Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Rüyada Kuru Soğan Görmek Ne Anlama Gelir?


25.09.2020
399
Rüyada Kuru Soğan Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Kuru Soğan Görmek Ne Anlama Gelir? Rüyada görülen kuru soğan gözyaşı ve keder olarak tabir edilmektedir. Rüya sahibi zorluk içerisine düşecek ve kötü haber alacak, kendisine büyük endişe ve huzursuzluk verecek sözler işitecek demektir. Rüyasında kuru soğan gören kimse ekmeğini taştan çıkaracak kadar güçlü kimse olmaktadır. Rüyasında kuru soğan gören kimsenin rahatı ve kazancı oldukça yerindedir. Bu nedenle rüya sahibinin sevenden çok sevmeyeni mevcuttur. Rüya sahibinin çevresinde yer alan kimseler, onun kalkınmasına mani olmak isteyen kem gözlü ve kötü kimselerden oluşmaktadır. Etrafında yer alan bu kimseler iyi niyetli kimseler olmadığı için rüya sahibinin tam tersi görüşe sahip kişiler olmaktadırlar.

Rüyada Soğan Doğramak

Rüyada Soğan Doğramak, Rüyada soğan doğradığını görmek hayra yorumlanmamaktadır. Rüyayı gören kimse için hastalanacağına ve iyileşme sürecinin çok uzun sürmesine işaret etmektedir. Verilmiş olan sırların ortalığa dökülmesi sonucunda yaşanacak bir kriz nedeni ile aile içerisinde meydana gelecek tartışmalara ve ele güne rezil olunmasına tabir edilir. Rüyada soğan doğradığını gören kimseler evliliklerini bozacak yanlış hareketlerde bulunur ya da eşleri tarafından pek onaylanmayan alışkanlıklar edinirler. Çocuğu olan kimselerin eğitimleri ile ilgili sıkıntılar yaşamasına, yeni evli olan çiftlerinde bebek sahibi olabilmek için tedavi sürecine başlamak zorunda kalacaklarına tabir edilir. Rüyada soğan doğramak pişmanlık olarak yorumlanmaktadır, kişinin söylediği yalanlar nedeni ile vicdanının sürekli rahatsız olmasına, geceleri uyuyamadığına ve bulduğu ilk fırsatta her şeyi anlatmak için fırsat yakalamaya çalıştığına yorumlanmaktadır.

Rüyada Kuru Soğan Yemek

Rüyada Kuru Soğan Yemek, Rüyada kuru soğan yediğini görmek rüya sahibinin sır gibi sakladığı bazı durumların açığa çıkacağına yorumlanır. Tüm sırların ortaya çıkacağına ve ağızlara sakız haline gelmesi şeklinde tabir edilmektedir. Bu nedenle çevrenizde yer alan kimselere sırlarınızı anlatırken, çevrede yer alan kimselere çok dikkat edilmesi gerektiği hakkında uyarıcı niteliğe sahip olmaktadır.

Rüyada Kuru Soğan Toplamak

Rüyada Kuru Soğan Toplamak, Rüyada kuru soğan topladığını görmek rüya sahibinin cefakar biri olduğuna, çektiği çileye rağmen şikayet etmediğine, dert yanmadığına ve kimseye tek kelime etmediğine delalet etmektedir. Rüya sahibi kendisine acı veren olayları da sözleri de içinde biriktirdiğine delalet etmektedir.

Rüyada Çürümüş Kuru Soğan Görmek

Rüyada Çürümüş Kuru Soğan Görmek, Rüyasında çürümüş kuru soğan gören kimsenin üzüntülü durumlarında yavaş yavaş sona gelindiğini bildiren bir rüya olsa da yinede de sevinmek için erken olduğuna ve kişinin rehavete kapılmamasına yorumlanmaktadır. Maddi açıdan sıkıntı çeken kimselerin ellerine geçen parayı oldukça dikkatli kullanmaları gerektiğine, ele geçen şansın bir daha tekrarlanmayacağına tabir edilir. Rüya sahibinin bu nedenle eline geçen fırsatları iyi bir şekilde değerlendirmesi gerektiğine tabir edilmektedir. Rüyada çürümüş soğan gören orta yaş üzerindeki erkekler için evlatları ile aralarında çıkacak bazı sorunlara işaret etmektedir. Rüya sahibinin güç kaybetmesine ve itibarının zedeleneceği durumlar içerisine gireceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada Kuru Soğan Soymak

