Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Rüyada Silah Görmek Ne Anlama Gelir?


27.09.2020
378
Rüyada Silah Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Silah Görmek Ne Anlama Gelir? Rüyasında silah görmek oldukça olumlu pek çok anlama gelmektedir. Bu anlamlar arasında saygınlık, güç, kudret, saygınlık ve yükseliş gibi daha da pek çok etmenden söz edebiliriz. Ayrıca diğer rüya yorumcularına göre de kurtuluş ve güven anlamına gelmektedir. Rüya sahibinin başarılı işlere imza atacağı ve şansının açık olacağına tabir edilir. Rüya sahibinin karşısına çok özel fırsatlar çıkacağına ve bu fırsatlar ile isteklerinin yerine geleceğine tabir edilir. Rüya sahibinin kısmeti de açık olacaktır. Hasta kişiler şifa, kıtlık ve yokluk çekenlerin de zenginliğe ve bolluğa erişeceği anlamına gelir.

Rüyada Silah ile Ateş Etmek

Rüyada Silah ile Ateş Etmek, Rüyada silah ile ateş ettiğini görmek rüya sahibinin etrafında bazı dost gibi görünen kimselerin, samimiyetsiz olmalarına, rüya sahibinin farkına varmasına rüyanın açıklaması olarak belirtilebilmektedir. Bu durumun ortaya çıkmasının ardından rüya sahibi etrafında yer alan kimi ortamlardan ayrılmaya başlayacaktır. Rüya sahibini arkadaşları arasından kişiler ile ayrılıkların da ortaya çıkması mümkün olmaktadır. Bu durumun rüya sahibi için yeni başlangıçlar yapmak için fırsat olduğu belirtilmektedir.

Rüyada Tabanca Almak

Rüyada Tabanca Almak, Rüyasında tabanca aldığını gören kimse için iş ve aile hayatının düzene gireceğine işaret etmektedir. Dertlerin son bulmasına, karşısına hikmetli olayların çıkmasına ve sorunların bitmesine delalet etmektedir. Hane halkının huzura ulaşacağı, rüya sahibinin iş konusunda başarılı bir döneme gireceğine rivayet edilmektedir. Rüya sahibinin işinde yükseleceğine de yorumlanmaktadır.

Rüyada Silahla Vurulmak

Rüyada Silahla Vurulmak, Rüyasında silahla vurulduğunu gören kimse için can sıkıcı bir durum olmaktadır. Sabah uyanıldığı zaman can sıkıcı durum rüya sahibinin peşini bırakmamaktadır. Bu durum rüya sahibini mutsuz edecek, bir konu hakkında kararsız bırakacak ve uzun zaman ne yapacağını bilmeyeceği bir hadisenin yaşanması anlamına gelmektedir. Rüyasında silah ile vurulduğunu görmesi, o kimse için hastalık olarak tabir edilmektedir. Ayrıca kötü bir haberin geleceği de belirtilmektedir. Rüyasında silahla vurulduğunu görmek, sıkıntılardan kurtulmaya, eksik kalan işlerin tamamlanmasına işaret etmektedir. Rüyada silahla vurulup ölmemek, şansa işaret etmektedir.

Rüyada Silah Taşımak

Rüyada Silah Taşımak, Rüyasında silah taşıdığını gören kimse için tüm kötülüklerden, belalardan ve türlü zorluklardan kendini korumasına işaret etmektedir. Rüya sahibinin hayatında gelişecek bazı olaylara karşı dikkat etmesi gerektiğine karşı yorumlanmaktadır. Rüya sahibinin belalardan uzak durması gerektiğine ve kavgaya girmemesi gerektiğine yorumlanır. Bazı rüya tabircilerine göre de rüya sahibinin kendisine yakışmayan bazı işlere gireceği ve haram lokma yemesine işaret eder.

Rüyada Silah Sesi Duymak

Rüyada Silah Sesi Duymak, Rüyasında silah sesi duyan kimse için alınacak olan kötü habere işarettir. Gelecek olan bu kötü haber rüya sahibinin moralinin bozacak ve yapılması gereken işlerin ihmal edileceğini belirtir. Bu rüyanın bir diğer yorumu ise gizli olan bir konunun su yüzüne çıkması olarak ifade edilebilir. Bu durumum rüya sahibinin kendisi tarafından olabileceği gibi başkası tarafından da olabilmektedir. Görülen rüyanın işaret ettiği bir diğer durum ise kaygı olarak ortaya çıkacaktır.

Rüyada Oyuncak Silah Görmek

Rüyada Oyuncak Silah Görmek, Rüyasında oyuncak silah görmek rüya sahibinin oldukça ciddi tartışmalar içerisine gireceğine yorumlanır. Bazı kötü sözlerin işitilmesine ve kalp kırıklıkların yaşanacağına dair işaret eder. Bu durum hem iş hem de aile ve sosyal çevre içerisine alabilir. Bu duruma dikkat etmesi gerektiği ve rüya sahibinin çevresindeki insanların kalbini kırmaması gerektiğine yönelik işaret manasına gelir.

Rüyada Silah ile Adam Öldürmek

Rüyada Silah ile Adam Öldürmek, Rüyasında silah ile adam vurduğunu gören kimsenin korku ve kederlerden sıyrılarak rahata erişeceği anlamına gelir. Rüya sahibi tanıdığı birini öldürmüş ise o kişiye gerçek hayta da zarar vereceğine delalet etmektedir. Rüyasında silahla birini vurduğunu gören kimse için rüya sahibinin başına gelen bu durumdan akrabaları sayesinde kurtulacağına delalet etmektedir.

Rüyada Silahla Çatışma Görmek

Rüyada Silahla Çatışma Görmek, Rüyada silah ile çatışamaya girdiğini gören için gizli düşmanın varlığına tabir edilir. Rüya sahibinin herkes tarafından sevilip, sayılan biri olduğuna ama kendisinin bilmediği gizli bir düşmanı olduğuna rivayet edilir. Bu durum genelde kıskançlık olarak nitelendirilmektedir. Rüya sahibine gizli düşmanı tarafından iftira atılacağına işaret etmektedir. Rüya sahibinin bu durum yüzünden çok üzüleceğine ve böylece gizli düşmanın da muradına ereceğine tabir edilir.

Rüyada Ev Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Ayakkabı Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Kiraz Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Temizlik Yapmak Ne Anlama Gelir?

[Toplam: 1   Ortalama: 5/5]

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.