Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Rüyada Kapı Görmek Ne Anlama Gelir?


23.11.2020
264
Rüyada Kapı Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Kapı Görmek Ne Anlama Gelir? Rüyasında kapı görmek kişinin kendisini güvende hissettiği ve bu durumun nedeninin de ailesi olduğu belirtilmektedir. Kişinin aynı zamanda gelecekte ailesinden ve bazı akrabalarından olumlu yorumlar alacağına işaret eder. Başka rüya tabircilerine göre de mal ve mülke işaret eder, diğer yandan da huzura ve refaha kavuşma durumunu anlatmaktadır. Kişinin tüm bunları sevdiği insanlar ya da ailesi ile beraber yaşayacağına yorumlanır.

Rüyada Oda Kapısı Görmek

Rüyada Oda Kapısı Görmek, Rüyasında oda kapısı görmek kadına, ev kapısı ev sahibine ve hizmetçiye, sokak, şehir ve kale kapıları da o yerin yöneticisine delalet eder. Açık kapı görmek rızık ve berekete, kapalı kapıyı açmak ise işlerin kolaylaşmasına delalet eder. Açık olan kapıyı kapatmak da zorluk ve sıkıntıya, eve girip kapıyı kapatmak, günah ve isyandan korunmaya delalet eder.

Rüyada Kapı Çalmak

Rüyada Kapı Çalmak, Rüyasında birisinin kapısının çaldığını görmek, kapısını çaldığı kimse için düşmanca bir his beslediğine, kendi kapısının çaldığını görmek ise bu rüyanın tersine yorumlanır. Rüyada kapı çalmak, kapısını çaldığı kişi için vereceği fitneye delalet eder. Bazı durumlarda bir kapının çalındığını görmek dua etmek olarak yorumlanır. Kapı açılır ise dua kabul olmuş olmaktadır.

Rüyada Çikolata Görmek Ne Anlama Gelir? Hakkında bilgi alabilirsiniz.

Rüyada Kapı Kapatmak  

Rüyada Kapı Kapatmak, Rüyasında kapı kapatıldığını görmek rüya sahibinin maddi ve manevi olarak bazı zorluklar yaşayacağını anlatır. Rüyada kapı açmanın tersi olarak da ifade edilmektedir. Rüya sahibinin yaşamı içerisinde değişik sebeplerden dolayı zor duruma düşeceğine yorumlanır. Rüya sahibi herhangi bir iş yapıyor ise bu konuda zarara uğrayacağına delalet eder. Kişinin bu tür durumlar için dikkat edilmesi gerektiğine ve önlemler alınması gerektiğine delalet eder. Kişinin diğer yandan sevdikleri ve akrabaları ile bazı tartışmalar yaşayacağına da yorumlanır. Bu tartışma nedeni ile sevdiklerinin kalbini kırmasına ve bir süre konuşmamasına delalet eder.

Rüyada Kapı Sesi ve Gıcırtısı Duymak

Rüyada Kapı Sesi ve Gıcırtısı Duymak, Rüyasında kapı açılıp kapanırken gıcırdadığını gören kimse eşi ile birlikte yapacağı ağı kavgasına delalet eder. Rüyasında ev, apartman veya kapılarının gıcırtısını duymak, bekçi, kapıcı ya da karı koca arasında meydana gelecek küçük bir tartışmanın işitileceği anlamına gelir. Kapının yıkılmış, yerinden sökülmüş ya da yanmış olarak görülmesi, hastalığa, tasa ve kedere, kapının yeni görülmesi, evlenerek bela ve müsibetlerden kurtulacağınıza delalet eder.

Rüyada Kapı Kilitlemek

Rüyada Kapı Kilitlemek, Rüyasında kapı kilitlediğini gören kişi için şansının açılmasına delalet eder. Kişi bu şansı hem ailesi için hem de iş ve sosyal yaşam açısından gerçekleştirebilecektir. Bu durum bazı maddi fırsatların rüya sahibinin ayağına geleceğine delalet eder. Kişi bu fırsatları en iyi şekilde değerlendirecek ve iyi bir gelir kazanacağı üzerine yorumlanır. Rüya sahibinin kapı kilitlediğini görmesi maddi ve manevi önemli kazanca delalet eder.

Rüyada Kapı Silmek

Rüyada Kapı Silmek, Rüyasında kapı sildiğini görmek kişinin yakın zamana kadar ailesinin işlerine burnunu sokan akrabalara ya da eş ve dostları anlatmaktadır. Kişi bu nedenle olmadık sıkıntılar yaşayacak ve bu nedenle yeni kararlar alacağı üzerine delalet eder. Rüyasında kapı silen kişiler için rüya alimlerine göre geçmişteki hayatını sileceği ve yeni başlangıç yapacağı üzerine yorumlanır. Rüya sahibinin ev ya da iş değişikliği ve çevresinde yer alan iki yüzlü insanları hayatından çıkaracağına delalet eder. Rüyada kapı silmek yapılan yanlışları görmek ve bu yanlışları bir daha yapmamak için önlemler almak şeklinde ifade edilir.

Rüyada Kapı Evin İçine Açılması

Rüyada Kapı Evin İçine Açılması, Rüyada kapı enin içerisine açılıyor ise kişinin nail olacağı dünyalık başkaları için olmayarak, sadece ev halkı için olmaktadır. Bazı durumlarda kapının yerinden ayrıldığını görmek, ev halkı için ahlakın değişmesine ve evvelce bulunduğu durumun hilafına hareket etmesine delalet eder.

Rüyada Kapı Kırmak

Rüyada Kapı Kırmak, Rüyasında kapı kırmak rüya sahibinin girmek istediği bir iş var ise bu işi ertelemesi gerektiğinin habercisi olmaktadır. Kişinin bazı hayallerinin olması ve bu hayallerinin kaybolması ve kişinin büyük üzüntü yaşamasına delalet eder.

Rüyada Kapı Yapmak

Rüyada Kapı Yapmak, Rüyada kapı yaptığını gören kişi için evlenme teklifi almak ve evlenmek olarak yorumlanır.

Rüyada Kapı Açmak

Rüyada Kapı Açmak, Rüyasında bir evin önünde kapı açıldığını görmek iyi kalpli bir kimse tarafından kişinin eline mal geçeceğine ve bunu ailesi için harcayacağına işaret eder. Allah kişinin duasını kabul edecek ve onu düşmanına üstün getirecektir. Rüyada görülen açık kapı rızka delalet eder. Rüyada kapı açmak, meslek, seçim ve kazanç olarak yorumlanır.

Rüyada İbrik Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Etek Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Toprak Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Kabak Çekirdeği Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Ateş Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Köprü Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Mantı Görmek Ne Anlama Gelir?

[Toplam: 1   Ortalama: 5/5]

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.