Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Rüyada Köstebek Görmek Ne Anlama Gelir?


04.11.2020
329
Rüyada Köstebek Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Köstebek Görmek Ne Anlama Gelir? Rüyasında köstebek gören kimse için çevresinde yer alan iyi niyetli kimselere tabir edilmektedir. Bu kişiler her zaman için rüya sahibine iyi düşünceleri olan ve bulunduğu yerden çok daha iyi konumlara gelmesini isteyen kişilere delalet etmektedir. Rüya sahibi ağladığında ağlayan, o güldüğünde gülen gerçek dostlarının ellerinden geldiği sürece, imkanlarının da elverdiği zaman zarfında kişiye her zaman destek olan insanlar olarak tabir edilmektedir.

Rüyada Köstebek Yuvası Görmek

Rüyada Köstebek Yuvası Görmek, Rüyasında köstebek gören kişinin kendisi için kazançlı ve hayırlı olacak, kişinin ikna olduğu bir iş için güvendiği kimseler ile ortaklık yapacağına delalet eder.

Rüyasında Köstebek Yiyen Kimse Görmek

Rüyasında Köstebek Yiyen Kimse Görmek, Rüyasında köstebek eti yiyen kimse fasık birisinin gıybetini yapacaktır. Rüyada görülen köstebek duvar delen hırsıza işaret eder. Rüyasında köstebek görmek kişi için günah, eziyet, toplantı, zevce ve evlada tabir eder. Rüya sahibinin alacaklı olduğu kimse kaçmış ise o kişiyi yakalayacaktır. Rüyada köstebek görmek zillete, buğz ve davete bazen de aksaklığa işaret eder. Köstebek eti yiyen kimse için haram rızka delalet eder.

Rüyada Köstebek Yakalamak

Rüyada Köstebek Yakalamak, Rüyasında köstebek yakalayan kimse için kişinin sıkıntılardan kurtulmasına delalet eder. Rüya sahibinin ferahlamasına, huzuruna, mutluluğa ermesine delalet eder.

Rüyada Ders Çalıştığını Görmek Ne Anlama Gelir? Hakkında bilgi alabilirsiniz.

Rüyada Köstebek Yavrusu Görmek

Rüyada Köstebek Yavrusu Görmek, Rüyasında köstebek yavrusu gören kimsenin öfkeleneceği sölşer işitmesine ya da kötü haberler almasına delalet eder.

Rüyada Köstebek Öldürmek

Rüyada Köstebek Öldürmek, Rüyasında köstebek öldürdüğünü gören kişinin hayatı ile ilgili alacağı yeni kararlara, kişinin geleceği için atacağı yeni ve hayırlı adımlara delalet etmektedir. Rüya sahibinin ileride bol bol meyvelerini toplayabileceği işin şimdiden yatırımını yapmasına tabir edilir.

Rüyada Köstebek Olmak

Rüyada Köstebek Olmak, Rüyasında köstebek olduğunu gören kimse için dostlarına ve çevresindeki kişilere arada sırada yalan söylediği ve bunu yaparkenki amacının da onları güldürmek olduğuna delalet eder. Rüya sahibinin etrafına neşe saçan birisi olduğuna tabir edilir.

Rüyada Köstebek Deliği Görmek   

Rüyada Köstebek Deliği Görmek, Rüyasında köstebek deliği gören kişi için dinine çok önem verdiğini ve kişinin hayatına dinine göre yön verdiğine delalet etmektedir. Kişi namazlarını kaçırmamaya özen gösterir ve hayırlı evlat sahibi olacaktır.

Rüyada Mezar Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Siyah Giyinmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Badem Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Gömlek Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Şeker Görmek Ne Anlama Gelir?

[Toplam: 1   Ortalama: 5/5]

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.