Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Rüyada Kan Görmek Ne Anlama Gelir?


15.08.2020
395
Rüyada Kan Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Kan Görmek Ne Anlama Gelir? Rüyada kan görmek zengin için mal noksanlığına, yoksul için eline mal geçmesine, dişlerden kan çıkması akraba yüzünden üzüntü ve kedere düşmeye tabir edilir.  Kişinin burnundan az kan akması üzüntü ve kederden kurtulmaya, çok kan akması ise mal noksanlığına tabir edilir. Vücuttaki bir yaradan çıkan, elbise ve bedeni lekelemeyen kan, haram ve şüpheli şeylerden korunmaya, kılıç ve mızrak darbesiyle vücudun iltihaplı kısmından çıkan kan sıhhat ve afiyete tabir edilir. Kan içmek haram mala, kan birikmiş bir yere düşmek şüpheli kazanç sağlamaya, kanın cilt ve deriden acı hissettirmeden akması sıhhat ve esenliğe delalet eder. Rüyada görülen hayız kanı genç kız için kocaya, hamile kadın için düşük yapmaya, hayızdan kesilen kadın için hastalığa yorumlanır. Arkadan kan çıkması günahı terk etmeye, çıkan bu kan elbiseleri ve çevreyi kirletir ise haram olan kazancın elden çıkmasına tabir edilir. Yarası olmadığı halde vücuttan çıkan kan memur için rüşvet almaya, halktan birisi için zarara delalet eder.

Rüyada Kan Tükürmek

Rüyada Kan Tükürmek, Rüyasında kan tükürdüğünü gören kişi başlamış olduğu işlerde beklemiş olduğu sonuçlara ulaşamayacak demektir. Kişi kendisini kan tükürürken görür ise bu durum haksız kazanç, haram mal, kolay yoldan para kazanma çabası içerisinde olduğuna ve yaşanacak ticari kayıpların olduğuna yorumlanır.

Rüyada Kan Kusmak

Rüyada Kan Kusmak, Rüyasında kan kustuğunu gören rüya sahibinin yaptığı hatalardan dolayı vicdan azabı çekeceğine ve yaşamış olduğu pişmanlık dolayısıyla hatalarını düzeltmek istediğine tabir edilir. Bazı rüya yorumcularına göre rüyada kan kusmak, vücutta yer alan hastalıkların gitmesine ve rüyayı gören kişinin eski sağlığına kavuşacağına tabir edilir. Görülen bu rüyanın en derin anlamı rüya sahibinin yaşamına göre değişmesi olmaktadır.

Rüyada Kan Vermek

Rüyada Kan Vermek, Rüyasında kan aldırdığını gören kimse için içerisinde bulunduğu durumdan yardım alarak kurtulacağına tabir edilir. Ferahlığa kavuşulacağına tabir eden bir rüya olmaktadır. Rüyada kişi kendi kanını bir başkasına veriyor ise bu durum da oldukça hayırlı olmaktadır. Kötü bir durumdan çıkarak zengin olmaya delalet eder.

Rüyada Kan İçmek

Rüyada Kan İçmek, Rüyada kan içmek ile ilgili olarak farklı yorumlar bulunmaktadır. Rüyada kan içmek haram yolla kazanılan para ile geçinmek ve aynı zamanda bu parayı çoluk çocuğa yedirmek manasındadır. Diğer bir tabir ise bir yakınına yapılan yardımın yerine ulaşmaması olarak da yorumlanır.

Rüyada Kan Akması

Rüyada Kan Akması, Rüyasında kan aktığını gören zengin olan birisi için mallarının azalmasına yorumlanır. Fakat bu durum fakir olan birisi için de tam tersi olarak zengin olmaya tabir edilir. Bedenin çeşitli yerlerinde yara şeklinde görülen kanın, kazaya başa kötü şeyler gelmesine delalet eder. Akan kan koyu bir şekilde akıyor ise genel anlamda iyi şeylere yorumlanır. Akan kanın açık renkte olması ise kötü şeylere yorumlanmaktadır.

Rüyada Kan Ağlamak

Rüyada Kan Ağlamak, Rüyasında kanlı bir biçimde ağladığını gören kişi için ele geçen çok önemli bir fırsatın kaçması anlamına gelmektedir. Kişi kaçan fırsat yüzünden pişman olmaktadır. Bu anlamda rüyasında kan ağladığını görmesi kişinin çok büyük vicdan azabı ile baş başa olduğunu delalet eder. Aynı zamanda rüyada kan ağladığının görülmesi bir kişi hakkında kin beslenmesi ve düşman olarak görülmesi anlamına gelmektedir.

Rüyada Üstü Başı Kan İçinde Olmak

Rüyada Üstü Başı Kan İçinde Olmak, Rüyasında üstü başının kan içerisinde olduğunu görmek, kişinin varlık içerisinde olmasına rağmen iki yakasını bir araya getirememesine delalet eder. Rüya sahibinin sürekli olarak nazara mağruz kaldığını, üzerindeki uğursuzluk nedeni ile işlerinin ters gideceğini ve parasının bereketinin olmayacağına tabir edilir.

Rüyada Para Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Yağmur Yağdığını Görmek Ne Anlama Gelir? 

[Toplam: 1   Ortalama: 5/5]

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.