Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Rüyada Şarap Görmek Ne Anlama Gelir?


27.09.2020
379
Rüyada Şarap Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Şarap Görmek Ne Anlama Gelir? Rüyada görülen şarap ya da şarap küpü hazine bulmaya delalet eder. Rüyada şarap nehri görmek, Allah sevgisi ile sarhoş olmaya ve haramdan çok sakınmaya delalet etmektedir. Bazı din alimleri ise bu rüya için şu yorumları yapmaktadırlar; Rüyada şarap görmek zayıflıktan canlılığa, üzüntü ve kederin gitmesine işaret etmektedir. Rüyada görülen şarap zina eden kadın ve ahlak yoksunu hizmetçi olarak da yorumlanmış bulunmaktadır. Genel olarak rüyada şarap görmek üzüntü, sıkıntı ve kedere işaret etmektedir. Rüyada şarap görmek doğru olmayan yollara sapmaya, yanlış arkadaşlıklar edinmeye ve bu kişilerin aklı ile hareke etmeye tabir edilir. Rüya sahibi kendisine arkadaş olacak ve hayır getirecek zannettiği bu kişiler nedeni ile huy değiştirecek ve daha önce hiç yapmadığı şeyler yapmaya başlayacaktır. Rüya sahibi kendisini, kendisi bile tanıyamaz hal alacaktır.

Rüyada Şarap İçmek

Rüyada Şarap İçmek, Rüyada şarap içtiğini gören kimse için ahmaklık ve cehalet ile anılmaya işaret etmektedir. Bu rüya, dünyevi yönden oldukça kuvvetli, uhrevi yönden zayıf bir insana işaret eder. Rüyada şarap için sarhoş olmak, haram mal ile tabir olunmaktadır. Rüyanızda arkadaşlarınız ile birlikte eğlenerek içki içtiğinizi görmek, size oldukça yüklü bir şekilde toplu para kazandıracak bir iş yapacağınıza yorumlanır. Rüyanızda elinizdeki şarap bardağında yer alan şarabı sonuna kadar kafanıza dikerek içtiğinizi görmek, çok sinirlenecek bir haber almaya ve sonunda çok üzülmeye delalet eder. Bir başka rüya yorumcusu ise rüyada şarap içmeyi, dünyada kuvvet kudrete, ahret işlerinde ihmale ve bir rivayete göre de Allah’a karşı günah işlemeye tabir edilir.

Nescafe 3’ü1 Arada BMW Çekiliş Kampanyası hakkında bilgi alabilirsiniz.

Rüyada Kırmızı Şarap Görmek

Rüyada Kırmızı Şarap Görmek, Rüyada kırmızı şarap görmek bütün sıkıntıların geçici olduğuna işaret etmektedir. Rüyada içerisinde kırmızı şarap olan bir fıçı görmek, sabırlı olmanız şartı ile arzularınıza kavuşabileceğinize işarettir. Diğer rüya tabircilerine göre de rüyada geniş ve süslü bir bahçede şarap içtiğinizi görmenin birden fazla tabiri vardır. Kevser şarabı içen, henüz alkole dönüşmemiş şıra halinde bulunan şaraptan içmek gam ve kedere, hastalığa, tatlı şarap içmek ise geçici dünya nimetlerine, acı şarap içmekte sonunda fakirliğe düşecek haram mala işaret etmektedir.

Rüyada Şarap Taşımak

Rüyada Şarap Taşımak, Rüyada şarap taşıdığını görmek kötü bir yol üzerinde olmaya ve diğer insanları da o yola sokmaya işaret etmektedir. Rüya sahibini yaptığı kötü davranışlar nedeni ile hem kendisine hem kendi etrafında bulunan kişilere zarar verdiğine tabir edilir.

