Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Rüyada Mezar Görmek Ne Anlama Gelir?


02.11.2020
329
Rüyada Mezar Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Mezar Görmek Ne Anlama Gelir? Rüyasında mezar görmek kişi için fakirleşmenin habercisi olmaktadır. Rüyasında mezar gören kimse hapis yatmaya delalet eder. Rüyada görülen mezar iffetin korunamamasına delalet eder. Rüyada evininin önünde mezar gören kimse için kısmetinin daralmasına, aile ile sıkıntılar yaşanmasına yorumlanır. Rüyasında tanıdık birinin mezarını görmek de o kimsenin dualara ihtiyaç duyulduğunun işareti olmaktadır. Rüyada görülen mezar hayra yorulmadığı gibi çokta kötüye yorumlanmamaktadır. Rüya tabircileri tarafından bir kişinin rüyasına mezar girmesinin altında ders manası bulunduğuna tabirdir.

Rüyada Boş Mezar Kazmak

Rüyada Boş Mezar Kazmak, Rüyasında boş mezar kazdığını gören kimse için sıkıntıların artmasına ve sorunların gittikçe artmasına delalet eder. Bazı tabircilere göre rüyada boz mezar kazmak ilim açısından fakir olmaya delalet eder. Rüya sahibi ilim yönünden fakir olduğu için büyük bir hüsrana uğrayabilecektir. Rüyada boş mezar görmenin diğer tabiri ise haram mala itibar etmeye yorulur. Rüya sahibinin elde edeceği haram para ile hayırsız bir işte bulunacağına rivayet edilir.

Rüyada Mezar Taşı Görmek

Rüyada Mezar Taşı Görmek, Rüyada görülen mezar taşı arkadaşın ya da yakın arkadaşının evlilik haberinin alınmasına delalet eder. Rüyada görülen mezarlık ise kişi için en kısa zamanda gerçekleşecek olan nişan ya da evlilik olarak nitelendirilmektedir. Rüyada mezarlık alanı görmek ise iddialı olunan ve ailenin sizinle gurur duyacağı konularda başarı göstermeye delalet eder.

Rüyada Siyah Giyinmek Ne Anlama Gelir? Hakkında bilgi alabilirsiniz.

Rüyada Mezar Yaptırmak

Rüyada Mezar Yaptırmak, Rüyada mezar yaptırdığını gören kişi için dünya malının direkt olarak inşa edilmesine delalet eder. Rüya sahibinin kendisine ev yaptıracağına, bu ev içinde uzun yıllar boyunca mutlu mesut yaşayacağına delalet eder. Rüyasında mezar yaptırdığını gören kimse, kendisi için uygun olan bir kişi ile tanışabilir. Kişi onunla ömür boyunca mutlu olabilir. Rüya yorumcuları bu rüyanın güzel işlere rivayet ettiğini belirtir.

Rüyada Mezarda Uyumak

Rüyada Mezarda Uyumak, Rüyasında mezarda yatıp kalkan kimse fakirleşir, rüya tabircileri rüyasında mezarda uyuduğunu gören kimse için bu durumun hayırlı olmayacağına delalet eder. Rüyasında bir mezar başında sürekli uyukladığını gören kişinin rütbesi düşer ve var olan ilmi ve irfanı gider. Kişi malını hiç tanımadığı kimselere kaptırır, kişi işlediği günahlardan ve yaptığı hatalardan asla ders almaz. Rüyasında mezarda uyumak kişini psikolojik rahatsızlıklar yaşayabileceğine delalet eder. Bilmediği mezarlarda uyuduğunu gören kimse için de tüm mal varlığını kaybetmeye delalet eder.

Rüyada Mezar Sulamak

Rüyada Mezar Sulamak, Rüyasında mezar suladığını gören kimselere göre derde düşmek ve sıkıntılara maneviyat ile çözüm aramak biçiminde yorumlanır. Çözüm arama yoluna giren kimsenin de Allah katında değerli bir insan olduğu ve sorunların da kısa zaman sonra son bulmasına delalet eder. Rüyasında mezar sulamak kişinin huzur içinde yaşamasına, mal ve mülk derdine düşmemesine, kamil insan yolunda ilerlemesine yorum getirilir.

Rüyada Mezara Girmek

Rüyada Mezara Girmek, Rüyada mezara girdiğini görmek heyecan, mutluluk ve sürprizlere tabir edilir. Bir kimsenin rüyada mezara girdiğinin görülmesi ofis içerisinde yer alan küçük bir problem sebebi ile bazı insanlar ile konuşulmasına ve bunun sonucunda ortada olan sorunun çözümlenmesine delalet eder. Rüyada bir kişinin de mezardan çıktığını görmek ise bazı arkadaşlarınızı hayatınızdan atacağınıza ya da onlar ile aranızdaki mesafenizi koruyacağınıza delalet eder. Rüyada mezardan çıkan siz olursanız eğer, bu rüya size birisinin yardımınızı maddi olarak istemediğini ya da birisine yardım edeceğinize tabir edilir.

Rüyada Aile Mezarlığı Görmek

Rüyada Aile Mezarlığı Görmek, Rüyasında aile mezarlığını gören kimsenin çocukları, eş, kardeşleri, anne ve babası ile çok uzun ve mutlu yaşayacağına delalet eder. Rüyada aile mezarlığı görmenin diğer anlamı ise rüya sahibinin eşiyle sürekli olarak güzel bir ilişki kurmasına delalet eder.

Rüyada Mezara Basmak

Rüyada Mezara Basmak, Rüyada mezara bastığını gören kişi günah işlemiş olur. Rüyasında mezara bastığını gören kimse günah işlemeye başlar, büyüklerine karşı saygısız davranmaya başlar, küçüklerine karşı da sevgisiz olmaya başlar. Eski İslam alimleri ise bu sorunun çözümünün ise kişinin oruç tutmasına ve orucun bu kişiyi koruyuculuğa delalet eder.

Rüyada Aile Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Armut Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Deprem Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Kahve Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Krem Görmek Ne Anlama Gelir?

[Toplam: 1   Ortalama: 5/5]

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.