Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Rüyada Kaz Görmek Ne Anlama Gelir?


18.09.2020
395
Rüyada Kaz Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Kaz Görmek Ne Anlama Gelir? Rüyada kaz görmek güzel ahlaka, iyiliğe, dostluğa, ele geçirilecek olan paraya, helal mala, hayır ve berekete tabir edilir. Rüyada kaz görmek genelde ululuğa, mevki, makama, mertebenin yüceliğine ve iyilikle tanınmaya işaret etmektedir. Rüyada görülen kaz, zevceye ve hizmetçiye delalet etmektedir. Bazı durumlarda kaz rüyası görmek, kadir ve kıymetli, takva ve vefa sahibi, ibadet ehli ve iffetli olan birtakım kimseler olarak tanımlanmaktadır. Rüyada kaz görmek mal ve nimet ile tabir olmaktadır. Rüyada görülen kaz güzel ahlaklı, iffetli ve insanlar için hayır dileyen kimselere, evin hanımına delalet etmektedir. Bir yerden kaz sesleri işitmek, o bölgede meydana gelecek üzücü gelişmelere delalet eder. Rüyada kaz görmek çevrenizde sizden faydalanmak isteyen kişiler var demektir. Kirmani’ye göre de rüya da kaz ve ördek görmek, asil bir aileye mensup zengin ve gösterişli bir kadın ile tabir olunmaktadır. Asil bir aileye mensup zengin ve kerem sahibi bir adama delalet eder.

Rüyada Kaz Avlamak

Rüyada Kaz Avlamak, Rüyada kaz avlamak rüya sahibinin zorla da olsa kendi nasibini kazanması anlamına gelmektedir. Rüyayı gören kimse erkek ise yaptığı işin karşılığını alması olarak yorumlanmaktadır. Genelde bu rüya daha önceleri çekilen bir sıkıntının ve kaderin habercisi olmaktadır. Rüyayı gören kimse daha önceleri maddi anlamda bir sıkıntı yaşamış ise bu sıkıntısını gidermesi ve borçlarını ödeyerek feraha çıkması şekilde yorumlanmaktadır.

Rüyada Kaz Kesmek

Rüyada Kaz Kesmek, Rüyada kaz kesmek rüya sahibi tarafından iyi olarak görülmek, olayların sonucunun kötüye varılması anlamına gelmektedir. Bazı rüya tabircileri ise bu rüyayı kişinin sevinç ve mutlulukla girdiği olaylardan hüsranla ayrılmasına yorumlanmıştır. Genel olarak rüyanın yorumu maddi kayıp olarak nitelendirilmektedir. Olaylardan sonra rüya sahibinin hanesinde bir mutsuzluk yaşaması ve kedere boğulması anlamına gelmektedir. Çoğu zamanda bu durum da maddi anlamda kişinin bir borca girmesi olarak tabir edilir.

Rüyada Kaz Öldürmek

Rüyada Kaz Öldürmek, Rüyada kaz öldürmek rüya sahibinin nasibini kısmasına, kısmetlerini eli ile itmesine delalet etmektedir. Rüya sahibine gelen iş haberleri ya da güzel bir haber olabilmektedir. Fakat bu durum rüya sahibinin gelen haberleri değerlendirmemesi ve geri çevirmesi anlamına gelmektedir. Bu nedenle rüya sahibinin aradığı berekete ve mutluluğa erişememesi olarak tabir edilir.

Rüyada Kaz Yumurtası Görmek

Rüyada Kaz Yumurtası Görmek, Rüyada kaz yumurtası görmek genelde evlilik, sağlık ve bebek haberi şeklinde nitelendirilmektedir. Hiç beklenmedik bir haberin haneye ulaşması ve bu nedenle hane içinde büyük bir sevincin yaşanması anlamına gelmektedir. Bazı rüya yorumcuları da bu rüyayı uzaklardan gelen bir kişi ya da mutlu bir haber olarak da açıklanabilmektedir.

Rüyada Kaz Sevmek

Rüyada Kaz Sevmek, Rüyada kaz sevmek genelde kişiye gelen bir kısmet olarak değerlendirilmektedir. Rüyayı gören kimse bekar ise kısa zamanda hayırlı bir evlilik yapmaya delalet eder. Evli olan kimselerin de bir bebek haberi almasına yorumlanır. Rüya tabircileri bu rüyayı haneye gelen büyük ve müjdeli bir haber olarak yorumlamaktadırlar.

Rüyada Kaz Yakalamak

Rüyada Kaz Yakalamak, Rüyada kaz yakalamak rüya sahibinin aradığı kısmete ve nasibine erişmesine tabir edilir. Özellikle de rüya sahibi için kendisi ve hanesi adına büyük bir çaba içerisinde olmasına, bu çabaların karşılığını kısa zamanda lamasına ve hanesine huzur getirmesine tabir edilir. Yeni bir iş ya da yeni bir evlilik haberi bu rüyanın diğer bir tabiri olmaktadır. Rüyasında kaz gören rüya sahibi hak ettiği mutluluğa ve berekete kısa zamanda erişmeye yorumlanır.

Rüyada Kaz Eti Yemek

Rüyada Kaz Eti Yemek, Rüyada kaz eti yemek zengin ve neşeli bir kadınla rızıklanacaktır. Rüyada kaz eti komşu ve yakınlardan bir kadın eli ile rızıklanmaya işaret eder. Kaz eti yemek size zararı dokunacak biri ile iş birliği yapmaya delalet eder.

Rüyada Civciv Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Eşini Görmek Ne Anlama Gelir?

[Toplam: 2   Ortalama: 5/5]

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.