Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Rüyada Tırnak Görmek Ne Anlama Gelir?


06.12.2020
284
Rüyada Tırnak Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Tırnak Görmek Ne Anlama Gelir? Rüyada tırnak görmek kudret anlamına gelmektedir. Rüyasında tırnak gören kimse rakiplerini alt eder, onu çekemeyenleri alt eder ve emellerine ulaşarak mutlu olmalarına engel olur. Rüyasında tırnak uzatmak hoş olmayan durumlara, günah ve kabahat işlemeye delalet eder. Rüya sahibinin tırnaklarının mecburi uzunluğu ise kazanca delalet eder. Rüyada görülen tırnakların bakımlı, temiz ve uzun olması dünya malına ve kudrete teşkil eder. Rüya sahibinin kendisini tırnaksız görmesi ise güçsüzlüğe ve acizliğe işaret etmektedir. Rüyada tırnak kesmek ya da tırnak yemek tatsız olayların yaşanmasına delalet eder. Rüyada sağlıklı ve hoş görünene tırnaklar galibiyet ve yükselişin işareti olmakta, sağlıksız ve kötü görünen tırnaklar ise hastalık ve dert anlamına gelmektedir. Rüyada görülen tırnak alın teri ile kazanılmış helal para ve rızık olmaktadır.

Rüyada Tırnak Kesmek

Rüyada Tırnak Kesmek, Rüyada görülen tırnak kesme işlemi kötüye delalet edilmektedir. Rüyada görülen güzel tırnak oldukça hayırlı olmaktadır. Rüyada görülen güzel tırnakları kesmek ise yaşanacak kötü olayları belirtmektedir. Bazı rüya tabircileri ise tırnak kesmeyi olumlu olarak açıklamaktadır. O tabircilere göre tırnak borç demektir. Uzun tırnakları kesmek ise borçtan kurtulmak anlamına gelir.

Rüyada Tırnak Makası Görmek

Rüyada Tırnak Makası Görmek, Rüyada görülen tırnak makası dostluğun canlanması olarak tabir edilir. Rüya sahibinin tırnak makası görmesi tez zamanda işlerinin düzelmesi anlamına gelir. Rüyada görülen tırnak makası tez zamanda hayırlı işlerim kendisine uğrayacağına delalet eder. Rüya sahibi mümkün olduğu kadar bu durumlardan faydalanmalıdır. Rüya sahibinin tırnak makası ile uğraşması kişinin bazı işlerde sabırsız davranmasına delalet eder. Rüyasında tırnak makası kırdığını gören kimsenin hayalleri gerçekleşmeyebilir. Rüya sahibinin daha çok çalışmasını gerektirebilir. Rüyasında tırnak makasını birine vermek maneviyatı bol insanla görüşmeye tabir olunur.

Rüyada Kuruyemiş Görmek Ne Anlama Gelir? Hakkında bilgi alabilirsiniz.

Rüyada Tırnak Kırılması

Rüyada Tırnak Kırılması, Rüyasında tırnak kırılması görmek iyi şekilde yorumlanmamaktadır. Bu durum hayatın bitişine delalet etmektedir. Aynı zamanda görülen tırnaklar sağlıksız ve sarı görünüyor ise bu durumda bir ölümü haberdar eder.

Rüyada Tırnağa Oje Sürmek

Rüyada Tırnağa Oje Sürmek, Rüyasında tırnağına oje sürdüğünü gören kimse için güzel ve hayırlı bir haber anlamına gelmektedir. Ojenin çirkin durması ya da tırnakların bozuk olması ise kötü haber anlamına gelmektedir.

Rüyada Tırnak Yemek

Rüyada Tırnak Yemek, Rüyasında kişinin tırnaklarını yediğini görmesi hastalık olarak tabir edilir. Rüyayı gören kimse zaten hasta ise o zaman bu rüya kişinin durumunun daha da kötüleşmesi olarak tabir edilir. Rüyasında dişleri ile tırnağını koparttığını gören kişinin de istenmeyen kötü durumlar ile karşı karşıya kalmasına tabir olunur.

Rüyada Tırnakların Uzaması

Rüyada Tırnakların Uzaması, Rüyasında tırnaklarının uzadığını görmek hayırsız işlerin kişiyi bulmasına delalet eder. Rüyasında tırnaklarının uzadığını izlemek ters giden olaylara işaret eder. Rüyasında uzayan tırnaklarını kestiğini görmek, kişinin yorgun olunacak işler yapmasına tabir edilir. Rüya sahibinin uzayan tırnaklar görmesi başıboş insanlar ile kavga etmesine tabir edilir. Rüyasında uzamış tırnaklarını ağzı ile kopardığının görülmesi psikolojik hastalıklar yaşanmasına yorumlanır.

Rüyada Beyaz Tırnak Görmek

Rüyada Beyaz Tırnak Görmek, Rüyasında tırnağının beyaz renkte olması iyi olmaktadır. Bu rüya iyi şeylere işaret eder. Rüya sahibi beyaz tırnak görür ise bu durum onun zeki olduğunu ve kafasının iyi çalıştığını gösterir. Rüyayı gören kişi aynı zamanda hoş görülü bir insan olmaktadır.

Rüyada Tırnağın Düştüğünü Görmek

Rüyada Tırnağın Düştüğünü Görmek, Rüyasında tırnaklarının düştüğünü gören kimse malından zarar eder ve amacına ulaşmaktan aciz kalır.

Rüyada Bir Tırnağının Olmaması

Rüyada Bir Tırnağının Olmaması, Rüyasında bir tırnağının olamaması rüya sahibinin bulunduğu malının elinden çıkması ve kuvvetinin azalması anlamına gelir. Tırnağının koptuğunu ya da kırıldığını gören kimse için de durum aynı olmaktadır. Parmaklarında tırnak olmadığını gören kişi için de iflas etmesi anlamına gelir.

Rüyada Kazak Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Kapı Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Çikolata Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Gitar Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Toprak Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Köprü Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Pantolon Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Muz Görmek Ne Anlama Gelir?

[Toplam: 1   Ortalama: 5/5]

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.