Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Rüyada Kolonya Görmek Ne Anlama Gelir?


24.09.2020
401
Rüyada Kolonya Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Kolonya Görmek Ne Anlama Gelir? Rüyada kolonya görmek rüya sahibi için sıkıntı içinde olduğuna ve bu sıkıntının bir süre daha devam edeceğine işaret eder. Rüyada güzel kokulu kolonya görmek sevince, ferahlık ve övgüye işaret olarak yorumlanır. Bazı rüya tabircileri rüyada kolonya görmenin ve koklamanın, sıkıntıya ve sıkıntı içinde bulunmaya işaret olduğunu belirtmiş olmaktadırlar. Rüyada kolonya görmek, yeni bir iş fırsatına ya da mal, mülk edinmeye delalet eder. Rüyada görülen kolonya temiz, güzel ve şeffaf şişede olması durumunda da rüya sahibinin sağlığının yerinde olduğunu gösterir.

Rüyada Kolonya Sürmek

Rüyada Kolonya Sürmek, Rüyada kolonya sürdüğünü gören kimse için toplumda itibar sahibi olunmaya, herkesin sevgisini kazanmaya ve ailesinin göğsünü kabarmaya delalet eder. Rüya sahibinin oldukça önemli ve büyük işlere imza atacağına ve hayatı boyunca daima başarılı olacağına dair yorumlanmaktadır.

Rüyada Limon Kolonyası Görmek

Rüyada Limon Kolonyası Görmek, Rüyasında limon kolonyası görmek yaptığınız bir hatayı kısa sürede telafi edeceğinize, kaybettiğiniz bir şeyi çalışarak geri kazanacağına ve ailenin desteğinin her zaman için arkada olacağına işaret etmektedir. Mesleği ile her zaman her ortamda saygı gören biri olmaya ve sözüne güvenilen bir insan olacağınıza delalet eder.

Rüyada Kolonya İçmek

Rüyada Kolonya İçmek, Rüyada kolonya içtiğini görmek haram mal olarak yorumlanmaktadır. Rüyayı gören kimsenin hak etmeden, alın teri dökmeden, emek harcamadan, hazırdan kazanmanın planını yaparak, hile ve fesat ile elde ettiği kazanca ve mal varlığına tabir edilmektedir.

Rüyada Kolonya Almak

Rüyada Kolonya Almak, Rüyasında kolonya aldığını görmek, aradığınız aşkı bulmaya, gönül kapılarını aralayan birilerinin olacağı ve bu kişi ile uzun süre mutlu olacağınız bir birlikteliğe imza atacağınıza ifade etmektedir. Sevdiğinize kavuşmak, mesut ve bahtiyar olmak, dert ve elem görmemek anlamını taşımaktadır. Rüyada kolonya görmenin tabiri ise ailenin görüşüne ihtiyaç duyacağınız bir olay yaşayacağınız anlamına gelmektedir. Bir işe başvuruda bulunmadan önce aile büyüklerinden tavsiye alacağınıza ve buna göre hareket edip başarılı olacağınıza işaret eder.

Rüyada Kolonya Şişesinin Kırılması

Rüyada Kolonya Şişesinin Kırılması, Rüyada kolonya şişesinin kırılması maddi zarara yorumlanır. Rüya sahibinin kazancından yana şansının ve kısmetinin kapanacağı, elinin dara ve yokluğa düşeceği, çok zor günler yaşayacağı ile açıklanmaktadır.

Rüyada Misafire Kolonya Dökmek

Rüyada Misafire Kolonya Dökmek, Rüyada misafire kolonya dökmek yardımsever birisi olduğunuzu, zengin ve fakir gözetmeden insanlara küçük iyilikler yapacağınıza, herkesi mutlu etmek için çabalayan bir insan olacağınıza delalet eder. Vicdan sahibi ve merhametli bir kişi olduğunu, kimin yardıma ihtiyacı olsa seve seve yardıma koşan biri olduğunuzu göstermektedir.

Rüyada Dolu Kolonya Şişesi Görmek

Rüyada Dolu Kolonya Şişesi Görmek, Rüyada dolu kolonya şişesi gören kimse için bundan sonraki hayatının bolluk ve bereket dolu olacağına, dert ve kederden yana bir sıkıntınızın olmayacağına, paranın değerini bilen ve sevdikleriniz için paranızı harcayan biri olacağınıza işaret eder. Rüyada dolu kolonya şişesi görmek bu yıl içinde hafif ve atlatılması kolay bir hastalık yaşayacağınıza, bu durumdan ders çıkarıp sağlığınıza daha fazla önem verilmesi gerektiğine tabir edilir. Ayrıca rüya sahibinin rutin sağlık kontrollerini aksatmayacağına delalet eder.

Rüyada Kolonya Koklamak

Rüyada Kolonya Koklamak, Rüyada kolonya kokladığını görmek şifa bulmaya, dertlerden ve hastalıklardan kurtulmaya delalet eder. Rüya sahibinin hafiflemesine, esenlik ve huzur bulmasına, hayatının olumlu yönde değişmeye başlamasına, sevdikleri ile kucaklaşarak, özlem giderilmesine yorumlanır.

Rüyada Kolonya Şişeleri Görmek

Rüyada Kolonya Şişeleri Görmek, Rüyada kolonya şişeleri görmek hayırlı ve bol rızık getiren bir rüya olarak tabir edilmektedir. Çalıştığınız işte kat kat para kazanacağınıza, Allah’a verdiği nimetler için sürekli olarak şükür ettiği için malınızın bollaşacağına delalet eder. Rüya sahibinin mallarının bir kısmını fakir fukaraya dağıtacağına delalet eder. Rüyada kolonya şişeleri görmek, bereketli bir döneme girdiğinizi ve yaptığınız yatırımların tarafınıza kat kat geri döneceğine tabir edilir.

Rüyada Kuş Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Düşmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Mısır Yediğini Görmek Neye Yorumlanır?

[Toplam: 1   Ortalama: 5/5]

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.