenarında Olduğunu Görmek, Rüyasında uçurum kenarında olduğunu görmek kişinin büyük bir tehlike içerisinde olduğuna delalet eder. Rüyasında uçurumdan düştüğünü görmek, tehlikenin ölümle sonuçlanacağına delalet eder. Diğer bir rivayete göre de rüyada uçurum görmek tehlike, sıkıntı, kıtlık ve zor bir duruma düşmeye delalet eder.

Rüyada Uçurum Kenarında Kalmak

Rüyada Uçurum Kenarında Kalmak, Rüyasında uçurum kenarında kalmak mutlu günlerin yakın olduğuna, atılımları sayesinde adından çok söz edilen kimse durumuna geleceğine yorumlanır. Rüya sahibinin yakın bir zamanda kendisini çekemeyen insanlar tarafından bazı dedikodulara maruz kalacağına, büyük kayıp verileceğine, kuruntu haline getirdiği düşüncelerden uzak duracağına ve arkadaşlık ilişkilerinin uzun yıllar boyunca kötüleşeceğine delalet eder.

Rüyada Patlıcan Görmek Ne Anlama Gelir? Hakkında bilgi alabilirsiniz.

Rüyada Uçurum Kenarından Kurtulmak

Rüyada Uçurum Kenarından Kurtulmak, Rüyayı gören kimse çok zorlu bir işe atılacak büyük maliyetleri ve büyük bedelleri ödeme riskini göze alacak ve bu girişimin sonunda hiç zarar etmeden kazançlı çıkmaya delalet eder. Rüya sahibinin kötü senaryolara karşı korkularının olmayacağı anlamına gelmektedir.

Rüyada Uçurumdan Düşmek

Rüyada Uçurumdan Düşmek, Rüyasında uçurumdan düştüğünü görmek zorluk, zahmet, çile, geçim derdi, yokluk ve başarısızlık yaşanmasına delalet eder. Rüya sahibinin yaşamında önemli oranda bir düşüş yaşayacağına, parasız ve işsiz kalacağına yorumlanır. Rüya sahibinin aile halkı ile tartışmalar yaşayacağına bu nedenle huzurunun kaçacağına ve rahatının da bozulacağına delalet eder.

Rüyada Yüksek Bir Dağ Görmek

Rüyada Yüksek Bir Dağ Görmek, Rüyasında dağ görmek kısmetsizlik ve hayattan zevk almamaya delalet ederken, yüksek bir dağ görmek kişinin yükselen iş hayatına delalet eder. Rüyasında yüksek bir dağ gören kişinin işinde patron, yönetici, komutan ya da müdür olacağı anlamına gelir.

Rüyada Uçurum Kenarında Deniz Görmek

Rüyada Uçurum Kenarında Deniz Görmek, Rüya sahibinin hayallerine kavuşması ve istediği hayatı yaşayabilmesi için emek vermesi, daha fazla çalışması ve daha fazla fedakarlık yapması anlamına gelmektedir. Rüya sahibi eğer belirtilen bu öz veriyi gösterebilir ise istediği bir malı ya da eşyayı alacak veya istediği geliri muhakkak elde edecek anlamına gelir. Rüya sahibinin ayrıca kendisi ile ilgili olarak zor bir durumdan yakın zaman içerisinde zarar etmeden kurtulacağına delalet eder.

Rüyada Uçuruma Tırmanmak

Rüyada Uçuruma Tırmanmak, Rüyasında uçuruma tırmandığını gören kimse için verilen çabanın ve gösterilen azmin artmasına bu şekilde de kariyerde yükselişe geçileceğine, toplum içindeki yerin değerleneceğine ve itibarının da artacağına alamet eder. Rüya sahibinin hedefleri konusunda biraz daha makul olması gerektiği anlamına gelir. Aynı zamanda sahip olunan şeylerin her zaman korunup kollanması gerektiğine bu nedenle onların yakın zaman içinde çok büyük değere sahip olacağına delalet eder.

Rüyada Yeşil Uçurum Görmek

Rüyada Yeşil Uçurum Görmek, Rüyasında yeşil uçurum gören kişi için iyi ve doğru olandan uzaklaşmaya, yanlışa ve günaha düşmeye, kendini şaşırmaya ve yolundan sapmaya yorulur. Her insan gibi rüyayı gören kimsenin de hayatının bir döneminde kötülüklere karışacağına fakat bu durumu düzeltmek için hemen harekete geçeceğine delalet eder. Rüya sahibinin Allah’a el açarak tövbekar olacağına, bol bol dua edeceğine ve ibadetini kusursuz olarak yerine getireceğine delalet eder.

Rüyada Uçurum Kenarında Konuşmak

Rüyada Uçurum Kenarında Konuşmak, Rüyasında uçurum kenarında konuştuğunu gören kimse için sıkıntıların ve borçların hafiflemesine, meslek hayatındaki başarıların değerini yitirmesine yorumlanır. Başka rüya tabircilerine göre de meslek hayatında başarı ve zafer elde edileceğine, endişelerin ve korkuların geçeceğine ve büyük mutluluklar yaşanarak güzel haberler alınacak bir döneme girileceğine delalet eder. Rüya sahibinin işlerinin yakın bir zaman içinde sıkıntı çekmesine neden olacağına fakat bu durumun kısa sürerek çok hayırlı bir hal almasına delalet eder.

Rüyada Uçurumun Kenarında Namaz Kılmak

Rüyada Uçurumun Kenarında Namaz Kılmak, Rüyasında uçurumun kenarında namaz kıldığını görmek kişinin her daim manevi duygulara değer verdiğini göstermektedir. Kişinin aile hayatı ve toplumdaki değer yargılarının dışına çıkmadığı, mazbut bir yaşam tercih ettiği ve özellikle de dini vecibelerini yerine getirmeyi hiç aksatmadığına tabir edilir. Rüya sahibinin sevaplarının çoğalmasına yönelik hayır işleri yapacağına delalet eder.

Rüyada Tarak Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Geyik Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Yunus Balığı Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Su Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Kahve Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Balık Tuttuğunu Görmek Ne Anlama Gelir?

[Toplam: 1   Ortalama: 5/5]

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.