Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Rüyada Lamba Görmek Ne Anlama Gelir?


23.01.2021
132
Rüyada Lamba Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Lamba Görmek Ne Anlama Gelir? Rüyada görülen lamba kişinin hayat çizgisi olarak nitelendirilmektedir. Rüya sahibinin hayatı aydınlık, hayat yolu da uzun olmaktadır. Rüyada lamba gören kişi hayatta hep şanslı ve kısmetli olacak, bilmediği yollara girmeyecek ve tehlikelerden daima uzak ve güvende olacak demektir. Rüyasında lamba gören kimse için bu rüya oldukça hayırlı olmaktadır öyle ki kendisinden ümidi kesilen bir işten ya da bile müjdeli gelişmeler görülmesi anlamına gelir. Rüya sahibinin zor ve sıkıntılı günlerinin geride kalmasına ve bir daha kötü hiçbir olayın yaşanmamasına yorumlanır.

Rüyada Lamba Yakmak

Rüyada Lamba Yakmak, Rüyada lamba yaktığını görmek ışık veren her cisim gibi bu rüyada hayra yorumlanır. Rüyada lamba yakan genç bir erkek için hayırlı duruma düşmek olarak nitelendirilir. Rüyasında lamba yakan kimse istediği işte başarı kazanacaktır. Rüyada lamba yakmak kişi için bilerek ya da bilmeyerek birisini sevindirmeye ya da ona yardım edeceğiniz anlamına gelmektedir. Rüyasında bir lambayı yaktığını gören kimse istediği bir işte başarılı olur. Rüyasında lambayı yakan kişi orta yaşta bir kimse ise hayatta başarıya ulaşmak için tecrübe sahibi bir kimse olduğuna işaret eder. Rüyasında lamba yaktığını gören kişi genç kız ise hoş ve eğlenceli bir ziyafete gitmesine yorumlanır. Rüyada lamba yaktığını gören kişi eğer yaşlı bir kimse ise iyi bir işte beklenmedik derecede talihinin açılacağına tabir edilir.

Rüyada Lamba Kapatmak

Rüyada Lamba Kapatmak, Rüyada lamba kapattığını gören rüya sahibi için elindekini ve avucundakini harcamasına, yastık altında sakladığı altınları bozdurmasına ve bismillah diyerek yeni bir işe atılmasına tabir edilir.

Rüyada Kapı Görmek Ne Anlama Gelir? Hakkında bilgi alabilirsiniz.

Rüyada Lambaları Söndürmek

Rüyada Lambaları Söndürmek, Rüyasında lambaları söndürdüğünü gören kişi için mal biriktirmek olarak nitelendirilir. Rüya sahibinin tasarruf ederek mal biriktireceğine tabir edilir. Bazı kimselere göre de lambaları söndürmek, bekar kimselerin boş boğazlığı yüzünden boşboğazlığı yüzünden itibar kaybetmeye tabir edilmektedir. Evli bir kadının lamba söndürdüğünü görmesi o kişinin çenesi yüzünden kıymet kaybetmeye tabir edilir.

Rüyada Lamba Bulmak

Rüyada Lamba Bulmak, Rüyasında lamba bulan ya da satın alan kişi, güç ve şeref sahibi bir kadınla evlenecektir. Rüyada bir kadının lamba alması ya da yakması da iyi ve zengin bir erkek ile evlenmesi olarak nitelendirilir. Rüyada lambayı söndürerek üfleyen kişi bekar ise boşboğazlığı yüzünden itibar kaybedecektir. Rüyasında lambayı söndüren kişi evli olmayan bir kadın ise çenesinin düşüklüğü yüzünden o kişide kıymetini kaybeder.

Rüyada Lambanın Bozulması

Rüyada Lambanın Bozulması, Rüyada lambanın bozulduğunu görmek lambanın kendisi ile tabir edilir. Rüyada lambanın bozulması kişi için çevreden gelen olumsuz görüşlere rağmen rüya sahibinin keyfinin ve huzurunun yerinde olması, hayatında herhangi bir sorun olmaması olarak yorumlanır.

Rüyada Bozuk Lamba Görmek

Rüyada Bozuk Lamba Görmek, Rüyasında bozuk lamba görmen kişinin işlerinin bozukluğuna, lambanın şişesini kırık ya da çatlak görmek şöhret ve servet eksikliğine yorumlanır. Lambanın fitilini kısa görmek ise kişinin saygınlığının azalacağına, lambanın fitilinin uzun görmek ise hayır ve menfatin çokluğuna işaret eder.

Rüyada Gaz Lambası Görmek

Rüyada Gaz Lambası Görmek, Rüyasında gaz lambası gören kişi hayır yapmaktan hoşlanacaktır. Rüyada gaz lambası görmek namuslu bir kadına, bazen de zengin bir erkeğe tabir edilir. Rüyada gaz lambası görmek evlenmeye, iyi bir mevki edinmeye işaret eder. Bazı yorumculara göre rüyada gaz lambası görmek de lambanın yandığını görmek, rüya sahibinin sıkıntılardan kurtularak ferahlamasına delalet eder.

Rüyada Sokak Lambası Görmek

Rüyada Sokak Lambası Görmek, Rüyada görülen sokak lambası billur ve camdan bir lamba ise Allah’ın emirlerine uyarak ibadet etmeye, namazda ve niyazda bulunmaya delalet eder. Bazı rüya tabircilerine göre de rüyada sokak lambası görmek o bölgede bolluk olacağı anlamına gelir. Bazı durumlarda sokak lambası ise hayırlı bir eşe ve huzurlu bir aileye tabir edilir.

Rüyada Renkli Lambalar Görmek

Rüyada Renkli Lambalar Görmek, Rüyasında hangi renkte görülürse görülsün rüyada lamba görmek hayırlara vesile olacak gelişme olarak nitelendirilir. Rüyada mavi lamba görmek, işlerinizde yücelmeye tabir eder. Rüyada görülen kırmızı lamba ise erkekler ve kadınlar için de hayra yorumlanır. Rüyada görülen pembe lamba rızkının artmasına, sarı lamba ise söz sahibi birinden menfaat elde edeceğiniz anlamına gelir. Rüyada görülen mor lamba da dünyevi eğlenceler ile vakit geçireceğinize, siyah lamba da lambaların miktarı kadar mal elde edeceğinize ve muradınıza ermeye yorumlanır.

Rüyada Kırık Lamba Görmek

Rüyada Kırık Lamba Görmek, Rüyada görülen kırık lamba işinden ayrılmaya yorumlanır. Rüyayı gören kişi bazen de günah işler ve bu günahtan tövbe edecek olmaktadır. Rüyada lambanın kırılması bir felaket olarak nitelendirilir. Rüyada lambanın çatlaması ya da kırılması bir felaket olarak yorumlanır. Rüyada lambayı çatlak ya da kırık görmek de kişinin mevkiinde eksiklik olacağına tabir edilir. Rüyada kırık lambanın yanması da oldukça çok fayda görmesi olarak yorumlanır.

Rüyada İbrik Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Köprü Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Toprak Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Köstebek Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Oruç Tutmak Ne Anlama Gelir?

Rüyada Kuruyemiş Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Kazak Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Kabak Çekirdeği Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Cımbız Görmek Ne Anlama Gelir?

[Toplam: 1   Ortalama: 5/5]

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.