Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Rüyada Tavuk Görmek Ne Anlama Gelir?


30.10.2020
349
Rüyada Tavuk Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Tavuk Görmek Ne Anlama Gelir? Rüyada tavuk görmek geçici can sıkıntısı olarak tabir olunmaktadır. Rüyasında tavuk gören kimselerin işlerinin bir süre de olsa istediği gibi gitmeyeceğine tabir olunmaktadır. Bazı sıkıntıların yaşanacağına fakat bu sıkıntıların da gelip geçici olduğuna yorumlanır. Bazı rüya tabircileri tarafından da rüyasında tavuk gören kimsenin başına gelecek olan sıkıntılara mücadele etmesi kapsamında mutlu son ile zafere ulaşmasına delalet eder. Bazı sorunlar çıksa dahi kişi sonunda arzu ettiği sonuca ulaşacaktır.

Rüyada Canlı Tavuk Görmek

Rüyada Canlı Tavuk Görmek, Rüyasında canlı tavuk gören kimse için aile hayatının düzene girerek güzel günler geçirmesine delalet eder. Rüyada görülen canlı tavuk mutluluk ifadesi olmaktadır. Görülen canlı tavuk sevinç ifadesi olmaktadır. Rüya sahibinin rüyada canlı tavuk görmesi zahmetsiz bir şekilde elde edilecek olan mala işaret etmektedir.

Rüyada Çiğ Tavuk Görmek

Rüyada Çiğ Tavuk Görmek, Rüyasında çiğ tavuk gören kimse için önünde yer alan engelleri tek ek aşacağına delalet eder. Kişi gerçekleştirmek istediği başarısını elde edeceğine ve kazancında ciddi oranda artacağına delalet eder. Kişinin hayatında yer alan zor günlerinde geride kalmasına delalet eder.

Rüyada Tarak Görmek Ne Anlama Gelir? Hakkında bilgi alabilirsiniz.

Rüyada Tavuk Sürüsü Görmek

Rüyada Tavuk Sürüsü Görmek, Rüyasında tavuk sürüsü gören kimse için bereket anlamına gelmektedir. Evinde sayılamayacak kadar tavuk sürüsü olduğunu gören kimse amir olacaktır. Rüyada görülen tavuk sürüsü zenginlik anlamına da gelmektedir. Bir kişinin rüyasında tavuk sürüsü görmesi zenginlik anlamına gelir. Kirmani’ye göre tavuk sürüsünü bir yerde toplamak hayır, mal ve nimete işaret etmektedir. Rüyada çok tavuk gören kişi başkan olacaktır.

Rüyada Beyaz Tavuk Görmek

Rüyada Beyaz Tavuk Görmek, Rüyasında beyaz tavuk gören kimse için daha önceden küsmüş olduğu imseler ile tekrar barışacağı anlamına gelmektedir. Yaşanan bu durumum her iki taraf için de hayırlı olacaktır. Bu rüya için yapılan bir diğer yorum ise rüya sahibinin bundan sonra kendisine iyi bakması gerektiğine, sağlığını korumak için dengeli beslenmesi anlamına gelmektedir.

Rüyada Kahverengi Tavuk Görmek

Rüyada Kahverengi Tavuk Görmek, Rüyasında kahverengi tavuk gören kimse için güzel zevceye, iyi hizmetçi ve sadık hizmetkar olarak tabir edilmiş bulunmaktadır. Rüya sahibinin rüyasında kahverengi tavuk görmesi, kişinin yaşantısının mutlu ve güzel şekilde ilerleyeceğine yorumlanır.

Rüyada Pişmiş Tavuk Görmek

Rüyada Pişmiş Tavuk Görmek, Rüyasında pişmiş tavuk gören kimsenin gerçekleştirmek istediği hayallerinin hepsini yerine getirebileceğine delalet eder. Kişinin emeklerinin karşılığını alacağına ve kişinin sabretmesi durumunda iyi bir kazanç ve başarı elde edeceğine delalet eder. Kişinin sağlıklı ve dengeli beslenmesi sonucunda da uzun bir ömür yaşayacağına delalet eder. Kimse ailesi ile birlikte mutu ve huzurlu bir hayat sürecektir.

Rüyasında Kızarmış Tavuk Görmek

Rüyasında Kızarmış Tavuk Görmek, Rüyasında kızarmış tavuk gören kimse için ailesi ile arasının bozulmasına yorumlanır. Kişinin diğer yandan da yakın zaman içerisinde sıkıntılı günler geçireceğine ve maddi açıdan oldukça zorlu bir döneme gireceğine delalet eder. Kişinin bu nedenle de israftan kaçınması gerektiğine ve çok dikkatli olunması gerektiğine tabir edilir.

Rüyada Tavuk Almak

Rüyada Tavuk Almak, Rüyasında tavuk aldığını gören ve tavukla birlikte kafes aldığını görmek işlerin yoluna gireceği anlamına gelir. Rüyada kafes içerisinde ev tavuk görmek ev almak anlamına gelmektedir.  Rüyada tavuk almak menfaat elde edecek ve mutluluk yakalamaya delalet eder. Rüyasında tavuk aldığını gören kimsenin hazmı kolay helal rızık kazanacaktır.

Rüyada Tavuğun Yumurtladığını Görmek

Rüyada Tavuğun Yumurtladığını Görmek, Rüyasında tavuğun yumurtladığını gören kimse için çocuğunun olmasına delalet eder. Bu kişinin bir süre canının sıkılması ve sıkıntıların sona ermesi ile birlikte, mutluluğa ve huzura ererek rahata kavuşmaya delalet eder.

Rüyada Tavuk Pisliği Görmek

Rüyada Tavuk Pisliği Görmek, Rüyasında tavuk pisliği gören kişi için mal ve temizlik ile yorumlanmaktadır. Kişinin tavuk pisliğini eline alması kişinin eline mal ve para geçmesi olarak tabir edilir.

Rüyada Siyah Tavuk Görmek

Rüyada Siyah Tavuk Görmek, Rüyasında siyah tavuk gören kimse için yetimleri terbiye eden ve onlara sadaka toplamak için gayret gösteren menfaatli bir kadına tabir edilir. Rüyada siyah tavuk görmek diğerlerine göre daha iyi olmaktadır. Rüyada görülen siyah tavuk saygı göstergesi olmaktadır. Rüyasında siyah tavuk gören kimse bulunduğu ortamda saygı gören bir kişi olacaktır.

Rüyada Tavuk Temizlemek

Rüyada Tavuk Temizlemek, Rüyasında tavuk temizlediğini gören kişi için aile hayatında yaşanan uyuma işaret etmektedir. Rüyada tavuk temizlemek, refah içerisinde bir aile yaşantısı süreceğinize işaret eder. Kişi üzgün ise sevinecek, borçlu ise borcunu ödeyecek anlamına gelmektedir.

Rüyada Aslan Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Geyik Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Yunus Balığı Görmek Ne Anlama Gelir?

[Toplam: 1   Ortalama: 5/5]

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.