Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Rüyada Telefon Görmek Ne Anlama Gelir?


23.09.2020
400
Rüyada Telefon Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Telefon Görmek Ne Anlama Gelir? Rüyasında telefon gören için güzel gelişmelere delalet etmektedir. Uzaktan beklenen bir haber gelmesine işaret eden bu rüyanın bir başka yorumu da rüya sahibi için borçlanmak şeklinde tabir edilmektedir. Rüyada telefon görmek miras, güzel bir habere ya da yüksek mevkii makam olarak yorumlanmaktadır. Rüyada telefon görmek güzel haberlerin alınmasına delalet etmektedir. Ümitli olmaya, sevindirici ve mutlu edecek gelişmelerin yaşanmasına işaret eden bu rüya oldukça hayırlı olmaktadır. Bu rüyanın bir diğer tabiri de rüya sahibinin arkasından devamlı olarak dua eden birisinin varlığına işaret eder.

Rüyada Cep Telefonu Görmek

Rüyada Cep Telefonu Görmek, Rüyasında cep telefonu gören kimse için kişiye huzur verecek, uzun zamandır unuttuğu duyguları yaşatacak, tüm sıkıntı ve dertlerini unutturacak olayların yaşanmasına delalet eder. Rüya sahibinin yeniden hayat bulması ve eski neşesine kavuşması şeklinde yorumlanabilir. Rüyasında cep telefonu gören kimse için çok uğurlu olacak ve arkası gelecek olan bir gelişme yaşanacağına tabir edilir. Bazı rüya yorumcuları rüyada görülen telefon için ses yorumu yapmaktadırlar. Rüya sahibi için aniden duyacağı bir söz olduğu belirtilmektedir. Öyle ki rüya sahibinin işiteceği söz kendisine ferahlık verecek, güzel ve hayırlı bir sözdür.

Rüyada Telefon Satın Almak

Rüyada Telefon Satın Almak, Rüyasında telefon satın aldığını gören kimse için adım attığı her projede, oldukça önemli başarılar elde etmesine yorumlanır. Bununla birlikte rüya sahibinin maddi açıdan da yükselişe geçeceğine yorumlanır. Saygınlık kazanmak manasına gelen bu rüya, rüya sahibi için olumlu gelişmeleri de beraberinde getirecektir.

Rüyada Cep Telefonu Kırmak

Rüyada Cep Telefonu Kırmak, Rüyasında cep telefonu kırdığını gören rüya sahibinin bile bile lades olmasına yorumlanmaktadır. Rüyasında cep telefonunu kırdığını gören kişinin zarar edeceğini bildiği halde, yine de bir işe atılacağına delalet eder. Bu sebeple rüya sahibi büyük bir kayba uğrayacaktır. Bazı rüya tabircilerine göre de rüyada cep telefonu kırmak, rüya sahibinin çok sinirlendiği bir anda gerçekten bir şeyi hırsla yere çalmasına delalet etmektedir.

Rüyada Cep Telefonunu Çaldırmak

Rüyada Cep Telefonunu Çaldırmak, Rüyasında cep telefonunu çaldırdığını gören kimsenin, söylediği bazı sözlerin, kötü niyetli kişiler tarafından kullanılmasına ve bu sözlerden dolayı arkadaşları ile arasının açılmasına delalet eder. Bu rüya, rüya sahibinin arkadan iş çeviren dost görünümlü bir düşmanınızın daima sizden aldığı haberleri başkalarına yaydığını ve böylece sizi insanların gözünde küçük düşürmeye çalıştığının simgesi olmaktadır.

Rüyada Telefon Bulmak

Rüyada Telefon Bulmak, Rüyasında telefon bulduğunu gören kimse için yakın zamanda oldukça önemli telefon görüşmeleri yapması anlamına gelmektedir. Rüya sahibinin iş hayatında bazı değişiklikler yapacağı, bu nedenle önemli adılar atacağına delalet eder. Kimi rüya alimlerine göre de bu rüya, rüyayı gören kimsenin mal varlığının her geçen gün artması olarak yorumlanır. Rüya sahibine miras kalması ya da mülk sahibi olması kaçınılmaz olmaktadır.

Rüyada Telefon Hediye Etmek

Rüyada Telefon Hediye Etmek, Rüyada telefon hediye etmek, sorunlarını kısa zaman içinde sona erdireceğine, rahatlık yaşanacak bir döneme girileceğine, sevilen kişiler ile ortaklık kurulacağına yorumlanmaktadır. Rüya sahibinin yaptığı işlerde, rüya sahibinin iyi niyetinin suiistimal edileceğine, gerçekleştirdiği çalışmalar ile adından oldukça sık söz ettireceğine tabir edilir.

Rüyada Cep Telefonu Tamir Etmek

Rüyada Cep Telefonu Tamir Etmek, Rüyasında cep telefonu tamir ettiğini gören kimse için yaşadığı ya da yaşayacağı tüm sıkıntıları çözeceğine, tüm sorunların biteceğine, endişelerinin ve tüm üzüntülerinin son bulacağına delalet etmektedir. Aynı zamanda gerçekleştirilmek istenen ve hayali kurulan, çok arzu edilen bir isteğe, çok sıkıntılı zamanlar yaşamasına rağmen en kısa sürede kavuşmaya işaret eder.

Rüyada Cep Telefonun Suya Düşmesi

Rüyada Cep Telefonun Suya Düşmesi, Rüyasında cep telefonunun suya düştüğünü gören kimse için yakında ferahlatıcı bir haber alınmasına tabir edilir. Özellikle bir kimseden haber bekleyen, ya da herhangi bir şeyi merak eden kimseler için en yakın zamanda isteklerine nail olmaya ve beklediklerini fazlası ile almaya işaret eder. Bazı durumlarda da rüyada cep telefonun suya düşmesi hızlı şekilde alınacak olan haber anlamına gelmektedir.

Rüyada Telefon Görülmesi Adına Diğer Yorumlar

Rüyada Telefon Görülmesi Adına Diğer Yorumlar, Rüyada telefon görmek zihinsel gelişim olarak yorumlanmaktadır. Evinize ya da iş yerinize telefon makinesi koyduğunuzu görmek, işlerinizde kolaylık sağlayacak şeylere işaret etmektedir. Rüyada telefon ile konuştuğunu görmek, işlerinizde kolaylığa işaret etmektedir. Rüyada telefonla konuştuğunu görmek bazı zamanlarda münasebetsiz kişiler tarafından rahatsız edilmeye işarettir.

Rüyada Cep Telefonu Karıştırmak

Rüyada Cep Telefonu Karıştırmak, Rüyada cep telefonu karıştırdığınızı görmek, karıştırdığınız cep telefonu eğer sizin değil ise başkalarının hayatını merak edip, onlar hakkında bilgi toplamaya çalışacağınıza ve başkalarının işlerine burnunuzu sokacağınıza işaret eder. Görülen bu rüya bazı durumlarda da insanlar hakkında dedikodu yapmaya, onların hakkına girmeye ya da kendisine emanet edilen bir sırrı yaymaya delalet eder.

Rüyada Ayakkabı Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Ayı Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Tuvalet Görmek Ne Anlama Gelir?

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.