Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Rüyada Kümes Görmek Ne Anlama Gelir?


26.10.2020
325
Rüyada Kümes Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Kümes Görmek Ne Anlama Gelir? Rüyada kümes görmek rüya sahibi için özlemiş olduğu huzura ve mutluluğa, hayalini kurduğu sıcak yuvaya kavuşacağı anlamına gelmektedir. Rüya sahibinin hayalleri süsleyen bir hayat yaşayacağına, zenginliğine, rahatlığına ve kolaylığına delalet etmektedir. Rüya sahibi için elinin sıcak sudan soğuk suya değmeyecek kadar güzel bir yaşantısının olmasına, malının ve parasının da fazlası ile yerinde olacağına yorumlanır. Rüya sahibinin bir ömür boyu lüks içerisinde yaşamaya yetecek kadar malının ve parasının olacağına tabir edilir.

Rüyada Kümeste Civciv Görülmesi

Rüyada Kümeste Civciv Görülmesi, Rüyasında kümeste civciv olduğunu gören kimse için uzun zamandan beri üzerinde düşündüğü bir işten dolayı oldukça hayırlı kimseler ile irtibat kurmaya delalet eder. Sorunlu olan bir işin tıkır tıkır işler hale geleceğine, zor zamanlar geçirmelerine, çok büyük tartışmaların ve kavgaların yaşanmasına ve daha kötü durumda olanlar için yardım eli uzatılacağına delalet eder. Kişinin yıllar sonra rahat yüzü göreceği ve insanların hayran kalacağı işler ortaya koymaya delalet eder.

Rüyada Kümesten Yumurta Toplamak

Rüyada Kümesten Yumurta Toplamak, Rüyada kümesten yumurta toplamak zenginlik, makam, ün ve itibar anlamına gelir. Rüya sahibin emek verip, inandığı ve üzerinde çok çalıştığı işlerden yana kendisine hayır geleceği şeklinde tabir edilir. Helal kazanç olarak kabul edilir.

Rüyada Yonca Görmek Ne Anlama Gelir? Hakkında bilgi alabilirsiniz.

Rüyada Kümes Dolusu Tavuk Görmek

Rüyada Kümes Dolusu Tavuk Görmek, Rüyada kümes dolusu tavuk görmek rüya sahibinin arkadaşları, dostları ve akrabaları ile birlikte bir araya gelerek kafa dağıtmaya delalet eder.

Rüyada Kümeste Tilki Görmek

Rüyada Kümeste Tilki Görmek, Rüyada kümeste tilki görmek kötü durumların ortadan kalmasına ve yeni mülkler satın alınmasına delalet eder. Rüya sahibinin evine ve evliliğine kara bulutlar çökmesine delalet eder.

Rüyada Kümesin İçine Girmek

Rüyada Kümesin İçine Girmek, Rüyada kümesin içine girmek bir ömür boyu mutluluğu garantilemiş olacağına, masrafların altında kalacağına, bir sebeple bazı kişilerden azar işitileceğine yorumlanmaktadır. Rüya sahibi tarafından zarar edilen bir olayın kısa süre içerisinde düzgün bir şekilde gerçeğe döneceğine delalet eder.

Rüyada Kümeste Uyumak

Rüyada Kümeste Uyumak, Rüyasında kümeste uyuduğunu gören kimsenin oldukça rahat ve hayırlı işlere gireceğine yorumlanmaktadır. Rüya sahibinin çok üzücü ve geri dönüşü olmayan hatalar yapmasına delalet eder. Rüya sahibinin aynı zamanda da büyük mutluluk duymasına delalet eder.

Rüyada Kümes Hayvanı Görmek

Rüyada Kümes Hayvanı Görmek, Rüyada kümes hayvanı gören kimse için çok zorluk ve çok sıkıntı çekse bile çalışkanlığı sayesinde istediği kariyere ulaşacağına delalet eder.

Rüyada Kümes Temizlemek

Rüyada Kümes Temizlemek, Rüyasında kümes temizlediğini gören kimse hastalığından, borcundan ve hatta kafasına yer alan soru işaretlerinden, korkularından ve çaresizliğinden kurtulacaktır. Rüya sahibi günahlarından dolayı tövbekar olacak ve yaşamış olduğu huzursuzluk mevzusunu içinden atmayı başaracaktır.

Rüyada Kümes Yapmak

Rüyada Kümes Yapmak, Rüyasında kümes yaptığını gören kimsenin aile kurmasına delalet etmektedir. Rüya sahibinin yaşayacağı aile saadetine tabir edilir. Rüya sahibinin sessiz sedasız, huzur içinde, geçim derdi olmadan eşi ve çocukları ile mutlu ve mesut olacağı yuva şeklinde tabir edilmektedir.

Rüyada Temiz Kümes Görmek

Rüyada Temiz Kümes Görmek, Rüyasında temiz kümes görmek kişinin sevdiği kişiler için çok üzülmesine, projenin ve fikirlerinin beklediği talebi görmemesine tabir edilir. Rüya sahibinin herkes ile arasında oldukça dürüst bir ilişki olmasına, kişinin evli olması durumunda ise istediği ve arzu ettiği şeylere kavuşacağına delalet eder.

Rüyada Köpek Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Eşini Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Fare Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Yumurta Görmek Ne Anlama Gelir?

[Toplam: 1   Ortalama: 5/5]

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.