Rüyada Kuru Soğan Soymak, Rüyada kuru soğan soyduğunu görmek rüya sahibinin mutlu olmamasına rağmen, çevresinde mutluymuş gibi görüntü vermesini anlatmaktadır. Etrafında sahte gülücükler saçtığına, ancak fakat çok büyük bir keder içerisinde olduğuna yorumlanır.

Rüyada Soğan Pişirmek

Rüyada Soğan Pişirmek, Rüyada soğan pişirdiğini gören kimsenin arkadaşları nedeni ile girdiği kötü ortamlara yorumlanır. Fakat rüya sahibinin bu kötü ortamları bırakacağına ve kendini yeniden toparlayacağına yorumlanmaktadır. Rüya sahibinin yeniden sağlıklı ve düzenli bir yaşama döneceğine, ailesi ile daha fazla vakit geçireceğine tabir olunur.

Rüyada Soğan Tarlası Görmek

Rüyada Soğan Tarlası Görmek, Rüyada soğan tarlası görmek pek çok projenin gerçekleştirilip, kısa zamanda oldukça çok yol alacağına ve işlerin çok iyi bir hal alacağına delalet eder. Verilen sözlerin tutulmasına, rüya sahibinin mal mülk sahibi olmasına ve eşlerin maddi sebeplerden dolayı yaşanan tartışmaların tatlıya bağlanacağına işaret etmektedir. Rüya sahibinin ünlü bir kişi ile ortaklık kurarak iş dünyasında birkaç adım öne geçeceğine yorumlanır. Rüyada soğan tarlası satın almak, uzun zamandır hayali kurulan bir mevkiye ulaşılacağına, akıllıca adımlar atılacağına ve rakiplerinin üzüleceği bir karar alınacağına delalet etmektedir.

Rüyada Soğan Kabuğu Görmek

Rüyada Soğan Kabuğu Görmek, Rüyada soğan kabuğu gören kimse için bilgi birikimini ve bilgiyi biriktirmek, saklamak ve geri çıkarmak için doğuştan gelen yeteneği temsil etmektedir. Daha fazla ve her zaman için daha fazlasını öğrenmek istemeniz, yaşamdaki kendi yerinizi geçerek çağrınızın ve kaderinizin ne olduğunu sorgulamanızı da sağlayabilir. Rüyada görülen soğan kabuğu görmek, eşini ya da sevgiliniz ile zor, sıkıntılı bir dönemden geçmeyi belirtmektedir. Rüyada soğan kabuğu görmek, diğer tarafın bir şekilde sadık kalmadığına, yüksek bir ihtimal ile sizi aldattığına ya da ilişkiyi tehlikeye atacak kadar büyük bir eylemde bulunduğuna işaret eder. Rüyada soğan kabuğu görmek size yakın olan kimsenin size ihanet etmesinden ya da size uygun olmayan bir şekilde davranmasının ardından yaşayacağınız üzüntüye tabir edilmektedir.

Rüyada Tarladan Kuru Soğan Toplamak

Rüyada Tarladan Kuru Soğan Toplamak, Rüyada tarladan kuru soğan topladığını görmek rüya sahibi için hafif bir hastalık yaşamak ve kısa bir süre de olsa yaşanılan şehirden uzaklaşmak anlamına gelmektedir. Temiz hava almak, ruhsal açıdan iyi hissetmek isteyen rüya sahibinin, hayata ara vererek yalnız kalmasına işaret etmektedir.

Rüyada Kedi Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Altın Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Domates Görmek Ne Anlama Gelir?

[Toplam: 2   Ortalama: 5/5]

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.