Rüyada Şarap Fıçısı Görmek

Rüyada Şarap Fıçısı Görmek, Rüyada şarap fıçısı görmek bulunacak hazineye işarettir. Rüyada meyhanede ya da mahzende dolu şarap fıçısı görmek, tüm keder ve sıkıntılarınızı unutacağınıza delalet eder. Rüyada içerisinde su dolu bir içi görmek, sabırla hareket ederek, iradenizi de kullanarak tüm arzu ettiklerinize kavuşmaya işarettir.

Rüyada Şarap Mahzeni Görmek

Rüyada Şarap Mahzeni Görmek, Rüyada bir şarap mahzeninde olduğunuzu görmek herhangi bir duruma sevineceğinize delalet etmektedir. Şarap mahzenin içerisinde hiçbir şey olmadığını görmek de beklemediğiniz bir haber alarak çok üzüleceğinize, boş bir şarap mahzeninden çıktığınızı görmek ise hapiste bulunan kimsenin tahliye edileceğine tabir edilir. Rüyada şarap mahzeni görmenin bir diğer yorumu da kadınların erkek çocuk doğuracaklarına ve borçlularında borçlarından kurtulacaklarına yönelik müjde olarak tabir edilmektedir. Rüyada şarap mahzeninin içinde olduğunuzu görmek, beklemediğiniz sevindirici bir haber alacağınıza delalet etmektedir.

Rüyada Şarap Kadehi Görmek

Rüyada Şarap Kadehi Görmek, Rüyada şarap kadehi görmek hayatta olacak olan köklü değişikliklere işaret etmektedir. Rüya sahibinin oldukça önemli değişikliklere başvuracağı, hayatını büyük ölçüde değiştirecek işler yapacağınıza ve güzel sonuçlar alacağınıza işaret etmektedir.

Rüyada Beyaz Şarap Görmek

Rüyada Beyaz Şarap Görmek, Rüyada beyaz şarap görmek sıkıntılardan kurtulmaya ve feraha kavuşmaya delalet etmektedir. Rüya sahibinin dileklerinin gerçekleşeceğine, iş hayatında başarılı olacağına, maddi açıdan rahat olacağına ve güzel günler göreceğine delalet etmektedir.

Rüyada Şarap Yapmak

Rüyada Şarap Yapmak, Rüyada şarap yapmak için üzüm sıktığını ya da sıkıldığını görmek, bereketli bir mevsim yaşayacağına işaret eder. Mevsim içerisinde üzüm sıktığını gören kimse fakir ise zengin olur. Rüyada herkesin üzüm sıktığını görmek, o bölgede bolluk yaşanacağına delalet eder. Rüyanın kış mevsiminde görülmesi ise bu durum tam tersi ile tabir olunur.

Rüyada Şarap Şişesi Görmek

Rüyada Şarap Şişesi Görmek, Rüyada şarap şişesi görmek ya da bir kişiden hediye olarak şarap şişesi almak veya kendisine bir şişe şarap vermek, paraya ve şansa, şarap sattığınızı görmek de çok ciddi bir kavgaya tabir olunur. Şarap şişesinde su ya da gül suyu gibi bir şeylerin olması, hizmetinin iyi olduğuna, şarap ya da başka bir şeylerin olması da itimatsızlığa delalet eder. Rüyada şarap şişesinde yer alan sudan içmek ise hizmetçiden hayır ve menfaat görüleceğine delalet etmektedir.

Rüyada Sarhoş Olmak

Rüyada Sarhoş Olmak, Rüya sahibinin kendisinin sarhoş olduğunu görmesi üzüntü ve kedere işaret eder. Şarap içip sarhoş olduğunu gören kimse haram mal elde edecektir. Rüyada sarhoşluk görmek, korku içinde bulunan kimseye hayır ve ferahlığa delalet etmektedir. Rüyada sarhoş edici bir şey içmediği halde sarhoş olan kimsenin malında noksanlık ve kendisinde büyük korku ve sıkıntı hali meydana gelmesine tabir edilir.

Rüyada Erik Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Vişne Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Çorba Yapmak Ne Anlama Gelir?

[Toplam: 1   Ortalama: 5/5]

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.