Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Rüyada Kedi Görmek Ne Anlama Gelir?


28.08.2020
414
Rüyada Kedi Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Kedi Görmek Ne Anlama Gelir? Rüyasında kedi gören kimse için çocuk sahibi olmaya delalet eder. Rüyayı gören kimse kadın ise eşinden dolayı biraz sıkıntı çekmeye, çevresinde düşmanların olacağına tabir edilir. Rüyada kedi görmek oldukça laubali ve etrafında yer alan insanları kandıran, samimiyetsiz iki yüzlü erkek olarak yorumlanır. Bir diğer rüya tabiri ise rüyada kedi görmek, kişi anne ise çocuğuna karşı gereğinden fazla zorlayıcı davranması, onun eğitimi adına onu sıkacak bir şekilde gereksiz çaba sarf etmesine tabir edilir.

Rüyasından kedi görmenin tabiri, rüyanın devamı ile ilgili olarak doğrudan alakalı olmaktadır. Rüyada bir kedinin kendisine tısladığını gören bir kimse düşmanının açıkça tanımasına tabir edilir. Rüyada görülen kedi rüya sahibinin gözlerinin içerisine bakıyor ve dişlerini gösteriyor ise dost zannettiği bir kişinin kendisine gerçek yüzünü göstereceğine tabir edilir. Kişinin şüphelendiği kimseler var ise gözden geçirmesi gerekmektedir. Rüyasında yatağının üzerinde birden fazla kedi gören kimse, ev hayatında mutsuzluklar ile karşılaşacağı anlamına gelmektedir.  Rüyayı gören kimsenin eşi ile arasının açılacağına, bekar ve sevgilisi var ise sürekli olarak olumsuzluklar yaşayacağına tabir edilir.

Rüyada Siyah Kedi Görmek

Rüyada Siyah Kedi Görmek, Rüyada siyah kedi görmek rüya sahibi için herhangi bir sebepten dolayı, kalbinde tarif edilemeyen bir sıkıntı hissedeceğine, bu nedenle de sürekli olarak huzursuzluk içerisinde içersinde olacağına, diken üstünde bir yaşam sürmeye ve bu sıkıntılardan kurtulmak adına problemin çıkış noktasının bulunması gerektiğine tabir edilir.

Rüyada Beyaz Kedi Görmek

Rüyada Beyaz Kedi Görmek, Rüyada beyaz kedi görmek rüya sahibinin aile yaşamında ve iş yaşamında oldukça sorunlu, sıkıntılı ve zor zamanların yaklaşmakta olduğunun habercisi olmaktadır. Rüya sahibi için bu durumda, sabır ve azim göstererek bu problemlerden kurtulacağına yorumlanır. Aynı şekilde, karşılaşılacak olan sorunlar karşısında sabır gösterilmesi halinde refaha ulaşılacağına delalet eder.

Rüyada Kedi Yavrusu Görmek

Rüyada Kedi Yavrusu Görmek, Rüyada kedi görmek genel olarak yer altı dünyası ile üst dünya arasındaki kapıların bağımsızlığını, büyüsünü, serbest düşünürlerini, birçok yaşamı, savaşma yeteneğini ve görünmez koruyucularını temsil etmektedir. Rüyada görülen kedi rüyada dahi dikkat çekmeye çalışmaktadır. Böylece size rehberlik sunmak adına burada olduklarını fark edersiniz. Rüyada görülen kedi yavrusu hayatınızın bir anda iyiye doğru yöneleceğine işaret eder. Şu anki hayatınızda ortaya çıkan efsanevi ve büyülü zamanı çevreleyen bir mesaj alınmaya delalet eder. Bu durumda bağımsız ve özgür düşünce her zamankinden daha da önemli olmaktadır. Monoton hayattan sıkılanlar için oldukça iyi haber olmaktadır.

Rüyada Sarı Kedi Görmek

Rüyada Sarı Kedi Görmek, Rüyada sarı kedi gören kimse daha önce düşmediği hatalara düşecek, çevresindeki insanlar ile arasının bozulacağına, onlardan tepki gelecek davranışlar yapacağına delalet eder. Rüyayı gören kimsenin iyi niyetli olmayan kimselerle birlik olmaya ve kalkışılacak işlerde olumsuz sonuçlar doğurmaya, sıkıntı yaşamaya ve kendini tehlikeye sokmaya delalet eder.

Rüyada Yavru Kedi Beslemek

Rüyada Yavru Kedi Beslemek, Rüyada yavru kedi beslemek rüya sahibinin yardım etmiş olduğu bireylerin zamanı gelince iş yaşamında yapacakları şeyler adına, para bakımından her zaman yardımcı olacağına delalet eder. Rüya sahibinin her zaman yardımsever olduğunu ve ihtiyacı olan bireylere destek olacağına delalet eder.

Rüyada Yavru Kedi Sevmek

Rüyada Yavru Kedi Sevmek, Rüyada yavru kedi sevmek rüyayı gören kimsenin kendisi ile barışık birisi olduğuna, yaşama olumlu yönlerden baktığına ve en kötü zamanlarda dahi umudunu kaybetmediğine ve yoluna devam ettiğine tabir edilir.

Rüyada Dişi Kedi Görmek

Rüyada Dişi Kedi Görmek, Rüyada dişi görmek bireyin kendisine fayda sağlamasına fakat bir başka açıdan da zararının görüleceği birine işaret etmektedir. Rüyada dişi kedi görmek, kötü karaktere sahip bir kadın şeklinde de tabir edilir. Rüyada görülen dişi kedi eğer evcil bir kedi ise görülen rüya sıkıntılardan kurtulmanın habercisi olmaktadır. Rüyada görülen dişi kedi eğer sokak kedisi ise çevreden birisinin davranışlarının ve tavırlarının sonucu şeklinde problemli bir vaziyetle karşı karşıya kalınacaktır. Rüyada görülen dişi kedi haneye bereket anlamı getirmektedir.

 Rüyada Balık Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Kuş Görmek Ne Anlama Gelir?

[Toplam: 1   Ortalama: 5/5]

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.