Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Rüyada Su Görmek Ne Anlama Gelir?


06.10.2020
353
Rüyada Su Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Su Görmek Ne Anlama Gelir? Rüyada su görmek genel olarak rüya sahibi için hoşgörüye, iyiliğe, sevgiye ve aile arası ilişkilerin sağlamlığına işaret eder. Rüyasında su gören kimsenin rızkı bollaşır. Rüya sahibi yaptığı işlerde helal anlamda daha iyi kazanmaya başlar. Rüyasında su görmenin anlamı, rüya sahibinin doğru yolda olduğuna tabir eder. Rüyada su görenin kimsenin evlilik hayatı bulunuyor ise huzur içerisinde ilerlemeye devam edecektir. Bu rüyanın anlamı oldukça geniş olmaktadır. Su görmenin hikmeti, genellikle güzelliğe, sevgiye ve mutluluğa delalet etmesidir.

Rüyada Su Almak

Rüyada Su Almak, Rüyada su almak bir başkasından ilim irfan öğrenmek ve ondan doğru bilgiler almak anlamına gelmektedir. Ayrıca zamanında hikmet sahibi olmak ve önemli başarılar neticesinde helal kazanç sağlayarak hak elde etmeye ifade etmektedir. Diğer yandan evlenmek isteyen kişiler için görücüye gelen aileler arasında seçim yapmaya da delalet etmektedir. Rüyada su görmek genel anlamda berekete ve bolluğa, şans ve kısmete de yorumlanmaktadır.

Rüyada Su İçmek

Rüyada Su İçmek, Rüyada su içtiğini görmek eğer varsa kişinin hastalığının iyileşmesine, şifa bulmasına delalet eder. Rüya sahibinin sıhhatinin daha iyi olacağına delalet etmektedir. Rüya tabircilerine göre rüyasında su görenlerin, ilmi anlamda saf bilgi edineceklerine ifade etmektedir. Rüya sahibinin en iyi anlamda bilgi edinmesine ve insanlara bu bilgi ile hitap edeceği anlamına gelmektedir. Rüyasında su içtiğini gören kimse en kısa zamanda dertlerinden kurtulacaktır. Rüya sahibi sıhhat bulur ve anlayışlı insanlar ile karşılaşır. Rüya sahibi güzel olan ne varsa hepsine erişmeye başlar. Hayatından keyif alır, çocukları var ise onların başarısını görmeye nail olur.

Rüyada Akarsu Görmek

Rüyada Akarsu Görmek, Rüyasında akarsu gören kimse için hayırlara tabir edilir. Rüyada görülen su eğer berrak ise ömrünün uzun ve mutlu geçeceği anlamına gelir. Rüyada görülen akarsuyun kuruduğunu görmek ise sağlık sorunlarının yaşanmasına delalet eder. Görülen su akıntı halinde ise bu işlerin yolunda gideceği, kişinin kazancının ve rızkının çoğalacağı anlamına gelir.

Rüyada Yılan Görmek Ne Anlama Gelir? hakkında bilgi alabilirsiniz.

Rüyada Su Vermek

Rüyada Su Vermek, Rüyasında su verdiğini gören kimse maddi açıdan sıkıntı çeken bir dosta ya da akrabaya destek anlamına gelmektedir. Rüya sahibinin ayrıca iş yaşamında yükselmesini sağlayacak önemli başarılara imza atacağına işaret eder. Ferah ve aydınlık bir yaşam elde edeceğine, helal bir kazanç üzerinden yaşamını sürdüreceğine delalet eder.

Rüyada Bulanık Su Görmek

Rüyada Bulanık Su Görmek, Rüyada görülen su saflığı, temizliğe ve şifaya işaret etmektedir. Rüya tabircileri bu kadar temiz olan bir maddenin bulanıklaşmasını pek de hayra yormamaktadırlar. Bu durum genel anlamda hastalığa, acıya ve sorunlara işaret etmektedir. Rüyada suyun giderek bulanıklaştığını görmek, sıkıntıların artacağına delalet eder. Alimler, rüyasında bulanık su gören kimselerin dua etmelerine herkesten daha çok ihtiyaç duyduklarına belirtiler. Bulanık suyu rüyasında gören kimsenin adadıklarını muhakkak vermesi gerektiğine tabir edilir.

Rüyada Suya Düşmek

Rüyada Suya Düşmek, Rüyasında suya düşmek pek de iyi şeylere yorumlanmaz. Rüya sahibi rüyasında hareketsiz ve durağan bir suya düştüğünü görmesi bu durum mahsupluk anlamına gelir. Rüya sahibi derin bir suya düşerse ve suyun derinliğini görmez ise bu durum o kişinin zengin olmasına delalet eder.

Rüyada Ölmüş Birine Su Vermek

Rüyada Ölmüş Birine Su Vermek, Rüyasında ölmüş birisine su vermek, gerçek hayatta farkında olmadan birine iyilik yapmak anlamına gelmektedir. Yapılan bu iyilik ile beraber sevap kazandığı ve duasını aldığına delalet eder. Rüyada su verilen kimse bir düşman ise o zamanda o düşman hakkını helal anlamını taşımaktadır.

Rüyada Su Götürmek

Rüyada Su Götürmek, Rüyasında temiz yere su döktüğünü görmek meyve alması anlamına gelmektedir. Rüya sahibine alacağı bu meyvenin hayırlı evlat olması anlamına gelmektedir. Kişi eğer bekar ise evlat sahibi olmaya işaret etmektedir. Hastası var ise iyileşecektir. Rüyasında su döktüğünü gören kimseler için iki şekilde yorum yapılmaktadır. Bu rüya bir yandan güzel şeylerin olmasına, bir yandan da eksiklerinin olmasına tabir edilir.

Rüyada Çamurlu Su Görmek

Rüyada Çamurlu Su Görmek, Rüyasında çamurlu su gören rüya sahibinin sıkıntılı döneme girmesine delalet eder. Genelde sorunlu ve buharlı bir dönem olarak bilinen rüyada çamurlu su görülmesi, kişinin küçük tartışmaları bile ciddi boyutlara taşıdığına tabir edilir. Rüya sahibinin devamlı olarak kavga edeceği ve bir süre huzurlu yaşamdan uzak kalacağına tabir edilir.

Rüyada Su Satmak

Rüyada Su Satmak, Rüyada su satmak eski alimler tarafından rüya sahibinin hekimliğe işaret ettiğini anlamına gelmektedir. Su doğa içerisinde yer alan en temiz ve en berrak kaynak olduğu için sağlıklı ve güzel bir bileşik olmaktadır.

Rüyada Suya Dokunmak

Rüyada Suya Dokunmak, Rüyasında suya dokunduğunu gören kimse günahlarından arınmanın bir yolunu bulacaktır. Temizlik ve saflık anlamına gelen su kişinin temizlenmesi için de kullanılan bir maddedir. Bunun için rüyada suya dokunmak güzel olarak yorumlanmaktadır. Rüyasında suya dokunan kimsenin iyilik göreceğine tabir edilir. Yine rüya sahibin işlemiş olduğu günahlarından döneceğine, Allah yolunda ilerleyeceğine tabir edilir.

Rüyada Yonca Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Fare Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Araba Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Balık Görmek Ne Anlama Gelir?

[Toplam: 1   Ortalama: 5/5]

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.