Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Rüyada Tuvalet Görmek Ne Anlama Gelir?


19.09.2020
417
Rüyada Tuvalet Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Tuvalet Görmek Ne Anlama Gelir? Rüyada tuvalet görmenin iki yorumu bulunmaktadır. Bu yorumlar tuvalet durumuna göre değişiklikler göstermektedir. Rüyada görülen tuvalet temiz ise beklediğiniz durumun tersine kötü bir rüya olarak yorumlanmaktadır. Tuvaletin durumu pis ise bu rüya iyiye yorumlanmaktadır. Rüya tabircilere göre temiz tuvalet görmek hane halkı için sıkıntıların habercisi olmaktadır. Pis tuvalet görmek de zenginlik ve bol para ile tabir edilmektedir. Rüyada pis tuvalet görmek rüya sahibinin hayırlı bir işte olacağına işaret etmektedir. Rüya sahibi kendisini pis bir tuvalette görür ise mümkün olan en kısa sürede zengin olabilecektir. Rüya sahibinin işi yok ise tez zamanda işe kavuşacaktır.

Rüyada Tuvalete Gittiğini Görmek

Rüyada Tuvalete Gittiğini Görmek, Rüyasında tuvalete gittiğini gören kimse için farklı boyutlara yorumlanmaktadır. Rüya tabircileri bu rüyanın basite alınmaması gerektiğini ifade etmektedirler. Diğer yandan da rüyanın ayıp olmadığı ve araştırılması gerektiği belirtilmektedir. Rüyada tuvalete gitmek kötü bir işten kurtulmaya, saf kalbe kavuşmaya tabir edilmektedir. Rüya sahibinin temiz kalpli olması nedeni ile kötü işlerden uzak kaldığı anlamına gelmektedir.

Rüyada Tuvalet Taşı Görmek

Rüyada Tuvalet Taşı Görmek, Rüyasında tuvalet taşı gören kimse için rüya tabircilerinin aile yaşantısında ki huzura, bolluğa, sevince delalet edeceğine tabir edilmektedir. Rüyayı gören kimse için iş hayatında kendisinin hoşuna gidecek işlerin gerçekleşmesine ve oldukça başarı ile dolu bir zamanın başlamasına delalet eder.

Rüyada Tuvalete Düştüğünü Görmek

Rüyada Tuvalete Düştüğünü Görmek, Rüyasında tuvalete düştüğünü gören kimse için istemese de bazı kötü durumlara düşeceği belirtilmektedir. Rüya sahibinin özellikle de yanlış yollara gireceğine ve bu yollar ile birlikte kötü durumlar ile karşılaşacağına delalet eder. Bazı rüya tabircilerine göre de hata yapmaya, işlediği günahlar nedeni ile toplum tarafından dışlanmaya yorumlanır.

Rüyada Tuvalet Kirletmek

Rüyada Tuvalet Kirletmek, Rüyada tuvaleti kirlettiğini gören için bu kişinin günah işlemesine tabir edilmektedir. Rüya sahibinin Allah’a sığınması gerektiğine tabir edilir. Tabirciler bu tarz rüyaların uyarı niteliği taşıdığını belirtmektedirler. Bu nedenle rüya sahibinin bir an önce kendisini toplaması gerektiğine tabir edilir. Rüya sahibinin namaz kılması, oruç tutması ve zekat vermesi iyi olacaktır.

Rüyada Tuvalet Yıkamak

Rüyada Tuvalet Yıkamak, Rüyada tuvalet yıkadığını görmek temizliğe özen göstermeye, rahatlığa ve düşünmeye işaret etmektedir. Rüyada fırça yardımı ile bir tuvalet temizlediğini görmek, halkın iş durumunun ve aile huzurunun yolunda olduğuna işaret etmektedir. Rüyada tuvalet yıkamak ya da yıkadığını görmek kederden kurtulmaya işaret etmektedir. Rüyada tuvalet ya da klozet temizlemek, günahlardan tövbe etmeye, iman güzelliğine, insanları rahatsız eden durumları ortadan kaldırmaya, şeref ve itibara delalet eder.

Rüyada Tuvalet Kağıdı Görmek

Rüyada Tuvalet Kağıdı Görmek, Rüyada tuvalet kağıdı görmek işlenen çok büyük bir günaha delalet eder. Rüya sahibinin oldukça önemli bir hata yaptığını ve bunun başkaları tarafından bilinmesini istemediği için çeşitli yalanlar söyleyerek örtbas etmeye çalışmasına tabir edilir. Fakat rüya sahibinin tuhaf davranışları nedeni ile kuşku ile karşılanacağına, er ya da geç işlediği günahın herkes tarafından duyulacağına delalet etmektedir. Bu rüya kişinin yaptığı hatayı telafi etmek için verdiği uğraşlara ve çabalar için de yorumlamak gerekmektedir. Rüya sahibinin pişmanlık duymasına, yapılan hatanın yüz kızartıcı bir tarafı olduğu gibi, rüya sahibinin başkalarının önünde küçük düşürücü duruma düşmesine delalet eder.

Rüyada Tuvalet Taşması

Rüyada Tuvalet Taşması, Rüyasında tuvaletin taştığını görmek oldukça hayırlı işlere delalet etmektedir. Rüyasında tuvaletin taştığını gören kimse kadın ise hamile olduğuna, rüyayı gören erkek ise karısının hamile olduğuna yorumlanmaktadır. Rüyasında tuvaletin taştığını görmek eşinin hamile kalmasına, mal çokluğuna ve bu malı korumak için para harcamaya, ev işleri için hizmetçi tutmaya tabir edilir.

Rüyada Geniş Tuvalet Görmek

Rüyada Geniş Tuvalet Görmek, Rüyada geniş tuvalet görmek temiz ve kokusuz ise rüya sahibinin hanımı iyi huylu demektir. Tuvaletin temizliği hanımının iyi huyluluğuna, genişliği ise itaatkar oluşuna delalet eder. Tuvaletin kokusunun azlığı ise hanımının iyi olarak methedilmesi olmaktadır. Tuvalet dar ve pislik dolu, sahibi de kendisine oturacak yer bulamıyor ise eşinin kendisinden nefret etmesine tabir edilir. Tuvalet pis kokuyor ise eşinin yalan söylediği ve gönül itici davranışlarına ve o şekilde şöhret bulmasına işaret etmektedir.

Rüyada Cami Tuvaleti Görmek

Rüyada Cami Tuvaleti Görmek, Rüyada Cami tuvaleti görmek yapılan hayırlı bir işin yerine geleceğine işaret etmektedir. Bu rüya üzerine iki farklı görüş bulunmaktadır. Bir kısım Cami tuvaleti görmenin kişinin günahlarından arındığı üzerine şekillenir. Diğer kısmı da Cami tuvaleti görmenin, hayırlı bir işe olunacağına, güzel bir ortaklık yapılacağına malın artacağına işaret etmektedir.

Rüyada Tuvalet Aramak

Rüyada Tuvalet Aramak, Rüyasında tuvalet aradığını gören kimse için çıkış kapısı aramaya, pişmanlık duymaya, tövbe etmeye yorumlanmaktadır. Rüyasında tuvalet arayan kimse, girdiği günahlardan dolayı Allah’ın huzuruna çıkarak mevlaya el açacaktır. Rüyada tuvalet aramak aynı zamanda da yeni rızık kapıları aramaya, kendini geliştirecek yenilikler peşinde koşmaya tabir edilir.

Rüyada Balık Tuttuğunu Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Okula Gittiğini Görmek Ne Anlama Geliyor?

[Toplam: 1   Ortalama: 5/5]

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.