Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Rüyada Salatalık Görmek Ne Anlama Gelir?


12.09.2020
443
Rüyada Salatalık Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Salatalık Görmek Ne Anlama Gelir? Rüyasında salatalık görmek, salatalığın görüldüğü mevsime göre değişiklikler göstermektedir. Mevsiminde görülen salatalık helal mala, işlerinizin düzeleceğine ya da telafi alacağınıza ve borçlarınızı ödeyeceğinize delalet etmektedir. Mevsimi dışında görülen salatalık elinize haram mal geçeceğine, işlerinizin bozulacağına ya da iş yerinizde bulunduğunuz konumu kaybedeceğinize ve büyük borçlar altına girebileceğinize delalet eder. Rüyada kesilmiş salatalık görmek hasta olan için şifa bulmaya, borçlu kimse için borcunu ödemeye, kesilmiş salatalık ikram eden ya da ikram edilen kişi için hayra ve iyiliğe işaret eder.

Rüyada Salatalık Yemek

Rüyada Salatalık Yemek, Rüyasında salatalık yediğini gören kimse için hayrın kapıda olmasına delalet edilmektedir. Rüya sahibi için bereket dolu zamanın geldiğine işaret etmektedir. Rüyasında salatalık yediğini gören kimse esnaf ya da ticaret ile uğraşan bir kimse ise işlerinin büyüyeceği anlamına gelmektedir. Rüyasında salatalık yiyen kimsenin herhangi bir vasfı yok ise en kısa sürede hayırlı bir iş ile karşılaşacağına yorumlanır. Rüyasında salatalık yediğini gören kimsenin mal konusunda herhangi bir darlık çekmeyeceği, istediği pek çok şeyin yolunda gideceğine yorumlanır. Rüyasında salatalığı acele etmeden yemek ise bazı boş işler ile zaman kaybına tabir edilir. Rüya sahibinin kısmen de olsa kaybedeceklerine üzülmeye başlayacağına yorulur.

Rüyada Salatalık Tarlası Görmek

Rüyada Salatalık Tarlası Görmek, Rüyasında salatalık tarlası gören kimse için iş hayatında ve aile hayatı için yaşanacak olan hayırlı ve güzel olayların birbirini takip edeceğine ve çok mutluluk verici durumlar ile karşılaşılacağına delalet eder. Diğer yandan aile ve huy bakımından temiz, dürüst ve doğru bir kadın ile yapılacak ve çok mutlu olunacak bir evliliğe işaret etmektedir.

Rüyada Salatalık Çekirdeği Görmek

Rüyada Salatalık Çekirdeği Görmek, Rüyasında salatalık çekirdeği gören kimse için hangi mevsimde görülürse görülsün, el emeği, göz nuru ile para kazanmayı, emeklerinin karşılığını zamanla güzel şekilde almak, mala ve mülke kavuşmak olarak tabir edilir. Rüya sahibinin kendisini yetiştirdiği ve mesleğinde bir numara olabilmek için çok uğraş verdiği, kendisine inanan ve destek veren kimselerin yüzlerini kara çıkarmayacağına delalet eder. Avuç dolusu salatalık çekirdeği görmek, çok sayıda çocuk sahibi olmaya, kendi çocukları dışında fakir ve yardıma muhtaç çocuklara göz kulak olmaya tabir edilir. Bu çocukların eğitimlerine katkıda bulunarak sevap kazanmaya tabir edilir.

Rüyada Salatalık Toplamak

Rüyada Salatalık Toplamak, Rüyasında salatalık topladığını gören kimse için sürekli olan rızka, akışı hiç kesilmeyecek olan paraya, hayatınızın iyiye gideceğine tabir edilir. Dalında görülen salatalık ise cimriliğe işaret etmektedir. Rüyasında salatalık topladığını gören kimse erkek ise, temiz bir kadınla evleneceğine, rüyasında salatalık toplayan kimse kadın ise temiz saf bir adamla evleneceğine tabir edilir.

Rüyada Salatalık Almak

Rüyada Salatalık Almak, Rüyasında salatalık aldığını gören kimse için kaybedilen malların bulunmasına rivayet eder. Rüya tabircileri, rüyasında salatalık aldığını gören kimseler için şu şekilde yorum yapmaktadırlar. Rüya sahibinin önceden tahsil edemediği alacaklarını toplayacağına, ulaşamadığı kapılara rahatlıkla ulaşacağına işaret etmektedir. Rüyasında salatalık aldığını ama aralarından çürük çıktığını gören için kısmetin kapalı olmasına delalet eder. Rüya sahibini istemediği kadar sorunlarla karşılaşacağına, bu sorunlardan kurtulmanın da zaman alacağına delalet eder. Rüyasında salatalığı bir kişiden aldığını görmek, aşkın zamansız olarak uğramasına yorumlanır. Rüyasında manavdan salatalık aldığını görmek, akıl sahibi insanlardan uzak durulmaya delalet eder.

Rüyada Salatalık Turşusu Yapmak

Rüyada Salatalık Turşusu Yapmak, Rüyasında salatalık turşusu yaptığını gören için kimselere söylemeden bazı birikimler yapacağına, bu parayı da ileride ev ya da arsa almak için kullanacağına delalet eder. Rüyasında turşu yapan kimsenin birden fazla evi olacaktır ve kira geliri ile rahat edeceğine yorumlanır. Mal konusunda sıkıntısız bir hayata yorulduğu gibi, dünya zevklerinin hepsinden tatmaya delalet eder.

Rüyada Salatalık Doğramak

Rüyada Salatalık Doğramak, Rüyasında salatalık doğradığını gören kimsenin her türlü üzüntüsünü ve kederini tek başına çözmek için girişimlerde bulunacağına ve mutsuzluk kaynaklarını ortadan kaldırmak adına yeni tedbirler gündeme getireceğine yorumlanır. Salatalık doğrayan kişi iş hayatında emrinde çokça işçi çalıştırır veya kalabalık bir iş yerinde müdür, yönetici gibi makamlara gelir. Her konuda başarılı olmak, geniş vizyonlu biri olarak daima iş hayatının aranan isimleri arasına girmek demektir. Bir kadın bu rüyayı görürse kendi ailesinden gelen bir malın taksim edilmesi, kardeşler arasında eşit şekilde bölünmesi gündeme gelecek demektir.

Rüyada Salatalık Çiçeği Görmek

Rüyada Salatalık Çiçeği Görmek, Rüyasında salatalık çiçeği gören kimsenin kazancının çok olmasına, kimseye muhtaç olmayacağına delalet eder. Rüya sahibinin sevdiklerinden ayrılmayacağına yorumlanır. Rüyayı gören kimse erkek ise eğitim ve iş için yolculuk etmeye tabir edilir.

 Rüyada Nar Yediğini Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Bit Görmek Ne Anlama Gelmektedir?

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.