Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Rüyada Kabak Görmek Ne Anlama Gelir?


26.11.2020
296
Rüyada Kabak Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Kabak Görmek Ne Anlama Gelir? Rüyada kabak görmek hayırlı şeylere delalet etmektedir. Rüya sahibi için şan, şöhret, saygınlık, zenginlik, bolluk, rütbe, zafer, başarı ve şifa anlamına gelir. Rüyasında kabak yemeği yediğini gören kişi, daha önce kaybettiği şeyi tekrar elde edecek demektir. Rüya sahibi rüyasında ne kadar çok kabak yerse kişi işinde o derecede uzmanlaşacak demektir. Rüya sahibi o kadar yüksek rütbe sahibi olacaktır. Rüya sahibi rüyasında kabağı çiğ olarak yer ise kişinin psikolojisinin bozulacağı, her şeyden kuşku ve endişe duyacağına delalet eder. Rüyasında kabak ağacı gören kişi için ağacın dibine oturarak dinlenen kişi çevresi, akrabaları, arkadaşları ile çok iyi geçinen kimse olmaktadır. Rüya sahibi kendisini kabak tarlasında görüyor ise kişi sağlık sorunlarından kurtulacak anlamına gelir.

Rüyada Yeşil Kabak Görmek

Rüyada Yeşil Kabak Görmek, Rüyasında yeşil kabak gören kişi şeref ve makama erişecektir. Mevsiminde evinde görülen kabak, bol nimete ve bol mala işaret etmektedir. Evinde yeşil kabak gören kişi için hastalıktan kurtulmaya, günahlardan tövbe etmeye, hapisten kurtulmaya, iman ve hidayete, murada ermeye delalet eder.

Rüyada Kabak Tatlısı Yemek

Rüyada Kabak Tatlısı Yemek, Rüyasında kabak tatlısı yiyen kişi güzel huylu erkek ya da kadınla tanışmaya delalet eder. Rüya sahibinin erkek olması durumunda kendisi gibi iyi huylu ve iyi kalpli kadınla tanışmasının yakın olmasına delalet eder. Rüya sahibi eğer kadın ise beklediği gibi düzgün, sözü doğru erkek anlamına gelir. Rüyada kabak tatlısı görmenin anlamı, ilişkilerin gelişmesi ve daha iyiye gitmesi anlamına gelmektedir.

Gebze Center Yeni Yıl Çekiliş Kampanyası hakkında bilgi alabilirsiniz.

Rüyada Kabak Çiçeği Görmek

Rüyada Kabak Çiçeği Görmek, Rüyasında kabak çiçeği gören kimse için sağlıklı ve bir evlilik yapmaya delalet eder. Rüya sahibinin çok temiz bir insan olduğuna, etrafınca çok sevildiğine delalet eder. Rüyada kabak çiçeği görmek, iyi günlere ulaşmak ve kötü günleri geride bırakmak anlamına gelmektedir.

Rüyada Kabak Tarlası Görmek

Rüyada Kabak Tarlası Görmek, Rüyada görülen kabak tarlası malı çoğalacak kişi olarak yorumlanır. Rüyada kabak tarlası görmek bazı durumlarda zihin ve zekanın açılacağına delalet etmektedir. Bazı rüya tabircilerine göre de rüyada görülen kabak tarlası, akıllı bir kişiye ve murada ermeye delalet eder.

Rüyada Kabak Toplamak

Rüyada Kabak Toplamak, Rüyasında kabak topladığını görmek muhterem saygı değer insanlara, iyi yöneticilere, bilgin ya da yöneticilere delalet eder. Rüyada tarladan, bahçeden ya da bostandan kabak toplamak, sıhhate ve geçiminin iyi olmasına işaret eder. Rüyada kabak toplamak bazen de kendisinden istifade edilecek olan mala işaret eder. Nasıl olursa olsun rüyada kabak toplamak her zaman hayırlı ve güzel olmaktadır.

Rüyada Kabak Doğramak

Rüyada Kabak Doğramak, Rüyasında kabak doğradığını görmek nişanlı olmaya delalet eder. Rüyada kabak doğramak rüya tabircileri tarafından gelinlik ya da damatlık olarak yorumlanmaktadır. Rüyasında kabak doğrayan kimse erkek ise damat, kadın ise gelin olacağına delalet eder.

Rüyada Kabak Dolması Görmek

Rüyada Kabak Dolması Görmek, Rüyasında kabak dolması gören kişi bekar ise hayatının çok kolaylaşacağına delalet eder. Rüya sahibi eğer evli ise rüya tabircilerine göre hayırlı evlatlara sahip olacaktır. Rüyada görülen kabak dolması genelde rüyanın hayırlı olmasına delalet eder.

Rüyada Sakız Kabağı Görmek

Rüyada Sakız Kabağı Görmek, Rüyada sakız kabağı gören kişi için vaktinde ve yeşil olarak görülmüş ise mal ve mülk ile tabir olunur. Başka bir rivayete göre de rüyada sakız kabağı toplamak, güzel söz işitmeye ya da bir kadının kendisine meyi etmesine yorumlanır. Rüyada helvacı kabağı ya da benzeri şekilde büyük kabaklar görmek, şeref ve ululuk ile tabir olunmaktadır. Rüyada evinde ve zamanında kabaklar olduğunu görmek, nimet ve çok mala delalet eder. Rüyayı gören kişi hasta ise iyileşir, yolcu ise selametle geri döner. Günahkar ise tövbe eder.

Rüyada Kabak Satın Almak

Rüyada Kabak Satın Almak, Rüyasında kabak satın aldığını görmek kişi için zor durumda kalmaya ve aile bireylerinden birisinden yardım almaya tabir olunur. Rüyada kabak satın almanın tabiri kimsesiz, işinde çok başarılı olmayan insanlara delalet eder. Kişinin uğrayacağı haksızlıkların bitmesine delalet eder.

Rüyada Beyaz Kabak Görmek

Rüyada Beyaz Kabak Görmek, Rüyasında beyaz kabak gören kişi için dininden, nefsinden, sevgilisinden ya da çocuğundan kaybettiği şeyin kendisine geri dönmesine delalet etmektedir. Rüyada beyaz kabak görmek bekarlar için evliliğe, evli kişiler için de halk ile iyi geçinmeye ve saygın bir kişi olmaya delalet eder.

Armada AVM Volkswagen T-Roc Çekiliş Kampanyası

Türk Telekom / Faturasız Selfy Mobilist 12 GB Paketi

ING Mobil Trendyol Hediye Çeki Çekiliş Kampanyası

Pttcell / Faturasız Cömert 6 GB Paketi 

Rüyada Kazak Görmek Ne Anlama Gelir?

Vodafone / Faturasız Destek Kolay 10 GB Paketi – 30TL

Rüyada Bahçe Görmek Ne Anlama Gelir?

[Toplam: 1   Ortalama: 5/5]

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.